Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 юни 2006, 15:38 ч.

Фън Шуй за любители и професионалисти

• 2 521
  • 30
  •   1
Отговори
По идея на участниците в зародилата се подтема при $цветарките$ пускам отделна тема за почитателите на това изкуство.

За споделяне на знания, умения и постигнати успехи  Rolling Eyes.

Аз все още съм много начинаещ, но ще си призная, че след като извърших радикална чистка и преподреждане на спалнята, сега тя ми е любима стая. Учудвам се на себе си колко много се застоявам там, а преди беше много преходно място.

Специално се интересувам от вашия опит по отношение на въздействието на различните растения.

# 1
  • София
За растенията не знам нищо... не съм чела! но си направих диагностика на дома - за съжаление частта, свързана с парите, се намира в банята! вследствие на което сложих огледала на вратата, тоалетната чиния винаги е затворена и така...
в момента нямам никакво време да спазвам правилата, но ще следя темата с интерес

# 2
А как си го сложи това огледало на вратата на банята? Ние сега правим нова къща, но сърце не ми дава да си пробия прекрасната врата беличка блестяща и да си ковна огледалце  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 16:01 от NadG

# 3
  • София
А как си го сложи това огледло на вратата на банята? Ние сега правим нова къща, но сърце не ми дава да си пробия прекрасната врата беличка блестяща и да си ковна огледалце  Rolling Eyes
Joy hahaha Joy
ами не е ковнато, а е залепено със силикон... леле как ме разсмя! имам огледала и на гардероба - също поставени допълнително

# 4
А колко голямо? Огледалото!

# 5
  • Sofia
споделете за някои "основни" правила  Embarassed

# 6
Аз съм стигнала само до там да определя зоните.  Мойта зона на богатството се пада на терасата #Cussing out и то в частта в която простирам. затуй все съм без пари, какви пари щом в тая зона все нечии долни гащи висят...  Simple Smile

# 7
# 8
  • София
А колко голямо? Огледалото!
няма значение - важното е да отива на формата на вратата! идеята е да връща или да спира негативна енергия...

основните правила са:
да бъде чисто! да няма неработещи електроуреди! вратите да се затварят добре - иначе ще се карате в къщи... да няма течащи тръби, вода, защото така изтича енергията на дома. прозорците да са чисти... да не е затрупано с багаж под леглата...
нека другите допълнят

# 9
затуй все съм без пари, какви пари щом в тая зона все нечии долни гащи висят...  Simple Smile

А ние в новата къща изобщо нямаме зона на мъдростта (тази в ляво долу нали такава беше). Направо ме е страх, че ще затъпеем ли, що ли. Но е трудничко да слагам коригираща лампа или храсти у съседите  Sick, пак ще трябва да се действа с огледалата.

# 10
  • Варна
Не съм много запозната, но с интерес ще следя темата. Сега се запознавам със  статиите на sweet_gold . А за марантата (голям интерес към нея и зоната на богатството май Mr. Green, ама аз още не мога да я определя таз зона) - май няма да мога да я гледам, щото съм малко пишман цветарка...

# 11
  • София
затуй все съм без пари, какви пари щом в тая зона все нечии долни гащи висят...  Simple Smile

А ние в новата къща изобщо нямаме зона на мъдростта (тази в ляво долу нали такава беше). ...
Не е възможно да нямате някоя от зоните - нещо се обърках...

# 12
  • Бургас
но си направих диагностика на дома

Как се прави диагностика, за определяне на зоните?

# 13
  • ВАРНА
но си направих диагностика на дома

Как се прави диагностика, за определяне на зоните?

И аз това щях да питам, опитвала съм по разни книги за фън шуй , но нишо не зацепвам. #Crazy

# 14
Не е възможно да нямате някоя от зоните - нещо се обърках...

Може може, то и в книгите го пише. Просто тази част от къщата като наложиш правоъгълник я нямаме, в съседното помещение извън нашия апартамент е  Crossing Arms Все едно имап правоъгълник, на който долния ряв ъгъл като гледаш стената на вратата липсва. Разбира ли се какво обяснявам  Whistling Crazy Crazy

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт