До дамите ходили на целутрон...

  • 1 265
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 320
Здравейте!

От 18-ти почвам 10 дневна програма на целутрон, комбинирана с масаж. Четох из стари теми, че това е най-добрия вариант, когато са в комбинация. Интересуваме, колко сантиметра загубихте, или загубихте ли въобще, от тялото си? А ефекта кога се забелязва?

Благодаря предварително!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 505
Ефект има, за съжаление при мен бе временен.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 252
Ами аз ходя на един уред, който е подобен на целутрона, но е със 7 вида ток и е загряващ. След процедура се мажа и с антицелулитен крем.
При мен почна да се забелязда около 8та процедура, панталоните ми станаха широки, дънките се смъкват, кожата се заглажда. Тогава имаше разлика около 2 см. Остават ми 5 от общо 20 процедури и ще се измеря накрая.

# 3
  • Мнения: 7 263

А къде ще ходиш?


Цитат
Ефект има, за съжаление при мен бе временен.

А ти след това поддържаш ли ефекта - в смисъл - диета,мазила, спорт.
Защото и аз се замислям за такива процедури няколко - за да се избавя от досадните паласки, пък после ще си ходя пак на фитнес и ще внимавам с яденето.

Цитат
Ами аз ходя на един уред, който е подобен на целутрона, но е със 7 вида ток и е загряващ. След процедура се мажа и с антицелулитен крем.
При мен почна да се забелязда около 8та процедура, панталоните ми станаха широки, дънките се смъкват, кожата се заглажда. Тогава имаше разлика около 2 см. Остават ми 5 от общо 20 процедури и ще се измеря накрая.

Къде е това място - ако искаш драсни ми на бележки.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 252
Апарата се казва Бодитер. Има във Варна, тук в Стара Загора и в някой от планинските курорти, ама не съм сигурна къде точно.

# 5
  • Мнения: 7 263
Цитат
Апарата се казва Бодитер. Има във Варна, тук в Стара Загора и в някой от планинските курорти, ама не съм сигурна къде точно.

Мдааааа - далечко ми е малко.
Макар че тук в София има толкова много козметични студия - но как да се ориентира човек кои са наистина добри?!
Защото рекламите на всички са им зашеметителни, но в действителност е друго човек да сподели, че е доволен.
Благодаря ти   bouquet  bouquet

# 6
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Всичко е индивидуално!

Много е важно да си изградиш правилен режим на хранене,да пиеш достатъчно течности,да се движиш.
Важно е също на целутрона каква програма ще ти пуснат,какво натоварване можеш да понесеш.
За масажите е важно какъв крем ще се ползава,колко са ти натрупванията и така!

Няма точна формула!

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 252
Мдааааа - далечко ми е малко.
Макар че тук в София има толкова много козметични студия - но как да се ориентира човек кои са наистина добри?!
Защото рекламите на всички са им зашеметителни, но в действителност е друго човек да сподели, че е доволен.
Благодаря ти   bouquet  bouquet

Моля
Така е

# 8
  • София
  • Мнения: 1 320

Незнам точно каде работи самато козметичка (тя е позната на моя приятелка), но тя ще си домъкне апаратурата и всичко и ще си ги права вкъщи. Казаха ми, че е много добра и работи с някви антицелулитни италиански кремове, които имат ефект дори и без целутрона. Пък незнам какво ще е  newsm78 Мен ми се искат 3-4 см и то само от ханша, другаде нямам голяма нужда, ама инече някой см. по бедрата по-малко е добре дошъл!  Mr. Green

Благодаря за отговорите!!!   Hug

# 9
  • Мнения: 111
Преди години си направих 15 процедури с целутрон през ден, но освен с парите си с друго така и не се разделих Confused

# 10
  • Мнения: 6 472
При мен целулита е враг № 1. Страшно лесно трупам такава гадост. По принцип минавам за слаба, но това нещо си го имам в изобилие. Всяка година като разпролетее се влача на какви ли не процедури. Че има ефект има, но на следващата година трябва пак да повтарям. Добре, че поне колкото бързо трупам, толкова и бързо свалям.
Та аз обикновено правя от 10 до 20 процедури, за които свалям по 2-4 см макс. Всъщност тези 4 см само веднъж, но тогава наистина имаше какво да се смъква на см. Тази пролет смъкнах към 2 см, но те са нищо на фона на това как ми се изглади кожата. Колената ми вече не изглеждат като муцуната на булдог Mr. Green

# 11
Сестрами скоро мина 10 процедури и според мен ефект няма.Моята кума я отчая като и каза ,че е минала 125 процедури и ефект пак няма. newsm77Все пак щом си решила пробвай,всеки човек е различен и дано имаш ефект lovekiss

# 12
  • Мнения: 7 263

Незнам точно каде работи самато козметичка (тя е позната на моя приятелка), но тя ще си домъкне апаратурата и всичко и ще си ги права вкъщи. Казаха ми, че е много добра и работи с някви антицелулитни италиански кремове, които имат ефект дори и без целутрона. Пък незнам какво ще е  newsm78 Мен ми се искат 3-4 см и то само от ханша, другаде нямам голяма нужда, ама инече някой см. по бедрата по-малко е добре дошъл!  Mr. Green

Благодаря за отговорите!!!   Hug

Драсни после дали си доволна и ако можеш дай координати на тази козметичка. В къщи не е никак зле, особено ако има ефект. Аз отскоро взех да се сдобивам с тази екстра - целулита та засега не съм още много ориентирана как да се справя с него  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

Общи условия

Активация на акаунт