Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора
Eto edna dobra ideq, za mam4eta, koito nqmat vreme za hodene po magazini za drehi. Az kato edno mam4e, koeto mina tozi period / s hlape na 5 godinki/  i na koeto mu se iskat novi dre6ki imam predlojenie za vas. Pora4ka ot interenet na gotni bluzki, dostavqt gi do vas. Izpalnqvat kaprizi za razli4ni cvetove i razmeri. I dosta barzo izpalnqvat pora4kite, tova si e online atelie za damski trikotajni bluzki. Vlezte v saita i proverete sami. Imat ICQ koeto e onlien prez denq i tam moje da si pitate kakvoto vi skimne. www.ivanel-bg.com . Nadqvam se da sam vi bila polezna.  Wink  bouquet
Цитирай

London, Sofia

Отивам да разглеждам Peace
Цитирай

много добре изглеждат,но дали са качествени Thinkingще пробвам да си поръчам нещо пък ще видя Peace
Цитирай

Кебекуйка

Само аз ли не виждам цени...не разбрах и кога ще се проъчва директно от интернет,или въобще какъв е начина, иначе моделите са ОК.
Цитирай

София

Има доста приятни неща няма спор, но някак си не е пригодено за онлайн пазаруване.
Размери никъде не виждам, а и има ли избор на цветове и т.н.  Rolling Eyes

Само аз ли не виждам цени...
Има цени, като влезеш в колекция, над всяка малка картинка има написана сумичка.  Peace
Цитирай

Кебекуйка

Има доста приятни неща няма спор, но някак си не е пригодено за онлайн пазаруване.
Размери никъде не виждам, а и има ли избор на цветове и т.н.  Rolling Eyes

Само аз ли не виждам цени...
Има цени, като влезеш в колекция, над всяка малка картинка има написана сумичка.  Peace

Да бе, благодаря ти, аз нали съм свикнала цените да ми бодат очите...
Писах им имейл, да видим дали ще направя пазара...
Цитирай

Sofia

доста беден асортимент
Цитирай

Има хубави неща, а колко струва доставката?
Цитирай

Бургас

Eto edna dobra ideq, za mam4eta, koito nqmat vreme za hodene po magazini za drehi. Az kato edno mam4e, koeto mina tozi period

До колкото разбирам, сайта е от скоро, а все още не се правят поръчки по интернет, ти кога мина този период Rolling Eyes

Цитат
Ателие "Ivanel" изпълнява поръчки за единични бройки или кратки серии по избор на клиента.

Поръчките се уточняват на място в ателието на "Ivanel".

Oчаквайте скоро и поръчки директно от нашият сайт
Цитирай

Италия

Е,какъв е смисъла тогава...само да гледаме ли?  newsm78
Цитирай

Sofia

Целта е реклама , но малко избързаха - нямат готовност!  Laughing
Цитирай

София

Целта е реклама , но малко избързаха - нямат готовност!  Laughing

Е, на всички ни е ясна целта, то си личи от километри, но на мен лично ми харесаха някои неща.  Cool

Това комплектче го видях преди няколко дни на една сергия на Солунска и дейсвително ми направи впечатление минавайки бързо покрай него  Wink

Цитирай

Само на мен ли не ми се отваря сайта  newsm78
Цитирай

И на мен не ми се отваря сайта 
Цитирай

Варна

И аз не мога да вляза
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора