вагинално течение по време на бременност

  • 9 027
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 65
Здравейте, ще съм ви благодарна ако ми дадете мнение по този въпрос или някакви линкове с информация.
Бременна съм във вторият месец  и имам засилено течение в бял или леко жълтеникав цвят с особена миризма която не ми се е случвало да засичам преди бременноста. Мисля да се консултирам с лекар, но преди това ми се иска да се информирам дали има за какво да се притеснявам. Thinking
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 938
Отиди да ти вземат секрет за изследване! Непременно! Hug

# 2
  • Мнения: 2 035
По принцип по време на бременността вагиналните секрети се засилват, но моето мнение е заължително консултация с лекар, нека ти вземе секрет и той ще прецени дали всичко е наред Peace

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 316
По принцип по време на бременността вагиналните секрети се засилват, но моето мнение е заължително консултация с лекар, нека ти вземе секрет и той ще прецени дали всичко е наред Peace
Peace

# 4
  • Мнения: 992
аз през цялата бременност имах течение но си ме следеше мойта док и си ме лекуваше, така че отиди на лекар да си ти вземат секрет
айде и леко бременеене  Peace

# 5
  • Мнения: 2 381
Гинекологът ми беше предписал Клион Д , също и Клотримазол.
Нека те видят, дано не е нищо сериозно.
Лека бременност  bouquet

# 6
  • Мнения: 639
zaduljitelno hodi na lekar da ti napravi mikro bilogia i sled kato svur6i6 sus sve6ti4kite koito 100% 6te ti prepi6e pak si napravi izledvania za sigurnost 4e si 4ista za6toto sega ne moje6 da pie6 lekarstva i po trudno se iz4istva6,predpolagam 4e ima6 kandida.

# 7
  • Мнения: 4 195
моя съвет е ако до края на бременноста не намалее въпреки леченията настоявай за секцио - от личен опит го казвам Peace

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Нека ти вземат вагинален секрет.
И аз имам течение през цялата бременост, но ми правиха изследвания.
Лекувах се с Клиод Д и Полижинакс.

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Отиди на лекар! Сигурно са гъбички или някакво възпаление, ще ти вземат секрет и после сигурно ще ти предпишат свещички. Нищо страшно!  bouquet

# 10
  • Мнения: 419
Отиди на лекар! Сигурно са гъбички или някакво възпаление, ще ти вземат секрет и после сигурно ще ти предпишат свещички. Нищо страшно!  bouquet
Peace

# 11
  • Мнения: 481
На мен също ми се появи вагинално течение в началото на бременноста, но лекарят каза че е нормално да се промени цвета, мириса и количеството на вагиналното течение по време на бременост. Все пак ми взима и секрет 2 пъти, но мисля че това са стандартни изследвания при бременност.

# 12
  • Мнения: 3 760
По принцип по време на бременността вагиналните секрети се засилват, но моето мнение е заължително консултация с лекар, нека ти вземе секрет и той ще прецени дали всичко е наред Peace
Peace

# 13
  • Мнения: 4 621
По принцип по време на бременността вагиналните секрети се засилват, но моето мнение е заължително консултация с лекар, нека ти вземе секрет и той ще прецени дали всичко е наред Peace
Peace

# 14
  • Мнения: 154
отиди на гинеколог задължително !

# 15
  • Мнения: 65
Здравейте, благодаря ви за разбирането.
Днес сутринта ходин при моя лекар гинеколог . Като му обесних всичките ми притеснения, той погледна секрецията върху евридей превръзката ми и ми обесни че няма повод да се притеснявам и че е нормално. Каза ми евентуално да се измивам със отвара от лайка и сода.
И ми изписа едни свещички "Vagisan" , но ми каза че не е задължително да ги поставям, само ако аз преценя. Каза ми че в последните стадии на бременноста се изписват други свещички , но още не е дошъл момента,
явно за изчистване преди раждането. Peace
Сега чакам с нетърпение времето за следващата косултация и видеозон, да видя как е мини бебо preggo

# 16
  • Мнения: 1 975
Аз съм вече в 8 месец и през цялата бременност си имах течение, правиха ми цитонамазка и благалищна чистота, но всичко си беше наред. Явно е от самата бременност newsm78

# 17
  • Мнения: 144
моя съвет е ако до края на бременноста не намалее въпреки леченията настоявай за секцио - от личен опит го казвам Peace
  Shocked чак да настоява за еднотечение....малко странно,има си доктори да преценят тая работа

# 18
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Аз вчера ходих на доктор, заради течение, взеха ми секрет, гледаха го на микроскоп и казаха, че нямало нищо. Grinning По време на бременност било нормално. Но ме питаха изрично дали мирише, а моето няма никаква миризма. Ходи да ти вземат секрет и дано всичко да е ОК.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз имах засилено течение през цялата бременност.При мен бяха гъбички,които не са необичайни за бременните жени.
Щом казваш,че има неприятна миризма,явно не са само засилени секрети.На всяка цена искай да ти го изследват.Ако са гъбички не е страшно,но има различни бактериални инфекции,които искат по-сериозно лечение Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
моя съвет е ако до края на бременноста не намалее въпреки леченията настоявай за секцио - от личен опит го казвам Peace
  Shocked чак да настоява за еднотечение....малко странно,има си доктори да преценят тая работа

Е,аз си имах течение,родих си нормално,а на бебо нищо му нямаше,слава богу.Това в никакъв случай не е показание за секцио.
Когато имаш течение се минава курс на лечение с някакви глобули/при мен беше Макмирор/преди раждането Peace

# 21
  • Мнения: 4 195
моя съвет е ако до края на бременноста не намалее въпреки леченията настоявай за секцио - от личен опит го казвам Peace
  Shocked чак да настоява за еднотечение....малко странно,има си доктори да преценят тая работа

Е,аз си имах течение,родих си нормално,а на бебо нищо му нямаше,слава богу.Това в никакъв случай не е показание за секцио.
Когато имаш течение се минава курс на лечение с някакви глобули/при мен беше Макмирор/преди раждането Peace
не съм казала че на всеки задължително ще се случи, но аз знам какво съм преживяла от едни - по думите на лекарите - най - обикновенни гъбични инфекции - сина ми днес нямаше да е на година и половина, само скорострелната намеса на цялото отделение и Бог той е жив и здрав...

Общи условия

Активация на акаунт