Какво са за Вас приятелите?

  • 2 827
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 483
В какво се изразява приятелството за Вас? Какво Вие бихте направили за приятел? Колко близо допускате приятелите си? Понякога наранявате ли най-близките си приятели... Колко важни са те, бихте ли могли без тях...

Конфигурацията приятели - семейство... съвместима ли е или трябва да има дистанция и да се изразява в ходене на гости, кино и т.н.
Мъжкото приятелство по-силно ли е от женското.... аз не мисля, че е така!

Темата ми хрумна заради честите разговори, които водя с половинката си и всеки от нас смята, че личните му приятели са по-добри, по-истински, по-ценни (тук има и малък конфликт, но не искам да акцентирам върху него)... и когато се обосновем ЗАЩО е така всеки изтъква различни неща, които според него са по-важни и значими.
Например според мъжа ми неговите са по-истински защото са от детството, но за мен е относителен кринерии, важно е да са "Стари приятели" - това гонори много щом връзката се е запазила във времето, но нима не може да имаш верен приятел, който познаваш не чак от детството, но показва искреност и знаеш, че можеш да му се довериш и да разчиташ на него... приятелите могат да дават съвети, но не да се бъркат в отношенията между двама души и ако са истински хора ако виждат, че навличат неприятности, понякога дори раздели, мисля че трябва да спрат, а най-добре е да са деликатни и да знаят до къде могат да се набъркват в нещата и смея да кажа, че моите са такива.
Аз споделям почти всичко с приятелити ми. Не са много, броят се на пръсти, но знам че истински, че са там, че ги има.
Вие какво мислите? #Crazy

# 1
  • Мнения: 3 091
За мен приятел е човекът, който ще тръгне без значение от часа и мястото, за да ми се притече на помощ! който дори без думи, ще разбере дали и колко страдам... който ще ме обича, въпреки недостатъците ми и ще бъде верен. в добро и лошо - ще бъде до мен. без значение дали се виждаме често, когато се видим - винаги има какво да си кажем.
не делим приятелите на мои и твои... слава Богу - с течение на времето, истинските приятели ни станаха общи! малко са, но да са живи и здрави!

# 2
  • Мнения: 4 473
Мога смело да нарека себе си верен приятел. Била съм много наранявана от "приятели", но това не ми попречи да продължа да се раздавам.
Ще цитирам две мои любими сентенции по този повод:

" Да умреш за приятеля си при някакви изключителни обстоятелства не е толкова възвишено
колкото всекидневно и тайно да се жертваш за него!"
                                    Стендал


Това всъщност е стих от песен:

"Не, нямам нужда от много приятели,
стигат ми двама -  трима,
ала само такива, които в сърцата си -
рани от моите болки да имат."

# 3
  • Мнения: 7 821
За мен приятел е човекът, който ще тръгне без значение от часа и мястото, за да ми се притече на помощ! който дори без думи, ще разбере дали и колко страдам... който ще ме обича, въпреки недостатъците ми и ще бъде верен. в добро и лошо - ще бъде до мен. без значение дали се виждаме често, когато се видим - винаги има какво да си кажем.
не делим приятелите на мои и твои... слава Богу - с течение на времето, истинските приятели ни станаха общи! малко са, но да са живи и здрави!

Мда, няма какво да допълня.

# 4
  • Мнения: 3 818
Приятелят ли- това е онзи, с когото можеш да мълчиш и да се чувствате по-близки от всякога.
Този, за когото се сещаш първо, когато се чувстваш щастлив и искаш да споделиш и когато изпитваш болка и имаш нужда от утеха.
Този, на когото се обаждаш без да гледаш часа и удобно ли е да звъниш.
Този, за когото знаеш, че може да те разбере с две думи. А и да не те разбере, ще те приеме, без да те съди.
Този, който те обича такъв, какъвто си, и не се опитва да те промени.

# 5
  • Мнения: 2 180
Не съществуват приятели извън семейството!

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Приятелят ли- това е онзи, с когото можеш да мълчиш и да се чувствате по-близки от всякога.
Този, за когото се сещаш първо, когато се чувстваш щастлив и искаш да споделиш и когато изпитваш болка и имаш нужда от утеха.
Този, на когото се обаждаш без да гледаш часа и удобно ли е да звъниш.
Този, за когото знаеш, че може да те разбере с две думи. А и да не те разбере, ще те приеме, без да те съди.
Този, който те обича такъв, какъвто си, и не се опитва да те промени.

Такива са малкото мои приятели...

Не съществуват приятели извън семейството!

Това не бива да е истина. Губиш много...

# 7
  • Мнения: 509
Приятелите ми са толкова малко,че както беше казал някой се събират в една телефонна кабина.Но пък за сметка на това са ми безкрайно ценни и незаменими.Биха направили всичко за мен без никакви условности и ограничения.Както и аз за тях.Живея чрез тях и им благодаря че ги има!

# 8
  • Пловдив ;)
  • Мнения: 44
Някои определят като приятели, тези, от които могат да поискат и да им свършат някаква услуга. Други, наричат приятели, тези, на които могат да се доверят, но дали пък те в даден момент не могат да ги подведат и предадат ?!...
Всъщност съществува ли наистина  истински приятел ? 

# 9
  • Мнения: 6 167
оо, съществува, да.
 
имам един-двама души, с които съм от дете, играли сме на 'ръбче' и 'ластик', споделяли сме първи любови, студентски години, и какво ли не, били сме свидетели на животите си и сме влияели в/у тях.

и съм убедена, че ще бъдем до края на живота си. отсега планувам пенсионерските ни години заедно.  независимо, че аз съм тук, те там. и независимо, че живеем различен живот.
истинските приятели са роднини, които си избираш.
тоест, за някои хора просто не мога да кажа, че са приятели, а са ми и по-близки от близки роднини.

да ви кажа, аз имам много много приятели, но си взех в куфара за Италия само тези хора, които описах досега.  За останалите - ако се задържат - ок, ако не - не.
 Peace



# 10
  • Мнения: 1 107
За мен приятелите са много, много важни, много ги обичам и не мога да си представя живота си без тях.
Много е сложно да се обясни защо точно определени хора са ми приятели, причините са доста и много различни, не се изчерпват с услуги, добре прекарано време заедно, споделяне и т.н.

# 11
  • Мнения: 819
Не съществуват приятели извън семейството!

Грешен отговор!  Stop Наистина би било много тъжно,ако за теб е така...явно никога не си имала истински приятел! Искрено ти пожелавам да намериш такъв и тогава сигурно ще си на друго мнение!
Семейство и приятели НЕ са взаимоизключващи се понятия и не бива едното да е за сметка на другото !
Аз съм щастлива,че имам и 2-те ! Еднакво важни са!

# 12
  • Мнения: 1 925
Приятелите са много важно нещо в живота на човек. ПРи мен до преди 2 години се получаваше така, че все ме предаваха и аз бах приятел, а от отсрещната страна не намирах това, което аз давах от себе си. От 2 години разбрах какво е да имаш приятел, на който можеш да разчиташ. Освен любимият ми мъж, който е най-добрият ми приятел, имам едно любимо Гуру, казвам Гуру, защото тя е повече от приятелка. Тя е човек, от когото се уча, човек, който се грижи невероятно много за мен, винаги е насреща, когато имам нужда, човек с който се забавляваме и ревем...  Hug Не мога да си представя живота си без нея  Heart Eyes За съжаление много рядко се срещат хора като нея и хора, на които можеш да разчиташ . Всеки е готов за пиене и ядене и за веселба, но когато имаш нужда от нещо, хората, които ще ти помогнат се броят на ръката " на невнимателен сругар "  Crossing Arms А приятелите са тези, с които си и в лошо и в добро, като в брака  Peace Поне аз съм такъв приятел  bowuu

# 13
  • Мнения: 483
Приятелят ли- това е онзи, с когото можеш да мълчиш и да се чувствате по-близки от всякога.
Този, за когото се сещаш първо, когато се чувстваш щастлив и искаш да споделиш и когато изпитваш болка и имаш нужда от утеха.
Този, за когото знаеш, че може да те разбере с две думи. А и да не те разбере, ще те приеме, без да те съди.
Този, който те обича такъв, какъвто си, и не се опитва да те промени.

Много добре казано, напълно съм съграсна!
Страхотни думи, много верни!

# 14
  • Мнения: 495
истински приятел ти е този, който те приема такъв, какъвто си Simple Smile
който не пресмята колко ти е дал и колко е получил в замяна Confused
който винаги е на твоя страна /дори да не си прав, хаха Laughing/
с който сте на един акъл, това е много важно и е гаранция за дългогодишно приятелство Hug
и определено мъжкото приятелство е различно от женското Rolling Eyes
при мъжете има солидарност, при нас има конкуренция Close
дори непознати мъже веднага се притичват на помощ на себеподобен на улицата Confused
жените гледат другата как е облечена, какви са й обувките и ако не е облечена по последна мода - забрави да ти се притече на помощ Embarassed  bouquet

# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 249
Мъжът ми е най- добрият ми приятел.
Имам приятелка от дълги години, с която се виждаме много рядко, но е хубаво просто да помълчим заедно. Мълчим или говорим- разбираме се само по погледите.
Имам приятелка, която познавам отскоро, но толкова много си паснахме, че тя вече е част от моето семейство.

С мъжа ми имаме много общи приятели, което ме радва. При нас няма конкуренция чии приятели са по-по- най. Често приятелствата прерастват в семейни.

Приятел е този, за когото се сещаш първо в изблик на голяма радост или потъвайки в тъгата.
Приятел е този, който ще сподели с теб скърбите и щастието си.
Приятелите не искат нищо в замяна- достатъчно е, че се имаме един друг.
Приятелите не искат отговори- достатъчно е, че са ти помогнали ти да ги получиш.

# 16
  • Мнения: 794
Прятелите за мен са всички тези хора, които ме обичат и подкрепят въпреки всичките ми недостатъци... Имам такива от детинство, с които ни свързва цял един живот - радостите, любовите, страданието при загуба на близък, болници...Винаги са били до мен... подбутвали са ме напред в тежки моменти, не са ме оставяли по течението...
Приятел е човек, който след 5 месеца може да видиш, но ще се държиш с него, сякаш не сте се виждали от вчера...
и може да го чакаш 30 или 60 минс (случвало ми се е .. Simple Smile), обаче хубавото е, че винаги идва... идва, когато се изнасяш от гаджето си (товари ти багажа и после ти готви нещо вкусно), идва когато плачеш и ти е тъжно от любовта, идва, ВИНАГИ....


НО и ти правиш всичко за него... помагаш с каквото можеш, развиваш го индиректно, търсиш му работа....гаджета (сватосала съм почти всички приятелки, някои успешно Simple Smile ).

Споделяте едни интереси, възгледи ... светоусещане...

И по-горе споменатото бе само за приятелки... Прятелсвото м-у мъж и жена (според мен такова е почти невъзможно), може да обсъдим в друга тема..


# 17
  • Мнения: 483
и определено мъжкото приятелство е различно от женското Rolling Eyes
при мъжете има солидарност, при нас има конкуренция Close
дори непознати мъже веднага се притичват на помощ на себеподобен на улицата Confused
жените гледат другата как е облечена, какви са й обувките и ако не е облечена по последна мода - забрави да ти се притече на помощ Embarassed
NaughtyНЕ съм на това мнение, съдя по себе си и по моите приятелки между нас не съществува завист и никой не преценява другата според, това което облича и колко скъпо е то. Ние си допадаме с това, което сме а не с това, което носим. А това, кой какви обувки или чанта носи до известна степен е въпрос и на вкус.
И не сме с едно и също финансово положение, и всяка от нас е била по-добре или по-зле финансово в определен етап от живота си, и тогава пак сме били приятелки и сме си помагали.
По принцип това е присъщо на повечето жени, но ние говорим за приятели, истински приятели!

# 18
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не съществуват приятели извън семейството!

Това са глупости.

Понякога приятелите са дори мн. по-близки и мн. по-разбиращи те от собственото ти семейство.

# 19
  • Мнения: 4 806
Не съществуват приятели извън семейството!

изцяло и всесърдечно съм съгласна

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не съществуват приятели извън семейството!

изцяло и всесърдечно съм съгласна


Не е така. Просто не сте намерили Истинските...

