С какво си миете лицето?

  • 3 671
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Аз използвам гел за измиване. Доволна съм от тези на L'Oreal, Garnier, AVON (в момента ползвам пяна за измиване, а вечер гел+тоник) от серията Naturals с чаено дърво и грейпфрут.
Ползвала съм и на ELEA и на Красная линия. От тях също съм много доволна.


# 1
  • Мнения: 13 512
С трите стъпки на Клиник-от 6-7 години.

# 2
  • Мнения: 174
С измиващия гел на Biotherm.

# 3
  • Мнения: 328
Най-добре ми действа зеленият гел на ЕЛЕА.

# 4
  • Мнения: 282
С гела на Nivea и Elea

# 5
  • Мнения: 5 299
Само с вода

# 6
  • Мнения: 289
С гел Нивея, Лореал, а сега съм на Ейвън - мляко и тоник, но вечер по ме мързи.

# 7
  • Мнения: 2 936
с пяната на ВИШИ-Олиго 25

# 8
  • Мнения: 6 713
С трите стъпки на Клиник-от 6-7 години.



За каква кожа са и колко Щруват?  Hug

# 9
  • Мнения: 13 512
Има за различните типове кожа.1,2,3 и 4 са по номера. Сапуна може да е течен и  твърд. Хидратанта също може да е гел или лосион в зависимост от типа кожа. Сапуна е 150 гр.-24 лева,течен 200 мл- 40 лв. Излющващият тоник е  37 лв за 200 мл, а хидратанта гел- 85 лева за 125 мл.
http://us.strawberrynet.com/skincare.aspx?CurrId=BGL&BrandId=280  тук можеш да им провериш цените-излизат по-евтино,ако си ги поръчаш.

# 10
  • Мнения: 1 117
Кожата на тялото ми е суха , а на лицето ми е смесена. Преди си миех лицето със сапун и...след което ставаше опната и грапава Shocked, реших не става така Naughty
Пробвах с разни тоници за лице , но се оказа че се възпалява и най-накрая от преди две години си мия лицето само с гел-пяна Simple Smile Последно ползвам  гела на Нивея и съм много доволна newsm44

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
От няколко години само с измиващ гел за лице или хума.
В момента ползвам измиващия гел за чуствителна кожа на Джонсън, но не съм доволна. Преди 3г. съм го ползвала и скоро си взех пак, но са им сменили опаковките, явно и качеството.

# 12
  • Мнения: 814
С пяната на L'оreal - Happyderm(за нормална и смесена кожа). Преди 2 седмици си я купих и останах очарована Crazy.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 397
В момента с един гел от боровинки на Орифлейм- доволна съм. И вчера ми донесиха на Ейвън от СПА серията с бял чай не съм го пробвала него, надявам се да е добър.

# 14
  • Мнения: 6 472
В момента някакъв на Орифлейм за чиста кожа. Обикновено ползвам на Лореал или Нивеа.

Общи условия

Активация на акаунт