Как елиминирате целулита

  • 2 469
  • 51
  •   1
Отговори

Анкета

Какви услилия полагате за елиминирането на целулита?

Опции:

  • Мнения: 666
 Хайде мили дами споделете как се борите срещу досадния целулит в горната анкета съм изброила това което се сетих за момента- но може да съм пропуснала нещо така че споделете

# 1
  • Мнения: 4 806
аха - варианта диета + мазила...

# 2
  • Мнения: 666
аха - варианта диета + мазила...
забравила съм го - благодаря за подсещането

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ниско-въглехидратна диета с антицелулитни масажи, а когато се сетя и йога. Но съм адски много доволна от масажирането, невъзможно доволна!  Hug

# 4
  • Мнения: 8 917
Диета+упражнения Peace

# 5
  • Мнения: 1 384
Борбата е много тежкаааа  tantrum
Оръжията при мен са спорт,  диета и мазила  newsm53

# 6
  • Мнения: 7 263
Спорт+диета. Доскоро не пазех диети, то доскоро и целулит нямах де. Но отскоро започнах да купувам и антицелулитни кремове - не забелязвам обаче някакъв грандиозен успех.
Обясниха ми че максимален ефект от мазилата има, ако се прилагат с масаж - тогава имало огромна полза.
Кажете някой от вас ходи ли на масажи- доволен ли е, къде ходите и какви са цените?

# 7
  • Мнения: 4 806
така, сега вече мога да дам своя глас и своите обяснения...
Борбата с целулита ми е епична

Преди години бях на варианта: спорт и диети. Но, право да си кажа, нямаше ефект - килограмите намаляваха, но пущината си оставаше.

сега съм на варианта: диети и мазила. Започнах с Аура, сега Леокрема... може би има някакъв ефект, който не мога да кажа, че е съществен. Състоянието на кожата се подобри, но кратерите (пусти да опустеят) си останаха. Ама мног целулит имам. Сега мисля да пробвам и мазила от по - тежката артилерия. Пък дано имам късмет да намеря моето мазило. С пробване става, така си мисля.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Моят глас е втория в графата 'Нищо не правя' Mr. Green
Щом не го виждам, значи го няма Mr. Green (или и да го има, не е толкоз видим).
Храня се рационално и здравословно, доколкото мога, заради собственото си здраве. Спортът ми се свеждаше до салса преди, сутрешни гимнастики + коремни преси сега. (от последното ме е много срам, т.к. винаги съм отричала спорта, що се касае до мен Blush).

# 9
  • Мнения: 2 196
Диета + антицелулитен крем + кростренажор. Peace

# 10
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Диета + мазила, само дето точно в момента малко съм се позанемарила (то се вижда и от лентичката - имам 5кг за сваляне, ама нещо ме мързи)

# 11
  • Мнения: 6 472
Диета + спорт + антицелулитни процедури + мазила + много вода и така всяка година Tired

# 12
  • Мнения: 1 645
Диета(НВД) + всекидневен масаж със кафе + всекидневно използване на антицелулитен крем(след кафето),в моят случай - Криоатива на Леокрема

# 13
  • София
  • Мнения: 35 814
Само диета и спорт.
Отдавна вече не си давам парите за мазила. Wink

# 14
  • Мнения: 4 621
Диета и антицелулитни кремове.
Ям предимно зеленчуци и плодове и  пия много вода. Е това е не само за целолита, а за цялостния ми външен вид Wink

Общи условия

Активация на акаунт