Брак по сметка

  • 5 246
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Брак по сметка- ДА! Но тази сметка може да не се изразява в цифри...
Отговор 1

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ако харесваш даден човек с времето може и да се влюбиш в него  Wink, пък банковата сметка е в плюс, така да се каже  Mr. Green

А сега сериозно: зависи на каква възраст съм, ако съм млада девойка не бих сключила брак по сметка, но ако не съм първа младост, да, бих сключила брак по сметка

# 17
  • Мнения: 9 990
Ако го харесвам и има пари  newsm78 няма да е много трудно да се влюбя в него Mr. Green Водещ ще е характера му!
Абсолютно.Та незнам-най-вероятно бих.... Mr. Green

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имах такъв вариант newsm78 Не съжалявам, че не се възползвах. За какво са ми пари, ако нямам любов? Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 1 080
НЕ! Аз моя избор съм го направила. Когато се взехме с възлюбения......аз по онова време бачках,учех, бях бременна,а той беше без работа и учеше......Но ето и той почна работа, аз още една  Wink,но това е друга тема....а Нещата постепено се нареждат,когато си убеден в правилния си избор и се бориш, за да подредиш частите на пъзела. Самият момент,че си задаваш такъв въпрос, значи не е читава работата......ами я си представи,че един ден този човек загуби това,което има какво става тогава с вас? ....м?

# 20
  • Мнения: 3 777
И откога споен и уреден живот е лишен от чуства?

Много розови романи сте чели.  Laughing
В случая говорим за уреден живот без чувства, без тръпка и т.н. Rolling Eyes

Винаги има тръпка, за жената ще е тръпката от пазаруването, новата кола и други щуротии, за мъжа ще има друга тръпка.
Ако една жена е достатъчно умна ще се възползва прекрасно, нито ще е лишена от пари нито от чувства.
Чужди мъже колкото щеш....

# 21
  • Мнения: 46 505
Не, не съм изпадала в положение да съм толкова зле, че да ме интересуват парите на някой.

# 22
  • Мнения: 959
защо не,и все пак зависи от сметката му Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 195
ми пред мен е стояла такава дилема - да се омъжа ли за него и банковата му сметка, въпреки че само го харесвам а той ме обожава - неможах да се пречупя, и до ден днешен ми казва че съм глупачка всеки път когато ме види - дано не се окаже прав никога - обичам си бедния мъж, но как ми се иска само да имаше парите на предишния

# 24
  • Мнения: 7 430
Не Naughty
Като бях на 19г ГО отказах и мисля, че за сега не ми трябва, ...но знае ли човек какво го очаква за в бъдеще Wink

# 25
  • Мнения: 1 052
Да, особено ако сме в различни държави, и хич не се и виждаме.....Simple Smile
Няма тук жена, която да си каже че би... защото това си граничи с нещо друго, често определяно като една от най-древните професии.....

# 26
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
имаше една стар и истинска история...съвсем на кратко:
На приятеля ми му предложиха работа в Индия, щеще да се чувства прекрасно с работата, мястото и начина на живот, НО имаше условие да бъде семеен, а той не беше. Общ познат го запозна с мила млада жена с която се разбраха да сключат брак и заминат за Индия.
не ги бях виждал доста години, пишехме си и той беше добре. Когато се видяхме след 15-20 години, те бяха много щастливи и се обичаха истински, имаха много дълбока връзка, изненадваща за брак по сметка...


Такъв брак дори и без парите, има сериозни шансове за успех, защото когато я няма еуфорията на влюбването хората се уважават, съобразяват и нагаждат един към друг от рано и съзнателно. И често майтапа на необогатените финансово от брака - "аз мислех, че се женя по сметка, пък то се оказа по любов Sad "- се оказва самата истина Grinning!

# 27
  • Мнения: 2 258
НЕ,защото си имам всичко....Може би при други обстоятелства,щях да мисля по друг начин...

# 28
  • Мнения: 6 167
да, бих

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 23:44 от Lennie

# 29
  • Мнения: 6 155
Не, не съм чак такава алчна патица  Tired

Общи условия

Активация на акаунт