Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора

София

В една друга тема прочетох, че 82% от жените са жертва на домашно насилие. Това ми се стори почти невероятно! Не може такава голяма част от мъжете да са кретени! Така че пускам анкета, моля гласувайте да видим нашата форумска представителна извадка каква е!
Цитирай

The road i'm on

Само аз него   Blush
Цитирай

Аз съм го удряла, той мен- не.

П.п. Сега ще се окаже, че мъжете са жертва на домашно насилие Laughing
Цитирай

Не.
Цитирай

MUC

Не, нито сегашният, нито някой от предишните ми приятели.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Не.
Цитирай

Не.
Цитирай

София

Нали се сещате, че всички отговори, които ще бъдат поместени тук, ще гласят "никога". Тези жени, при които имат проблем, няма да публикуват своя отговор или най-малкото няма да го споделят. Дано повече жени добият смелост да говорят за домашното насилие, на което са подложени. Не тук, във форума, а пред конкретните институции и сдружения.
Цитирай

София

Не, никой никога не ме е удрял.
Цитирай

не, съпруга ми е лишен от агресивност от този тип.
тук едва ли ще намериш някой, който да си признае, че е жертва на домашно насилие.
жени, които са жерви на домашно насилие няма да кажат това в този форум.

Цитирай

София

Нали се сещате, че всички отговори, които ще бъдат поместени тук, ще гласят "никога". Тези жени, при които имат проблем, няма да публикуват своя отговор или най-малкото няма да го споделят. Дано повече жени добият смелост да говорят за домашното насилие, на което са подложени. Не тук, във форума, а пред конкретните институции и сдружения.

Може само да гласуват, не е нужно да се изтъпанчат пред строя! Wink
Цитирай

Нали се сещате, че всички отговори, които ще бъдат поместени тук, ще гласят "никога" ...

Нали затова има анкета, за съжаление в нея вече има и положителни отговори ...  Confused
Цитирай

Букурещ

Тази Тема е безсмислена. Пускана е не веднъж - резултати са били винаги едни и същи.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Oтговор не, но виждам, че в анкетата има вече 2 гласа...
Цитирай

Обикновено аз го бия angel
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора