Много мина, мъничко остана, аз през АВГУСТ ще съм мама :-)

  • 20 144
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 44
ГОРЧИВО И НАЗДРАВЕ НА Blueeye!!!!  Heart Eyes
Страхотно време има днеска специално за вашия ден.  Blush Предполагам, че градинското партито преминава страхорно и с нетърпение чакаме да видим снимки  Laughing
Пожелавам много щастлив семеен живот и много да се обичате!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

ЧРД Eliona,   bouquet   bouquet  bouquet
Много щастие и любов и  през Август да получиш най-прекрасния подарък


Мадона, много неприятно изживяване, но важното е, че всичко се е разминало леко. Хубаво, че го разказваш доста весело и явно не си успяла да се стресираш много, което е много добре, иначе щеше да е лошо за бебебнцето.
Val_stef, честити ви мебели. Със здаве да ги си ползвате

Tedy84, пази се много и почивай докато лежиш вкъщи, стискам палци всико да е наред!

# 76
здравйте и от мен!
изгониха ме от ремонта че започнаха да боядисват с блажна боя и много мири6е и аз използвам намалението и веднага пред компа.иначе ремонта върви като охлюв-баааавно баааавно.
ЧЕСТИТО НА БЛУ  bouquetОБИЧАЙТЕ СЕ И СЕ РАДВАЙТЕ НА ТОВА КОЕТО ВИ ПРЕДСТОИ!!!!!!!!!!
ЧРД  НА ЕЛИОНА-ДА СИ ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА!теди 84 -дано бързо те пуснат от болницата и всичко да е наред.
вал-стеф-давай снимки на мебелите че дано ми дойде и на мен някаква идея Thinking
лорекса кафето сигурно е ново ,щото там не си спомням да е имало(ама аз не съм там вече 5г.)иначе с радост бих се разменила с теб за няколко дни Wink а и  без това не ходя на плаж че много ме мори жегата(а така обичаааам) в края на миналото лято дори ходих да се гмуркам на ахтопол и беше направо приказно,дори се бях приготвила за това лято с екипировка -но нищо ще  стои за другото.
това е от мен за сега:)целувки по тумбаците Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 506
ГОРЧИВО НА МЛАДОЖЕНЦИТЕ, МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ДА ГИ СЪПЪТСТВАТ ПРЕЗ ГОДИНИТЕ. И МНОГО МНОГО БЕБЕШОЦИ.
 newsm51ИСКАМЕ СНИМКИ ОТ ГРАДИНСКО ПАРТИ, МОЛЯ

newsm59ЧЕСТИТО И НА Eliona, ОЩЕ В 00,00 Ч ИСКАХ ДА ТЕ ПОЗДРАВЯ, НО НЕТА МИ ТОГАВА СЕ СКАПА. ВСИЧКО НАЙ, НАЙ ТИ ПОЖЕЛАВАМ. newsm59


Мами, как издържате в тези жеги sweating, аз едвам вече дишам, днес тук термометъра показа 32 градуса, ужасно ми беше. Краката ми са огромни и надути. Цялата лепна, задъхвам се и си е кошмар. А е само юни все още. Добре, че намерих една, две бременни приятелки да отидем на кафе, защото иначе всичко живо е на  sunплаж.  Crossing Arms
Мамите шофьорки много да внимаваме трябва, особено сега в тези жеги, когато всички са толкова разсеяни, а в града е някакъв ад - трафикът се утрои сякаш, а все още не е отпускарския сезон.
Мария_Б, весел празник утре и дано времето е с вас.
mmar, мен ме притеснява това, че долната граница била ниска, тоест мен не ме притесни толкова, колкото сестрата, дето мереше кръвното. Иначе и аз съм по консултациите с кръвно 90/60 и още мърдам.  Joy
tedy84, моля те пази се повечко. Много неприятности май те спохождат напоследък. Стискам палци да ти се размине всичко.  newsm10
tedi79, няма да счупим бебенцата, спокойно, те са толкова силни. Бъди оптимист. Похвала на мъжлето ти, усещам че моя скоро не го е правил, че се замислям за някой скандал да спретна набързо.... Майтап Twisted Evil
gydi

# 78
  • София
  • Мнения: 545
Честит рожден ден Eliona!  С пожелания за много радост и усмивки!  newsm59

ЧЕСТИТО НА blueeye®! Дълъг и щастлив семеен живот! smile3525

Tedy84 ,надявам се всичко да бъде наред! smile3521

и през август всички да се радваме на най-прекрасните бебчета smile3504

На всички  мами лека вечер и приятен ден утре, дано времето да е хубаво. newsm44

# 79
  • Мнения: 658
Блу, честит семеен живот, миличка! Пожелавам ти щастлив и спокоен семеен живот. Бъди благословена и нека през август се роди най-прекрасното бебче, което да изпълни с радост живота ти.
Елиона, Честит Рожден ден на патерици! И на теб ти пожелавам леко раждане и едно прекрасно бебче през август.
Относно комбинирания прием на магнезиеви и железни препарати, препоръчителната схема е да се пие най-напред магнезия и 2 часа след това да се пие и желязото. Такова описание би трябвало да има в листовката на магнезиевите препарати, в тази на Магнерота със сигурност има.
tedy84, ще се моля и ще стискам палци да се подобриш за да можем всички да финишираме успешно през август.
Какво става? Няма ли августинки от Младост3 и 4, навити за квартални срещи за обмяна на впечатления и опит? Само ние двечките с Aila ли сме от Младост?

# 80
  • Мнения: 506
bdbaloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bdbaloniна tsveti_j , пожелавам ти много здраве и море от любов. Бъди щастлива и август с най-прекрасен бебок.


Лек ден на всички ни.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 849
 bdbaloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  tsveti_j!!!! МНОГО ЛЮБОВ, ЩАСТИЕ И НАЙ-ПОСЛУШНОТО И ЗДРАВО БЕБЕЧЕ ПРЕЗ АВГУСТ! bdbaloni

# 82
  • Мнения: 566
здравейте,мамчета!надявам се всички да сте добре - физически и психически.
Честито на blueeye®!!! пожелавам ти семеен живот изпълнен с любов, разбирателство и поне няколко бебешока!
честито и на всички рожденници тия дни.
аз днес се събудих ужасно вкисната.снощи не можах да заспя от киселини,а днес рано ме събудиха шумовете от квартала /ремонти и др./.и на всичкото отгоре имам пъпка на носа!!!вчера бях на сватба и направо не издържах - потанцувах.на бебчо май му хареса, защото като се прибрахме продължи още около половин час да ми подскача в корема.
иначе с таткото бяхме на пазар и купихме количка - cangaroo victoria в цвят праскова. той, таткото си хареса една на АВС, но слава богу го разобедих.първо, че беше 800 лв. и второ,че беше в черен цвят и ми приличаше на катафалка.а аз държах количката да е в свежи цветове.според продавача в магазина от Мерцедес си купихме Лада, но аз пък си е харесвам - лека,маневрена и опушена за зимата.какво повече!пък така лятото ще мога да си поискам и една лятна количка,които са направо леки като перце.купихме комплект шишета на Авент за новородени - 48 лв., хавлийка и още малко дрешки. Иначе е страхотно да пазаруваш,нали!затова смятам да купувам по малко, а не наведнъж за да мога да си доставя удоволствие още известно време.

# 83
  • у нас
  • Мнения: 660
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЧКИТЕ
Бъдете живи и здрави и най-щастливите мами през Август
tedy84,миличка,много съжалявам за преживелиците ти.Стискам палци бързичко да те изпишат Praynig.Моля те пази се и си почивай възможно най-много.Зарежи всякакви домашни и други задължения и се грижи за себеси Hug.При мен страничните ефекти от Гинипрала също се засилиха в последните дни.В понеделник съм на преглед и се надявам след толкова тровене с хапчета,положението да е спокойно.
Относно Магнезия и Желязото--аз пия Магнезий 3 по 2 (сутрин,обед и надвечер) и късно вечерта преди да си легна пия Ферофолгама(желязото).Доктора ми каза да се опитвам да спазвам интервал от 4 часа между магнезия и желязото.

