Сашка Васева жертва на домашно насилие !

  • 4 009
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Сашка Васева разказа по НТВ как мъжа и я е бил на 6.06. пред детето.  По новия закон тя е подала жалба и мъжа и е задържан за две седмици и е издадена заповед  да не я доблежава.  Peace  Учудих се, че публична личност дава гласност на подобен проблем, за което и се възхищавам искренно. Peace  Дано новия закон най-накрая накаже насилниците, защото в България има много.


http://www.dnes.bg/article.php?id=23931

# 1
  • Мнения: 4 978
Дано новия закон най-накрая накаже насилниците, защото в България има много.

Така е. Дано.  Peace

# 2
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Никой не е застрахован от това нещо,пък било то и публична и известна личност.Евала и,че е дала гласност на проблема си.Дано новия закон работи в полза на жертвите.

# 3
  • Мнения: 345
 "личности",който си позволяват такива волности  само така  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
 дано закона  работи в полза на пострадалите

# 4
  • Мнения: 992
и аз го гледах, дано наистина закона работи в интерес на пострадалите и побойниците си понесат заслуженото

# 5
  • Мнения: 52
"личности",който си позволяват такива волности  само така  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
 дано закона  работи в полза на пострадалите
Съгласна съм #2gunfire
Комплексари ей... за съжаление са много #Cussing out

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Интерес ми предизвика, че Сашка и сюпругът й били в развод от 4 години, пък явно живеят заедно и имат проблеми. Странна ситуация, явно по италянски я карат..
Дано всичко се оправи, никой не заслужава посегателства.

# 7
  • Мнения: 3 423
Малко PR не вреди.
А иначе си е време кютекът
да бъде преследван и от закона.

# 8
  • Мнения: 1 680
а статистиката е страшна 82% от гласувалите са жертви на домашно насилие Shocked

# 9
  • Мнения: 7 186
Хич не я харесвам Сашка, но съжалявам за ситуацията, в която е изпаднала. Никоя жена не заслужава бой, каквото и да е направила. За да посегнеш на по- слаб трябва да си пълен мухльо и комплексар.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
За да посегнеш на по- слаб трябва да си пълен мухльо и комплексар.
Въпреки това, учудващо голям брой мъже (от познатите ми) казват, че да - удряли са жена...защото им посегнала първа Mr. Green

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Снощи в компанията си говорихме на тази тема. От мъжете ни приятели добре, че повечето са на мнение да не се удря жената.
Относно Сашка , каквато и да е тя, постъпила е правилно и трябва да се дава гласност на тези неща. Не мисля че е реклама, показала е , че не се притеснява да разкаже на всички какво животно има до себе си. Само да не излезе с по-големи адвокати тоя, че пак да се потулят нещата.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 383
а статистиката е страшна 82% от гласувалите са жертви на домашно насилие Shocked

Къде може да се види тази статистика?

# 13
  • Мнения: 7 474
Тя каза, че я е бил само като е пил.  ooooh!

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Тя каза, че я е бил само като е пил.  ooooh!
Ами да, това си е почти извинение... (също като "тя първа почна")

Общи условия

Активация на акаунт