# 21
  • Мнения: 2 180
Защо опонирате различните мнения, бе хора?
Абсолютно не се доверявам на никой друг, освен на семейството си,разбира се. Някои от Вас дори написаха как имат много "верни и добри" приятели, пък се виждат и чуват много рядко с тях. Сега и аз мога да започна да споря това приятели ли са, но предпочитам да оставя темата да се развива в духа на лигавите клишенца за приятелството. Вие сте! Но не и да коментирате изказванията ми. Naughty

# 22
  • Мнения: 4 202
Всеки е готов за пиене и ядене и за веселба, но когато имаш нужда от нещо, хората, които ще ти помогнат се броят на ръката " на невнимателен сругар "    bowuu

Това е и моето мнение, в трудни моменти се познават приятелите.
За съжаление аз нямам много такива, а и са ме предавали та не вярвам в чистото и истинско приятелство.

# 23
  • Мнения: 4 806
Джини, нямам време за повече, но държа да споделя отново цялото си съгласие с теб.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 249
Джини, не искам да опонирам, но ако имаш наистина добър приятел, какъвто имам аз, последното нещо, което ще те интересува, е колко често се виждате, повярвай ми.

# 25
  • Мнения: 1 418
Знаете ли,преди около година се разведох и се оказа,че всички,които съм смятала за приятели ме изоставиха с изключение на 2-3.Това ли е приятелството?Вярно е,че аз бях повод за раздялата със съпругът ми,но това какво ги касаеше тях?И с чисто сърце в момента бих заявила,че единственият приятел на когото мога да разчитам винаги е точно бившият ми съпруг,колкото и парадоксално да звучи.И много се гордея с него.

# 26
  • Мнения: 27 524
Означават много за мен.

Имам малко, но истински и верни.

За мен са хора, на които могат да разчитам в трудни моменти, защото за иху-аху приятели винаги има. Да можеш да им се доверяваш сляпо. Споделям почти всичко с тях. Нямат връзка според мен със семейството, но си е тъжен факт, че след създаване на семейство и деца, голяма част от приятелствата просто нямат време да продължат да съществуват в досегашната тясна връзка.

Верен и отзивчив приятел съм, не съм нагрубявала и наранявала никога приятел (поне не съзнателно, може би неволно). Понякога са ме дразнели с нещо, разбира се, че и аз сигурно съм ги издразвала с нещо, но това е нормално.

Приятелството е страхотно безценно нещо  Hug Трябва да се поддържа, точно както и любовта  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 418
Имаше една притча,която гласи:
Млад мъж решил да се жени и искал да покани приятелите си на сватбата.Тогава баща му казал:
-Сине,нека аз да поканя гостите ти.
Дошъл денят на тържеството и какво било очудването на сина,когато видял,че никой от неговите приятели не е дошъл.И попитал баща си,а той му отговорил:
-Когато им се обадих да ги поканя казах,че имаш нужда от помощ......
Ами май това е приятелството.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Имаше една притча,която гласи:
Млад мъж решил да се жени и искал да покани приятелите си на сватбата.Тогава баща му казал:
-Сине,нека аз да поканя гостите ти.
Дошъл денят на тържеството и какво било очудването на сина,когато видял,че никой от неговите приятели не е дошъл.И попитал баща си,а той му отговорил:
-Когато им се обадих да ги поканя казах,че имаш нужда от помощ......
Ами май това е приятелството.

  bouquet


Приятел е този,на когото като разказваш проблемите си,не ти кима просто с глава 'да,да' и да слуша с нетърпение да свършиш, а който дава всичко от себе си, за да ти помогне.
Който дори посред нощ би се стекъл при теб,ако имаш нужда от него.



# 29
  • Мнения: 4 629
Приятелите ми са хора, които обичам безусловно и те изпитват същото към мен

# 30
  • Мнения: 481
Аз пък мисля, че приятелите , които се сещат за теб само когато имат нужда от нещо не са истински...Защо съм приятел само за пренасяне,услуги,пари и други нужди, а за веселби - не?!

# 31
  • Мнения: 1 384
Аз давам всичко за приятелите си и не мога да си представя живота си без тях!!!  Моите истински такива се броят на пръстите  на едната ми ръка, но поне знам, че както аз съм готова да се хвърля в огъня за тях, така и те биха го направили за мен!
Аз вярвам в истинското приятелство, въпреки че съм се разочаровала безчет пъти! Наивен човек съм, какво да се прави  Embarassed Blush

# 32
  • Мнения: 218
Приятелите..., с годините окапваха като есенни листа, но някои останаха "вечнозелени". Малко, но истински, такива, с които се разбираме, когато говорим и когато мълчим. Споделяме радости и мъка, правим невъзможното за да си помагаме в трудни моменти. Ето и едно мое много любимо стихотворение за приятелите.

