Фън Шуй за любители и професионалисти

  • 3 610
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 422
По идея на участниците в зародилата се подтема при $цветарките$ пускам отделна тема за почитателите на това изкуство.

За споделяне на знания, умения и постигнати успехи  Rolling Eyes.

Аз все още съм много начинаещ, но ще си призная, че след като извърших радикална чистка и преподреждане на спалнята, сега тя ми е любима стая. Учудвам се на себе си колко много се застоявам там, а преди беше много преходно място.

Специално се интересувам от вашия опит по отношение на въздействието на различните растения.

# 1
  • Мнения: 3 091
За растенията не знам нищо... не съм чела! но си направих диагностика на дома - за съжаление частта, свързана с парите, се намира в банята! вследствие на което сложих огледала на вратата, тоалетната чиния винаги е затворена и така...
в момента нямам никакво време да спазвам правилата, но ще следя темата с интерес

# 2
  • Мнения: 1 422
А как си го сложи това огледало на вратата на банята? Ние сега правим нова къща, но сърце не ми дава да си пробия прекрасната врата беличка блестяща и да си ковна огледалце  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 16:01 от NadG

# 3
  • Мнения: 3 091
А как си го сложи това огледло на вратата на банята? Ние сега правим нова къща, но сърце не ми дава да си пробия прекрасната врата беличка блестяща и да си ковна огледалце  Rolling Eyes
Joy hahaha Joy
ами не е ковнато, а е залепено със силикон... леле как ме разсмя! имам огледала и на гардероба - също поставени допълнително

# 4
  • Мнения: 1 422
А колко голямо? Огледалото!

# 5
  • Мнения: 3 164
споделете за някои "основни" правила  Embarassed

# 6
  • Мнения: 742
Аз съм стигнала само до там да определя зоните.  Мойта зона на богатството се пада на терасата #Cussing out и то в частта в която простирам. затуй все съм без пари, какви пари щом в тая зона все нечии долни гащи висят...  Simple Smile

# 7
# 8
  • Мнения: 3 091
А колко голямо? Огледалото!
няма значение - важното е да отива на формата на вратата! идеята е да връща или да спира негативна енергия...

основните правила са:
да бъде чисто! да няма неработещи електроуреди! вратите да се затварят добре - иначе ще се карате в къщи... да няма течащи тръби, вода, защото така изтича енергията на дома. прозорците да са чисти... да не е затрупано с багаж под леглата...
нека другите допълнят

# 9
  • Мнения: 1 422
затуй все съм без пари, какви пари щом в тая зона все нечии долни гащи висят...  Simple Smile

А ние в новата къща изобщо нямаме зона на мъдростта (тази в ляво долу нали такава беше). Направо ме е страх, че ще затъпеем ли, що ли. Но е трудничко да слагам коригираща лампа или храсти у съседите  Sick, пак ще трябва да се действа с огледалата.

# 10
  • Мнения: 1 033
Не съм много запозната, но с интерес ще следя темата. Сега се запознавам със  статиите на sweet_gold . А за марантата (голям интерес към нея и зоната на богатството май Mr. Green, ама аз още не мога да я определя таз зона) - май няма да мога да я гледам, щото съм малко пишман цветарка...

# 11
  • Мнения: 3 091
затуй все съм без пари, какви пари щом в тая зона все нечии долни гащи висят...  Simple Smile

А ние в новата къща изобщо нямаме зона на мъдростта (тази в ляво долу нали такава беше). ...
Не е възможно да нямате някоя от зоните - нещо се обърках...

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
но си направих диагностика на дома

Как се прави диагностика, за определяне на зоните?

# 13
  • Мнения: 663
но си направих диагностика на дома

Как се прави диагностика, за определяне на зоните?


И аз това щях да питам, опитвала съм по разни книги за фън шуй , но нишо не зацепвам. #Crazy

# 14
  • Мнения: 1 422
Не е възможно да нямате някоя от зоните - нещо се обърках...

Може може, то и в книгите го пише. Просто тази част от къщата като наложиш правоъгълник я нямаме, в съседното помещение извън нашия апартамент е  Crossing Arms Все едно имап правоъгълник, на който долния ряв ъгъл като гледаш стената на вратата липсва. Разбира ли се какво обяснявам  Whistling Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт