Къде в Огняново?

  • 12 995
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Чудим се между хотел "Петрелийски" и комплекс "Барото" в близост до Огняново. Ако сте ходили по тези места, къде е по-добре за дете на година и 3-4 мес. и друго на 7 години. Искаме да има мин. басейн. Гледах и "Виктория", но имаше мнения, че бил много западнал.

# 1
  • София
  • Мнения: 144
Миналата година бяхме в "Барото" и определено не ни хареса!На сайта им изглежда доста прилично място,но в действителност не е така.Хотелската част е от две сгради,доста занемарени външно,а и вътре е позахабено.Под стряхите има гнезда с лястовички,които доста цапат прозорците и това не се чисти!От дълго време се беше натрупало.Освен това е близо до шосе ,по което минават главно товарни автомобили и ако стаята се падне откъм пътя е доста шумно,от рано сутрин. Не на последно място-водата в басейна не е минерална,въпреки,че е обявена за такава.Басейна срещу заплащане се ползва и от външни хора и в някои дни има доста народ.Това е в общи линии,макар че има и други отрицателни неща ,пак с чистотата свързани.Има някаква идея и добър замисъл в комплекса,но според мен не се стопанисва както трябва.Във "Виктория"сме били един път преди няколко години и там заради хигиената се отказахме да ходим повече.Чувам,че нещата още не са се подобрили.

# 2
  • Мнения: 2 821
х. Бохема
Но зависи какво търсите. Стаите са малки. Има мин.басейн, който е само за киснене, но в близост има голям за плуване. Хотелчето е точно до рекичката и в двора е много приятно...има и столова. То цялото Огняново е в басейни и хотелчета...

# 3
  • София
  • Мнения: 6 264
Аз лично препоръчвам Почивна база на ТПК "Н.Ушев", "Минерални извори"-с.Огняново. Бях там миналата година, много прилични стаи, на нормални цени, в баните тече само минерална вода, има ресторант в базата - обстановката не е нищо особено, но хранта е доста добра. Отвън има голям и малък басейн, до тях има пицария, където правят страхотни пици на пещ, след това е Мирото, хотел "Виктория" и големия закрит минерален басейн. (Хотел "Виктория" ми се стори западнал, но не съм влизала вътре в стаите.) Аз лично препоръчвам тази база.

# 4
  • Мнения: 382
В Огняново,сме ходили само във 'Виктория" едва ли ще отидем пак.Просто е много зле.Когато ходихме,а то е било преди около 2 години,имаше 2-3 стай реновирани,както ги водеха-с климатик и банята що годе ставаше.А басейна закрития беше под всякаква критика,порутен ,мръсен,студен Sick В ресторанта нямаше половината от нещата в менюто.Мисля,че това е достатъчно,за да не отидеш.Ние едва изкарахме една вечер там.

# 5
  • Мнения: 151
mamareni Ние сме ходили в комплекс "Барото" и то тази година. Не се лъжи не е кой знае какво за цената която платихме.Както ти е казала Etna по занемарено е. Иначе сме ходили в Петрелийски, но само в ресторанта и кухнята им е добра. Пейзажа и обстановката там е супер. Щяхме тази събота и неделя да ходдим с наши приятели в хотел Петрелйски и запазихме апартамента с джакузито, но ни е с любимия се оказахме на работа, така че те като се върнат ще разправят и ще предам  Laughing. Но моят съвет е  Naughty не се лъжете за комплекс Барото плюс това той е до Гоце Делчев е близо е до Огняново, но... Thinking както си решите а баейна в Петрелийски е страхотен  Hug

# 6
  • Мнения: 2 663
Delta най-доброто в Огняново според мен

# 7
  • Мнения: 54
mamareni Ние сме ходили в комплекс "Барото" и то тази година. Не се лъжи не е кой знае какво за цената която платихме.Както ти е казала Etna по занемарено е. Иначе сме ходили в Петрелийски, но само в ресторанта и кухнята им е добра. Пейзажа и обстановката там е супер. Щяхме тази събота и неделя да ходдим с наши приятели в хотел Петрелйски и запазихме апартамента с джакузито, но ни е с любимия се оказахме на работа, така че те като се върнат ще разправят и ще предам  Laughing. Но моят съвет е  Naughty не се лъжете за комплекс Барото плюс това той е до Гоце Делчев е близо е до Огняново, но... Thinking както си решите а баейна в Петрелийски е страхотен  Hug

А знаеш ли какви са цените, че на сайта им не пише, и дали има детски басейн?

# 8
  • Мнения: 151
nikea ами март месец мисля беше тогава стаята беше 55 лева ако не се лъжа  Embarassed, но този апартамент с джакузито е за 4-ма човека и със сигурност е 130 лв., но онади се и питай много са любезни  Peace

# 9
  • Мнения: 151
 офф че съм за басейна забравий ами той е един и е е малък само мила нерзабрах за къде ме питаш дано е било за Петрелийски иначе на Барото има детски басейн

# 10
  • Мнения: 54
Точно за "Петрелийски" питах, благодаря. "Барото" вече го елиминирах като възможност. Сигурно ще се обадим за резервации, дано да ни хареса. А апартамента с две спални ли е, понеже и ние ще ходим с още едно семейство

# 11
  • Мнения: 529
Ние миналата година бяхме във вила Рай в Огняново. Тя е малко семейно хотелче между Виктория и Петрелийски. Имат съвсем малък басейн, но пък кухнята беше доста добра, стаите също и никак не беше скъпо. ето малко снимки

# 12
                               Здравейте!
Моля,ако някой знае телефон на почивна база ТПК"Н.УШЕВ" В Огняново да го сподели!А цените там какви са?
  Благодаря! Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 115
                              Здравейте!
Моля,ако някой знае телефон на почивна база ТПК"Н.УШЕВ" В Огняново да го сподели!А цените там какви са?
  Благодаря! Simple Smile

Телефонът на станцията е: 07523 21 38. Цените за двойна стая са 21 лв (баня с душ), 25 лв (стаята е по-добре изглеждаща, а банята е с вана) и имаше едни, които се водят лукс - 30 лв (тук може малко да бъркам +/- 2лв)

# 14
  • Мнения: 73
                              Здравейте!
Моля,ако някой знае телефон на почивна база ТПК"Н.УШЕВ" В Огняново да го сподели!А цените там какви са?
  Благодаря! Simple Smile

Неремонтираните стаи са по 24 лв. с душ и 28 лв. с вана, а ремонтираните са 33 лв.

Общи условия

Активация на акаунт