Случайни загуби

Случайно загубя ли нещо,
нали съм разсеян човек,
внезапно тогава усещам,
че нещото има дефект.

Часовникът, всъщност избързва,
чадърът е тук-там пробит,
каскетът е вече на възраст,
а шлиферът нямаше вид.

Нещастният нов притежател .
Животът ми става по-лек.
Но ако изгубя приятел,
се чувствам дефектен човек.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 105
Скромно, но безценно богатство! Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 494
Нещо много ценно,но рядко срещано.Като се сетя при мене май липсват.Много пъти съм била наранявана от хора ,които съм смятала за истински приятели ,но вече нямам доверие на никой. Sad

# 35
  • Мнения: 1 181
за мен истинският приятел е този, който е готов винаги да ти помогне независимо кое време на денонощието е, дали спи, гледа филм или е някъде навън. Този, който ще ти каже че не изглеждаш добре с новата прическа, а не този който ще се превъзнася до небесата колко си хубава. Този, който ще приеме всичките ти недостатъци.

# 36
  • Мнения: 819
Според мен човек не може да има много исктински приятели. Повече от 1-2-ма вече не могат да бъдат истински ! Аз имам 1 ИСТИНСКА ПРИЯТЕЛКА / и много добри познати, разбира се /. С нея сме заедно от деца, нямаме тайни,знаем всичко една за друга. И най-щтастливите, и най-тъжните моменти- винаги е била до мен.Дори родихме почти заедно , децата ни имат 17 дена разлика,заедно сме ги отгледали, дори сме ги разменяли при кърмене и т.н.  Знам, че тя е единственият човек, който ще ми каже, ако нещо не ми отива, ако изглеждам зле-ще ми го каже в очите и дори да ми стане неприятно ще знам, че е истина и го прави за мое добро. Единствено на нея мога да споделя ВСИЧКО-БЕЗ ИзКЛЮЧЕНИЕ, винаги мога да разчитам на нея,както и тя на мен /и не веднъж го е доказвала/  Благодарна съм,че я имам и само който не е срещал такъв човек през живота си може да твърди,че това са изтъркани клишета и глупости. 

# 37
  • Мнения: 819
Според мен човек не може да има много исктински приятели. Повече от 1-2-ма вече не могат да бъдат истински ! Аз имам 1 ИСТИНСКА ПРИЯТЕЛКА / и много добри познати, разбира се /. С нея сме заедно от деца, нямаме тайни,знаем всичко една за друга. И най-щтастливите, и най-тъжните моменти- винаги е била до мен.Дори родихме почти заедно , децата ни имат 17 дена разлика,заедно сме ги отгледали, дори сме ги разменяли при кърмене и т.н.  Знам, че тя е единственият човек, който ще ми каже, ако нещо не ми отива, ако изглеждам зле-ще ми го каже в очите и дори да ми стане неприятно ще знам, че е истина и го прави за мое добро. Единствено на нея мога да споделя ВСИЧКО-БЕЗ ИзКЛЮЧЕНИЕ, винаги мога да разчитам на нея,както и тя на мен /и не веднъж го е доказвала/  Благодарна съм,че я имам и само който не е срещал такъв човек през живота си може да твърди,че това са изтъркани клишета и глупости. 


И да добавя-наистина няма значение колко време не сме се виждали,както сме били заедно почти денонощно,така и не сме се виждали с месеци ,а като се видим-все едно не сме се разделяли. И според мен точно по това си личи кой ти е истински приятел! / и не само,де /

# 38
  • Мнения: 1 462
Наздраве!

# 39
  • Мнения: 3 371
В какво се изразява приятелството за Вас? Какво Вие бихте направили за приятел? Колко близо допускате приятелите си? Понякога наранявате ли най-близките си приятели... Колко важни са те, бихте ли могли без тях...

Конфигурацията приятели - семейство... съвместима ли е или трябва да има дистанция и да се изразява в ходене на гости, кино и т.н.

приятел за мен е човек, който ще му се обадя в 3 през нощта и ще тръгне накъдето и да е за мен.
какво бих направила - същото.
колко близо -  малцина са тези които допускам близо до себе си.
надявам се ако съм наранявала, да съм компенсирала по-късно.
семействата - принципно се познават. но има дистанция. смятам, че е редно.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 901
Темата звучи доста лексиконно!

Не е ли по-добре да споделим имаме ли истински приятел и да кажем защо го чувстваме така (както mi778 горе-долу), защото като чета навсякъде, че истински приятел е този, който по всяко време би зарязал всичко за а помогне... ми звучи доста общо и... неизпитано. Е, има ли аджеба, такъв приятел всъщност този човек или още не е проверен?

Аз имам една истинска приятелка (на нея не знам, колко съм й - как тя ме чувства), на която винаги мога да разчитам. Знаем се от 30 гиодини, но се познаваме от 17, живяли сме заедно и всичко сме си споделяли. Наричам я приятелка, защото винаги е била много пряма с мен - когато не съм била права ми го е казвала винаги, в разговорите ни е заставала и на чуждата страна, когато аз съм била в грешка, поощрявала е всеки мой стремеж да бъда по-добра в нещо, нищо че нямаше волята да върви редом с мен! Мога да й кажа всичко и най-добре плача на нейното рамо! Тя е един безкрайно принципен човек, който за съжаление нямам време да виждам толкова често колкото ми се иска! И да, разочаровала ме е един път - но съм й простила! Защото много държа на нея!

# 41
  • Мнения: 5 647
Истинските ми приятели се броят на пръстите на едната ми ръка. Това са хора, на които мога да разчитам за всичко, както и те на мен.
Останалите са само добри познати.

# 42
  • Мнения: 3 929
Истински приятел е този, на който можеш да се довериш безрезервно и той да оправдае доверието ти, на когото можеш да разчиташ за помощ, когато той има възможност да ти помогне. Аз не съм имала истински приятели никога. Може би сега - да, но рядко се виждаме с нея заради семейните ни ангажименти. Приятелството е трудно съвместимо със семейния живот, защото винаги едната страна ревнува или се чувства пренебрегната заради другата.
Според мен приятелството между мъж и жена е по-силно от това между жена с жена и мъж с мъж. Но според мъжа ми - такова приятелство е невъзможно, защото мъжът рано или късно започва да гледа на приятелката си като на жена.

# 43
  • Мнения: 3 457
Истински приятел е този, на който можеш да се довериш безрезервно и той да оправдае доверието ти, на когото можеш да разчиташ за помощ, когато той има възможност да ти помогне. .. Приятелството е трудно съвместимо със семейния живот, защото винаги едната страна ревнува или се чувства пренебрегната заради другата.
Според мен приятелството между мъж и жена е по-силно от това между жена с жена и мъж с мъж. Но според мъжа ми - такова приятелство е невъзможно, защото мъжът рано или късно започва да гледа на приятелката си като на жена.
Peaceмного добре си го казала и аз точно така мисля  bouquet

# 44
  • Мнения: 42
Всеки в живота си преживява някога труден период - от най-трудните когато просто не ти се вярва, че това е истина и ти се случва. Когато нямаш идея как ще оцелееш и дали изобщо ще оцелееш. Аз имам родители, но те никога не са били до мен в трудните ми моменти. Това е друга тема - аз наистина съм оцелявала благодарение на приятелите си. Те са три и всяка наистина ми е помагала. Редувалиса се да ми носят храна защото аз нямах пари даже хляб да си купя - и това също е друга тема. Никога не мога да им се отблагодаря а и не искам те да попадат в тази моя ситуация. Вдигнах се на крака благодарение на тяхната помощ - от воденото по болници до купуването на хляб, разбира се и споделените щастливи моменти. Затова винаги казвам, че съм благословена с истински приятели - това е рядкост и аз ценя и каквото зависи от мен ще гонаправя за да го запазя. Знам, че звучи много мелодраматично. Дали се чуваме често понякога всеки ден понякога в седмицата един път - но това не променя любовта ми към тях.

# 45
Приятели виждам често навън,
но истински само на сън!!!

Общи условия

Активация на акаунт