# 84
  • Мнения: 554
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  tsveti_j! С пожелания за здраве и любов и най-хубавото бебче през август!

Lorexa какво стана с твоя преглед на 16. Май не се отчете!  newsm78
Изглежда нашата булка blueeye  е приятно изморена!  Hug Хайде блу чакаме снимките с нетърпение!  Hug
Лек ден на всички!

# 85
  • Мнения: 330
 smile3510Честит Рожден Ден на tsveti_i Flowers BouquetБъди много здрава,щастлива и през август да се радваш на прекрасно бебче!

# 86
  • Мнения: 409
Здравеите!4естит рожден ден на tsveti_i много здрве и 6тастие нека жси4ки тжои гелания са мои погелания  bouquet.Ние с беб4о бяхме на пазар ,но на него ни6то не харесах а мама си купи една  Simple Smileпола.Днеска сме станали от 4.30 сутринта и не можах  да заспя,4е наваксах следобед.Това е мами за сега успе6на седмица  bouquet

# 87
  • Мнения: 658
 newsm59 tsveti_j, Честит Рожден ден! Пожелавам ти много щастие, леко раждане и сълзи от радост през август.

И ние вчера и днес бяхме на оглед за колички, но вместо да се спрем на някоя, сега сме по-объркани от преди. Понеже искаме триколка, категорично отхвъплихме моделите на Маг Ингланд, Деста на Чиполино и тази на Кангору. Всичките се оказаха паянтови, много груба изработка и с лоша маневреност на колелата - китайска му работа. Освен това са и тежки и без ръчна спирачка - нещо, на което аз много държа. Вместо това бяхме много силно впечатлени от модел Downtown на CasualPlay с 4 колела, испанска, която струва умопомрачаващата сума 1100 лв. Мъжа много се мисли за нея, но аз го разубеждавам да дадем толкова пари за количка - ами то за такова съкровище трябва да правим и застраховка и пълно автокаско Mr. Green Като се прибрахме, се поровихме малко из нета, та се оказа че в Европа се предлагат бебешки колички с марки Мак Ларан, Jeep, Пиер Карден - можеш да си ги поръчаш и с куриер, ама струват цяло състояние, естествено... Обиколката ни включи магазините Малечко, Премаман, Щъркел и Пинокио в Дружба, но ще посетим и магазини в Пловдив - склада на ТСМ за да видим и тяхната триколка и Вис Виталис.
Количка не купихме, но се сдобихме с микровълнова фурна Електолукс. Първото, което сготвих в нея днес бяха пуканки Joy
До скоро  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 19:45 от Kabiv

# 88
  • Мнения: 2 035
Привет мамчета   bouquet
Ох нямах нет от петък вечерта, затова чак сега се включвам с поздравите  Crazy


Честито и Горчиво на blueeye®!   
Много да се обичкате и август да си гушкате малкото сладко патенце!

  Честит Рожден Ден на Eliona и tsveti_j!
Пожелавам ви да сте най-обичаните жени и майки на света!


tedy84, миличка бързо да се оправяш и да излизаш от болницата  Peace
Малко ни остана милички, затова се пазете и стискайте здраво до последно!

Ей, Мадона внимавай бе душко послучай влизането в осмия почти катастрофка, но поне си уплашила лилипута  Joy

Иначе за мебелите мога само да се похваля, наистина са точно такива каквито си ги исках  Grinning Когато имам възможност ще ги щракна и ще ги кача в албума  Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 5 744
Честит рожден ден на tsveti_j Много щастие, любов и най-сладкото бебенце през август! Весел празник!   bouquet Heart Eyes
Ние също днес празнуваме - нашите имат годишнина от сватбата - 28г., бяхме на вилата ни, правихме си пържолки на скара и брахме късни черешки  Blush Сега съм приятно уморена.
Хубава вечер на всички и се пазете!   bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт