"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" тема 5

  • 19 531
  • 658
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 248
И на мен Киара ми се стори най-ентусиазирана! Нямам нищо против останалите кръстници, имам предвид само това, че тя е от другия край на Бг, освен това беше виждала Руми само на снимки (не само тя, де) и т.н. Hug
тук не бих се съгласила с теб, Киара е страхотна, чудесно се бе подготвила, но ентусиазма , желанието и любовта се лееха от очите на другите - това е пък което на мен най много ми хареса - именно погледите на кръстниците Heart Eyes


Именно, не съм отрекла никъде ентусиазма на другите, но аз лично не бих се навила на нещо подобно предвид разстоянията! Rolling Eyes

# 151
  • Мнения: 1 770
Момичета, пускам новини за родилите ни момичета.

Първо за Бранимира - роди момченце, казва се Христо. Нямах време да снема подробности - дата, размери и т.н. Знам само, че е 2.900 кг. Диагнозата се потвърди - спина бифида  Cry . Бебето в момента е в 1-ва градска. Ходих миналата седмица и говорих с дежурната лекарка. Тя каза, че предстои снимка на гръбначния стълб и консултация, за да се уточни по-нататъшната процедура.
Бранимира трябва да си направи генетични изследвания, тъй като това е второто й дете с увреждания. Първото както си спомняте, се роди преждевременно, мъртво, с хидроцефалия. Трябва много сериозно да подходим към въпроса.
Първоначално Бранимира искаше да си прибере бебето след изписването му в ДВН-то, което май на всички това изглежда като безумие в онази мизерия да приберат това специално бебенце. То има нужда от медицинско обслужване. От социалните са се намесили, бебето сигурно ще бъде прието в специализиран дом. Лекарите ще кажат как да се продължи с лечението.

Атанаска също роди на 23.06. - здраво момиченце, Галя, 2.900 кг, 50 см. И двете са добре, отидох да ги видя. Снимах ги, но няма как да ви пратя снимките в момента, че нямам нет у дома. В момента нямат нужда от нищо конкретно, аз следя положението, пък и приятелката на Атанаска, Галя (на която е кръстено бебето) й помага и е около нея непрекъснато. Тя се свързва с мен винаги, ако нещо се наложи да се купи.
След изписването ще бъдат приети в пансион на Агенцията за закрила на детето.

Третата ни бременна - приятелката на Павлина, е с термин 15.07. така че за нея имаме още време.

Ще ви държа в течение за всичко.

# 152
  • Мнения: 1 493
Горката, Бранимира !

# 153
  • Мнения: 1 264
И на мен Киара ми се стори най-ентусиазирана! Нямам нищо против останалите кръстници, имам предвид само това, че тя е от другия край на Бг, освен това беше виждала Руми само на снимки (не само тя, де) и т.н. Hug
Благодаря за милите думи  Hug
  Руми е нашето дете и искам да прекарваме много време с нея  Simple Smile Много се гордея със семейството си всички питат кога ще ги запозная с най - новият член  Simple Smile Мъжа ми вече я нарича дъщеричката , а баща ми внучката  Grinning

# 154
  • Мнения: 3 248
И на мен Киара ми се стори най-ентусиазирана! Нямам нищо против останалите кръстници, имам предвид само това, че тя е от другия край на Бг, освен това беше виждала Руми само на снимки (не само тя, де) и т.н. Hug
Благодаря за милите думи  Hug
  Руми е нашето дете и искам да прекарваме много време с нея  Simple Smile Много се гордея със семейството си всички питат кога ще ги запозная с най - новият член  Simple Smile Мъжа ми вече я нарича дъщеричката , а баща ми внучката  Grinning




Просълзих се ... не знам дали се дължи само на хормоните! Hug

# 155
  • София
  • Мнения: 2 210
Утре и в четвъртък ще се ходи ли някъде??
Какво ще носим?

# 156
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Утре и в четвъртък ще се ходи ли някъде??
Какво ще носим?

аз планувам Трън и  Перник в петък....
в четвъртък мисля да скоча до Петя,а ми се иска и до дом 7 Wink

