снимки как

  • 2 433
  • 31
  •   1
Отговори
Мили мамчета моля кажете как да прехвърля снимки от мобилния в компа?

# 1
  • Мнения: 8 917
С Bluetooth или Infrared Peace

# 2
да обаче телефона ми с infrared прехвърля само данни ще напиша какъв е Samsung ZX600 или аз не мога да прехвърля снимки или телефона е скапан

# 3
  • Мнения: 8 917
да обаче телефона ми с infrared прехвърля само данни ще напиша какъв е Samsung ZX600 или аз не мога да прехвърля снимки или телефона е скапан
Не съм имала досега Самсунг, но като включиш ИР и отидеш след това на снимката и дадеш SEND не ти ли дава опция как да я изпратиш и да търсиш устройства?

# 4
да обаче телефона ми с infrared прехвърля само данни ще напиша какъв е Samsung ZX600 или аз не мога да прехвърля снимки или телефона е скапан
Не съм имала досега Самсунг, но като включиш ИР и отидеш след това на снимката и дадеш SEND не ти ли дава опция как да я изпратиш и да търсиш устройства?
нещо не мога да изпратя снимката пише грешка мрежа но все пак много благодаря ще пробвам пак...... Thinking

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Ами трябва и програмата да е нагодена някак, при нас помогна девера, ама той си ровичкаше нещо, аз нищо не разбрах. Иначе за моя модел телефон нямаше софтуер качен.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Определено трябва да имаш и качен софтуер на компютъра за целта. Отиваш на сайта на модела гсм и си сваляш помощна програмка. Аз лично за пренос на данни от PC към телефон използвам USB.

# 7
благодаря ви много момичета

# 8
санеко има спецялни кабели със софтуер към тях аз съм със самсунг и имам кабел към компа
ако нямаш трябва да потърсиш в специализираните магазини на самсунг
като им кажеш модела те ще ти обяснят
а самия софтуер е много опростен и се работи лесно
другите вариянти са както горе казаха блутод или инфра ред
този инфра ред който ти е към телефона мисля че става само за лаптопи или инфраред вързан към компа

# 9
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз съм със Самсунг но друг модел Е710 ... значи аз имам кабел за пренос на данни но си взех оригинален на Самсунг / защото тези от по 10 леве не ми свършиха работа/ към него има и съответните програми за сваляне и обработка на снимките и без проблем ги свалям ... кабела го взех от Германос - мисля че дори и да го няма за твоя модел можеш да си поръчаш ... препоръчвам ти оригиналния-въпреки че е по-скъп, защото и аз брах достя ядове с другите и нищо не се получи

# 10
аз съм със Самсунг но друг модел Е710 ... значи аз имам кабел за пренос на данни но си взех оригинален на Самсунг / защото тези от по 10 леве не ми свършиха работа/ към него има и съответните програми за сваляне и обработка на снимките и без проблем ги свалям ... кабела го взех от Германос - мисля че дори и да го няма за твоя модел можеш да си поръчаш ... препоръчвам ти оригиналния-въпреки че е по-скъп, защото и аз брах достя ядове с другите и нищо не се получи
не се получава защото има определени идентификационни номера на оригиналните и не всеки кабел отговаря на всеки модел  ако искаш мога да ти кажа точния номер на кабелано ще подкрепя desytka че е по добре да вземеш оригиналния кабел

# 11
благодаря още утре ще отида до специализиран магазин

# 12
исчакай сега ще ти пратя номера за който ти говорех

# 13
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
dark angel какви са тези идентификационни номера на оригиналните  Thinking и от къде мога и аз да разбера щото мисля да си сменям модела телефон

# 14
това са номерата на самите кабели има един руски сайт от който ги гледам виж го
http://diamondelectric.ru/secart61.html

Общи условия

Активация на акаунт