Хотел "Роял Бей" на Елените????

  • 2 139
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 416
Здравейте!
От работа ни осигуряват 7-дневна безплатна почивка в "Роял Бей" - all inclusive. Трябва да заминем в петък вечерта. Ще бъдем със съпруга ми и дъщеря ми...
Моля, ако някой е посещавал хотела, да ми каже какви са му впечатленията...
Благодаря на всички ви предварително за отговорите!   bouquet

# 1
  • Мнения: 7 474
Ако не си го разгледала ето ти сайта. Комплекса е страхотен!

http://www.victoria-group.net/hotelroyalbay/index.html

# 2
  • Мнения: 1 416
Ако не си го разгледала ето ти сайта. Комплекса е страхотен!

http://www.victoria-group.net/hotelroyalbay/index.html

Благодаря ри, Лео! Точно сайта не бях разглеждала, сега съм по-спокойна...
Просто преди малко попаднах на един материал в нета, доста безумен ми се стори, плъхове и оси бродели из хотела, не знам още какво...  Laughing
Докато организаторите на работа казахе, че е супер луксозен...
Лео, мерси още веднъж!   bouquet

# 3
  • Мнения: 7 474
Весело изкарване! Sunglasses Няма начин да не ви хареса!  Laughing

# 4
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
И на мен това хотелче много ми харесва. А какви са цените? Опциите  резервации и контакти  компито ми не може да отвори #2gunfire

# 5
  • Мнения: 1 416
И на мен това хотелче много ми харесва. А какви са цените? Опциите  резервации и контакти  компито ми не може да отвори #2gunfire

Нашата почивка е платена от работата ми, но реално струва по 620 евро на човек...  Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 416
Весело изкарване! Sunglasses Няма начин да не ви хареса!  Laughing
Мерси...  Heart Eyes И аз така си мисля!!!  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 7 474
Ето ви целия сайт, те са 3 хотела и вили - http://www.victoria-group.net

За юли и август е 100лв. на човек, децата безплатно за вилите, за хотела май е по-скъпо newsm78, най-добре се обадете да питате! Peace

# 8
Няма да съжаляваш.Ние се върнахме от Елените преди 2 дни , но спахме в бунгалата. Като цяло комплексът е отличен , особено за деца. На вилите не ми харесаха фоайето и ресторантът към който се хранехме , но Роял Бей се хранят в самия хотел. Мога да кажа , че ако отида отново в Елените ще бъде само в Роял Бей.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лора - включи се и ти с отзиви.

# 10
  • Мнения: 910
И ние ще ходим на Елените,но ще сме във вилите и е 100лв. на човек(за по-луксозните е 110лв.),а за деца до 12г.е безплатно.
Gerdova,може ли да кажеш какво по точно не ти хареса на ресторанта(храната ли имаш в предвид).Благодаря предварително  bouquet

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 10:01 от dess76

# 11
  • Мнения: 1 416
Лора - включи се и ти с отзиви.
Извинете ме, че не разказах за почивката, ама ми гримна ЛАН-картата и....
 Confused

Прекарахме се великолепно, хотелът определено е по-добър вариант от вилите, по мое впечатление. Храната е прекрасна!!! Плажът - много хубав, облужването - на ниво... Чувствахме се като в Рая....  Heart Eyes

Препоръчвам на всички ви да посетят Елените, мисля, че и във вилите ще прекарате добре, а и цените там определено са поносими, в сравнение с хотела...

# 12
Ами да ви кажа какво не ми хареса във вилите. Първо- българите ги настаняват в по-малки стаи, второ-фоайето към тях не е климатизирано и може да се каже , че служи за безплатна сауна, трето- ресторантът към който се хранихме , също не беше климатизиран и в него се обслужваха над 1400 души. Просто беше кошмар да си намериш място и да си вземеш храна.Плодовете , които предлагаха бяха портокали и  банани и много рядко череши .Обслужването също не беше на ниво.Била съм и в Албена, където храната е много по-добра,както и обслужването. Но като база за почивка с малки деца Елените води.Има много аниматори,плажът е близо и чадърите и шезлонгите са безплатни.
Приятно прекарване

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Без клима в описаните от теб обществени места си е ад. Замислих се за там  Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 4 412
също не беше климатизиран и в него се обслужваха над 1400 души. Просто беше кошмар да си намериш място и да си вземеш храна.
Много ми се виждат 1400 души, да не би да са 140 ?

# 15
  • Мнения: 673
Ако ми плати някой почивката хич няма да питам как е  newsm45 харесва ли му на някой.

# 16
Zdraveite!
I nie shte posetim Elenite, no v nachaloto na septemvri. Da se nadyavame che togava shte ime po-malko hora, t.k shte vodim i bebo s nas. Shte otsednam v Royal Bey. Kajete mi kak e tam? Shte ni osiguryat li leglo za bebo ili shte tryabva da spi pri nas? A hranata podhodyashta li e za nego - 2 god? A i oshte - ne moga da si obyasnya kak 1400 choveka shte se hranyat ednovremenno na edno myasto. Az sigurno shte pripadna - tova da ne e zavedenie za barzo hranene? Ako ima nyakoi snimki neka prati
Chao za sega

# 17
  • Мнения: 1 180
В този хотел ни беше една от най-хубавите почивки - преди 3 години. Невероятно спокойствие, хубава храна, база - супер! Стаите са огроооомни - толкова широки не съм виждала по нашето черноморие никъде! Персонала ни обръщаше специално внимание, може би защото българите там по принцип са кът! Сега не знам как е, разбрах, че има много нови хотели, но мисля, че ще си изкарате прекрасно! Децата се нащуряха - много бяха самостоятелни. Хубава почивка!

# 18
  • Мнения: 1 416
Zdraveite!
I nie shte posetim Elenite, no v nachaloto na septemvri. Da se nadyavame che togava shte ime po-malko hora, t.k shte vodim i bebo s nas. Shte otsednam v Royal Bey. Kajete mi kak e tam? Shte ni osiguryat li leglo za bebo ili shte tryabva da spi pri nas? A hranata podhodyashta li e za nego - 2 god? A i oshte - ne moga da si obyasnya kak 1400 choveka shte se hranyat ednovremenno na edno myasto. Az sigurno shte pripadna - tova da ne e zavedenie za barzo hranene? Ako ima nyakoi snimki neka prati
Chao za sega


Ще ви осигурят бебешко креватче, не се бой. Храната пък е толкова разнообразна, че дъщеря ми похапваше с удоволствие.
1 400 души нямаше по време на нашата почивка, нито е било пренаселено в ресторанта ни....  Rolling Eyes

# 19
Явно не четете добре.Казах , че тези , които са към бунгалата /реновирани или нереновирани / се хранят в един стол . Та там се хранеха 1400 души. Роял Бей си имат отделен ресторант и там е доста приятно и спокойно.От мои познати , които останаха след нас и бяха в Роял Бей разбрах , че плажът пред хотела е залят от вода. Ако ходите в бунгалата се обадете и попитайте какъв е капацитетът им и преценете сами.

# 20
благодаря за отговорите!
май като отидем сами ще видим. както каза моя мъж, ако не ни хареса - На колата и обратно! той е много краен в такива решения. надявам се тогава да няма толкова много хора, да е по-спокойно и най-важното - храната да е добра, че бебчо  много злояд . яде само пил.дробчета, риба, сирене и мляко. дано поне това да има. а кои услуги са включени в all inclusive? интересуват ме водните спортове - те отделно ли се заплащат? а има ли възможност да се наеме детегледачка за няколко часа? хайде, ако имате и ваши снимки от там - пратете! разгледах сайта, но друго е, ако са от вас
благодаря ви предварително!

# 21
Към all inclusive са включени плажен волейбол , водна топка , тенис кортовете също са безплатни , но трябва да си носите ракети , водният парк , който отвориха малко преди да си тръгнем , анимацията , която мога да кажа , че наистина е добра и всяка вечер от 9 часа има някакво шоу в анимационната зала. За детската градина , мисля че също е безплатна , но за деца след 3 годишна възраст. Шезлонгите и чадърите на плажа също са free. За по- големите деца / 6 +/ организрат футбол на трева , има пилатес и аеробика на плажа , а мисля , че също има и латино танци.

# 22
# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
albena35, този фотос как да го разбирам  newsm78 newsm78 newsm78: http://community.webshots.com/photo/551853817/2362718680086944875srepXc#

# 24
  • Мнения: 78
Извинявайте , но си бях забравила паролата и пишех , като гердова. Мисля че някой искаше снимки от Елените , а на този адрес има .

# 25
Благодаря много за снимките!!!
Като отидем ще видим как е и ще пиша.
Чао за сега
излизаме с бебо

Общи условия

Активация на акаунт