но нещо не стига времето Sad
Еми,ако ти се ходи до Св.Параскева можеш да си отидеш,или с който иска Hug

# 157
  • Мнения: 3 248
Утре и в четвъртък ще се ходи ли някъде??
Какво ще носим?

аз планувам Трън и  Перник в петък....
в четвъртък мисля да скоча до Петя,а ми се иска и до дом 7 Wink

но нещо не стига времето Sad
Еми,ако ти се ходи до Св.Параскева можеш да си отидеш,или с който иска Hug




Ако не съм на работа и се чувствам добре, може ли и аз да дойда към Трън и Перник?! Blush

# 158
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Имаме рожденник в св. Параскева в Четвъртък- моя кръщелник- просто няма начин да пропусна- Еми там сме в четвъртък нали?
Но, ако ходите в петък към Перник и Трън се замислям дали да не дойда-свиркайте, ако има свободно място пък аз ще гледам да си оправя ангажиментите за друг ден.

# 159
  • Мнения: 1 264
Да нагушкате и нацелувате Руми от мен  като отидете в Перник Hug

# 160
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да нагушкате и нацелувате Руми от мен  като отидете в Перник Hug

Аз и Ева за сега сме за Трън Wink
още трима са добре дошли-Весе,
Валя Hugзаповядайте!!!!!!

# 161
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
За сега отпадам, но ще ви кажа утре със сигурност.

# 162
  • Мнения: 3 248
Да нагушкате и нацелувате Руми от мен  като отидете в Перник Hug

Аз и Ева за сега сме за Трън Wink
още трима са добре дошли-Весе,
Валя Hugзаповядайте!!!!!!


Ми аз до последно не съм сигурна, защото ... знаете! Crazy Но ще направя всичко възможно, не съм ходила отдавна и искам да видя дечковците! Само малко Трън ме притеснява, не знам дали е редно да ходя сега там, но ще го измисля! Thinking

Роси, чакам да ми кажеш за четвъртък ... не съм забравила, нищо, че като ми се обадиш винаги съм в полузаспало състояние - нищо лично, непрекъснато спя! Mr. Green

# 163
  • Мнения: 5 500
И на мен Киара ми се стори най-ентусиазирана! Нямам нищо против останалите кръстници, имам предвид само това, че тя е от другия край на Бг, освен това беше виждала Руми само на снимки (не само тя, де) и т.н. Hug
Благодаря за милите думи  Hug
  Руми е нашето дете и искам да прекарваме много време с нея  Simple Smile Много се гордея със семейството си всички питат кога ще ги запозная с най - новият член  Simple Smile Мъжа ми вече я нарича дъщеричката , а баща ми внучката  Grinning




Просълзих се ... не знам дали се дължи само на хормоните! Hug
Невярвам! Не е от хормоните.
Ая е единствения човек с такова голямо сърце, когото познавам!
Не прави нищо само за отбиване на номера, а от душа!

# 164
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да нагушкате и нацелувате Руми от мен  като отидете в Перник Hug

Аз и Ева за сега сме за Трън Wink
още трима са добре дошли-Весе,
Валя Hugзаповядайте!!!!!!


Ми аз до последно не съм сигурна, защото ... знаете! Crazy Но ще направя всичко възможно, не съм ходила отдавна и искам да видя дечковците! Само малко Трън ме притеснява, не знам дали е редно да ходя сега там, но ще го измисля! Thinking

Роси, чакам да ми кажеш за четвъртък ... не съм забравила, нищо, че като ми се обадиш винаги съм в полузаспало състояние - нищо лично, непрекъснато спя! Mr. Green


весче,щом ми трябваш и да спиш  Twisted Evilте събуждам.

Ти си прецени за Трън,но не мисля,че една разходка ще ти се отрази зле WinkИскам да видя новата дограма преди да замина Wink
за четвъртък е в 11.00 ч. в офиса на БАОО,което е около Сточна гара.И аз не го знам точно къде е ,ще разбера и ще ти кажа Hug

Общи условия

Активация на акаунт