Какви са тези родители!

  • 8 704
  • 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Има една мама, горда от това, че се е научила да върти кормилото и кара в квартала без да има шофьоска книжка. Попитах я как смее да кара без книжка, а тя ми отговори, че дори да я спрат полицаи има човек, които да и оправи акта. Вчера видях мъжа и да шофира с 11 месечния им син в скута. Каква е тази безотговорност! Шофъор съм от 3 години, но не бих си позволила да управлявам със сина си в скута (като него) или да форсирам в населено място (като нея). Пази боже от такива хора!

# 1
  • Мнения: 46 488
Питай я като блъсне човек, после как ще живее  Close

Миналата седмица мъжът ми е видял мъж да шофира с бебе в скута си, още не можем да го осмислим  #Crazy

# 2
  • Мнения: 9 990
Няма какво да пита....ще и отговорят нанайци....
Следващият път като видиш бебето в скута на бащата-обаждаш се на 166 и съобщаваш това, което виждаш.Има ефект-изпробвала съм го Peace

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Хора всякакви,но за съжаление невинните страдат заради такива като тях. #2gunfire

# 4
  • Мнения: 4 621
Винаги съм се чудила на такива родители, които возят децата  в скута  си на предната седалка #Crazy #Crazy #Crazy
Не знам как изобщо не си напрягат главите да помислят колко е опасно и до какви последствия може да доведе тяхното безотговорно отношение.

# 5
Много ги обичам такива,качът се в няква кола и отидат до съседния блок да пият кафе,за да ги видят всичките.В повечето случаи взимат заеми за лъскава кола,а после нямат пари за бензин.За мен това са комплексари  car003

# 6
  • Мнения: 9 990
Ами аз пак ще кажа-спрете да се чудите, а докладвайте за нередносттите, които виждате.Тогава ще има ефект.Просто се обаждате и казвате,че виждате кола, управлявана в голяма степен от невръстно бебе в скута на баща си.Би следвало да бъде спряна тази кола от патрулките.Правила съм го и знам,че действа.И ще продължавам да го правя.

# 7
  • София
  • Мнения: 9 845
  Хора всякакви,но за съжаление невинните страдат заради такива като тях. #2gunfire
Съгласна съм.Аз имам книжка съвсем отскоро,карах курсовете в София и мисля,че се справям добре.Обаче не смея да си кача децата и да тръгна.Сега всяка вечер ходим с мъжа ми на тихи улички,за да свикна с колата.Мисля,че ще мине доста време,докато започна сама да си возя децата.И двете са отзад-малката в столче,каката с колан,обаче...страх лозе пази.Искам аз да се почувствам уверена зад волана,и тогава да ги возя сама.

# 8
  • Мнения: 990
аз също съм шофьор но с дете в скута не бих си и помислила да карам Naughty!!! Интересно ми е как ли възпитават децата си!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 217
о

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 16:29 от Alexa

# 10
  • Мнения: 9 990
Ами и аз си возя бебето в скута на предната седалка/до шофьора/, защото колата ни е с две места Mr. Green
Та, не винаги тази постъпка е безотговорност.
По тихите улички в квартала и мъжът ми е возил 11-месечното ни бебе в скута си, заедно с мен на съседната седалка, защото малкия е направо във възторг от това и искаме да му доставиме това удоволствие.
Малко ми се виждат пресиленки тези изказвания, но....всеки си знае.

О, хич не са пресилени даже Flutter,само да не сте ми в квартала-веднага се обаждам PeaceКолата ви е двуместна , казваш...по тази логика-две седалки-двама души се возят-третият е излишен-т.е. не е разрешено да се вози и трети...аз така си мисля...ама ще питам и на друго място дали е така.Обикновено возилата се водят с брой места-2,4,5 и т.н.Вашата е с две места...

# 11
  • София
  • Мнения: 2 217
о

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 16:29 от Alexa

# 12
  • София
  • Мнения: 9 845
Алекса,да ти е живо и здраво детенцето и да не дава Господ да ти се случва,но такива нещастия никак не са рядкост.Не си мисли,че като карате с 20-30км/ч при една внезапна спирачка всичко ще е наред.Никак не пресилваме нещата.

# 13
  • Мнения: 9 990
В много голяма грешка си Hugза мен.... LaughingНе седя на прозореца да дебна, все пак мобилните са затова-движа се из града и виждам-вдигам телефона и се обаждам-отнема точно 1 минута, не цял ден. Mr. GreenИ не на последно място-не ме интересува кой как се вози и къде си вози детето.Интересува ме до толкова, доколкото аз се намирам в близост до такива возещи се, случвало ми се е два пъти-кривва волана и се случва случката....щото 11 месечно държи с ръчички здраво и се кефи детето, защо не...???Извинете, ама съм пряко потърпевша и може и по-рязко да съ се изказала. PeaceТози знак го поставям с тази идея, не целя враждебност Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 217
[

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 16:30 от Alexa

Общи условия

Активация на акаунт