Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

Здравейте,
Днес си купих ленени панталони - много си ги харесах и са ми точно по мярка. Ама се чудя като се изперат дали се събират newsm78 За първи път си купувам такива  и не знам Embarassed - дали да взема един номер по-големи Thinking
Помагайте моля - наистина много ги харесвам и ще ме е яд ако ми станат малки.
Благодаря Hug
« Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 14:24 от snoye »
Цитирай

аз имам ленен панталон.Купих го по мярка.Като се изпере се свива,но след като се обуе,при първото сядане се отпуска и става на торба,с гънки и при колената отпуснат.Не ми допада особено,точно поради последните изброени причини!
Цитирай

софия

Аз пък много съм доволна от ленените дрехи/ повечето ми летни дрехи са такива/,всичко зависи от качеството на лена и с какви добавки е - коприна , памук и т.н. Пера ги в пералнята, дори и саката и досега не съм имала проблем.
Цитирай

Ако го переш с хладка вода не се свива много. А че се отпуска и става на торба- вярно е.
За предпочитане е ако е с малко синтетика. Иначе чист лен е доста непрактична дреха. А как трудно се глади...
Цитирай

На етикета пише, че е 100% лен Thinking
Цитирай

сф

ето това ще ти разгони фамилията. ако ленът не е бил добре обработен преди да се скрои дрехата, нещото ще се свие. и при всички случаи ще се мачка много. но, ако даваш нещото на химически, не мисля, че ще имаш проблеми. само ще се разхождаш намачкана 35
Цитирай

София

Свива се леко след изпиране, но като го обуеш и поносиш малко се отпуска. Но че се мачка много си е вярно. Peace
Цитирай

Правец

Свива се леко след изпиране, но като го обуеш и поносиш малко се отпуска. Но че се мачка много си е вярно. Peace
и се глади много трудно ...  Peace

Цитирай

Уфф..чудя се дали пък да не го върна Sad Ама доста отдавна не съм харесвала така някоя дреха - особено след раждането много трудно нещо да ми стане и да се харесам, въпреки че съм си отслабнала и съм както преди.
Цитирай

Варна

Защо ще ги връщаш?! Имама ленен панталон /100%/ който е една от най-хубавите ми дрехи, и в пералня съм го прала, и в сушилня сушила - не е мръднал! Да, много зависи от обработката на лена и е хубаво да е фин - сравнявала съм го с ленена риза на съпруга ми например - моя панталон се глади сравнително лесно. Ленът е една от най-приятните материи за мен лично. Ти си решаваш, но след като ти харесва защо да го връщаш?!
Цитирай

London, Sofia

аз имам ленен панталон.Купих го по мярка.Като се изпере се свива,но след като се обуе,при първото сядане се отпуска
Peace
На мен са ми страшно удобни Peace
Цитирай

Правец

Не го връщай, лена е много хубав плат .. аз много харесвам ленени панталони и ризи ... не само красиви, но и приятни за носене  Peace
Аз бих върнала само нещо дето ме боцка, направо откачам ако плата ме дразни някак си ... но при лена - няма такова нещо ...  Very Happy
Цитирай

France/Antibes

Не, не се свиват. Много се мачкат Mr. Green
Цитирай

София

Уф, преди време имах бяло панталонче, много джиджано моделче, ама след прането и гладенето започнах трудно да влизам в него -приличах на наденица от най-долнопробните  Rolling Eyes Може би пък не е било лен. Сега съм си купила един костюм, направо съм влюбена в него, пише 100 памук още не е обличан, нито пран, пише да се пере на ръка, да се суши на закачалка, да не се глади. Сърце не ми дава да го облека, че ако се свие направо ще се ръфна отзад!
Цитирай

Имам много ленени дрехи, и досега никоя от тях не се е свила.Колкото до това,че винаги стоят намачкани....ами това ми харесва най-много в тях.Когато съм облечена с ленена дреха имам чувството,че съм гола,тази материя е просто невероятна! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора