С корем, без тен, но секси- до НОЕМВРИ без комплекси!!!

  • 22 398
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет и от мен!
Мина, честита годишнина!Много радостни моменти и за в бъдеще,още повече заедно с бебо.
Бубалина, информацията ти досега е вярна.
Цвети, много хубави снимки! Желая ти още много хубави моменти.

Майчета, и аз имам едно питане: от вчера усещам тежест ниско долу. Бихте ли ми казали мнение или съвет? Благодаря ви.
Относно срещата, страшно много ми се идва, но ще видя с тези приготовления за сватбата дали имаме някакъв ангажимент. А татковци ще идват ли? - чисто любопитство. Grinning

# 31
  • Мнения: 247
Цвети, добави ми синьо щъркелче и на мен, моля!  newsm10

Мисля, че дамският отбор няма шанс - момчетата са мнооооого напористи в набор ноември '06! Simple Smile

За БХС някой беше писал...
Аз го направих този кръвен тест, защото от 2 независими места ми казаха, че е повече от препоръчителен, независимо от възрастта на майката. И двамата лекари са имена в тази област.
Слава Богу, резултатите ми са в норма.

# 32
  • Мнения: 167
Мина,честита годишнина!Любов и разбирателство още много,много години!Ние преди два дни празнувахме 9 години от началото на връзката ни и понеже това съвпада с рожденния ден на татито , си спретнахме страхотен банкет с приятели.Приятно изкарване довечера!!!
А за бебешока - това е прекрасно!Аз се ослушвам,побутвам отвреме -навреме,ама неще и неще да рита - заспала работа ooooh!
Усмивки и целувки на всички тумби! Hug

# 33
  • Мнения: 247
Точка, моята лекарка ми каза, че след седмица някъде до 10 дни ще почнем осезаемо да ги усещаме.
Не се шашкай излишно!  Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 549
Майчета, и аз имам едно питане: от вчера усещам тежест ниско долу. Бихте ли ми казали мнение или съвет?
goris, пиши по-подробно какво точно усещащ. Аз сега търся нещо по въпроса, но още няма резултат. Сигурна съм, че не е нищо тревожно. Най-добре е да питаш все пак на ЖК.

# 35
  • София
  • Мнения: 38
Здравейта момичета! Лелеееее ама вие не сте се ослушвали тези дни - вече имаме нова темичка! Браво - много е свежа! А пък аз да ви се оплача /прозвучах, като бабичка! Wink/ - една колежка напусна и познайте кой тряба да върши и тази работа - СЕ МОА! Направо ми идва да се оскубя от яд  smile3511! Вече няколко дни не мога да стигна до компютъра на "оригиналното" ми работно място, за да ви почета и да се включа. Вместо това по цял ден седя на един ужасно неудобен стол и работя на една програма от взиране в която очите ми се зачервяват и сълзят, а да не говориме за стола - всичко ме боли от него - кръста, опашката, а и се появи едно много гадно усещане отдолу - все едно ще ми идва - и това ме изнервя допълнително ...
Много от вас вече са усетили бебешорите, а аз още не съм  Sad и май малко ми е мъчно за това ...
Уф! Днес не ставам записане във форума! То бива скиптицизъм, ама то това мойто ...
Относно срещата: ще гладам да дойда на всяка цена, но имам един въпрос - как ще се познаем? newsm78

# 36
  • Мнения: 2 332
За Цветина и всички бременни ноемврийки, които ще ходят на концерта на Депеш Мод - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107387.0.

# 37
  • Мнения: 2 673
    Иветоще се познаем по тумбаците и патешкото ходене, по задъхването и ноемврийския сексапил preggo

# 38
  • Мнения: 2 274
    Ивето ще се познаем по тумбаците и патешкото ходене, по задъхването и ноемврийския сексапил preggo
     Joy Добре казано Марийче  Peace! Иначе аз ще съм от рано там, а с цел разпознаване на криминално проявеното лице  Mr. Green ме има тук:
          http://snimka.bg/album.php?album_id=37313&photo=2
и тук: http://snimka.bg/album.php?album_id=37313&photo=25
    Няма начин да ме объркате с тоя голям корем  Mr. Green! Сега още един гаф да си оправя: пицарията е на Будапеща 13! Незнам къде съм бляла като съм гледала адреса  newsm78! За сега се очертава да сме към 20 бр.! От пицарията ми препоръчаха да оставя 200 лв. #Crazy капаро, за да са сигурни местата, ама аз съм в болнични и... Како, акУ имЪх толкУЗ пЪри ШТИАх дЪ сЪ УбрЪснЪ  Joy! /ся ш мъ глеати бръдясълъ Twisted Evil/
    В страни от майтапа да ви кажа, че се надявам като отида по-рано да успея да запазя желаните места! в краен случай ще се съберем отпред и ще отидем другаде! В центъра поне заведения бол!
   Хайде лека ви нощ, че аз до сега бях на кръчма с шефовете на мъж ми и съм изтощена!  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 1 067
За Цветина и всички бременни ноемврийки, които ще ходят на концерта на Депеш Мод - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107387.0.

Ех, язък че си продадох билетите....  smile3511

И аз още не съм усетила бебчето... ама си чакам... Доки каза че ми било рано още. Пък и може да не го позная това мърдане, след като ми е за първи път.

# 40
  • Мнения: 3 034
Цвети, много сте сладки !  bouquet Ама какъв сериозен мъж е този Борис, направо ме впечатли.
Мина, Честита годишнина ! Още мноооооого такива да празнувате ! smile3525

# 41
  • Мнения: 815
Iviche- за мойто ли става въпрос- ако да- той е Ран- второто щеше да бъде Борис- ако не става дума за моето- сорри

Фъстъчка, как си могла да си продадеш билетите!!! Аз не бих го направила за нищо на света- мисля, че повече бих навредила на бебчо, ако седя в къщи и се ядосвам, ч ен есъм на концерта както всички около мен-по- добре за него е мама да е щастлива и да слуша хубава музика Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 332
    Няма начин да ме объркате с тоя голям корем  Mr. Green! Сега още един гаф да си оправя: пицарията е на Будапеща 13! Незнам къде съм бляла като съм гледала адреса  newsm78! За сега се очертава да сме към 20 бр.! От пицарията ми препоръчаха да оставя 200 лв. #Crazy капаро, за да са сигурни местата, ама аз съм в болнични и... Како, акУ имЪх толкУЗ пЪри ШТИАх дЪ сЪ УбрЪснЪ  Joy! /ся ш мъ глеати бръдясълъ Twisted Evil/
    В страни от майтапа да ви кажа, че се надявам като отида по-рано да успея да запазя желаните места! в краен случай ще се съберем отпред и ще отидем другаде! В центъра поне заведения бол!
   Хайде лека ви нощ, че аз до сега бях на кръчма с шефовете на мъж ми и съм изтощена!  bouquet

Това ли е адреса? Т.е. Будапеща е пресечка на Дондуков, така ли?

# 43
  • Мнения: 3 034
Iviche- за мойто ли става въпрос- ако да- той е Ран- второто щеше да бъде Борис- ако не става дума за моето- сорри


Леле, Цветиии, направо се свивам под бюрото от срам Embarassed  Разбира се, че за твойто става въпрос, но този постинг го писах снощи в малките часове и явно не е имало много умствен багаж останал в главата ми. А много добре знам, че се казва Ран, защото ми харесва името му. Извинявай, ще отида да се посрамувам.... Rolling Eyes
 
В тази връзка искам да ви споделя, че снощи гледах едно много въздействащо представление - "Медея" в Театрална Работилница "Сфумато". Тецък е спектакъла / но няма начин - самата тема е такава/, но затова пък много изчистен, добре хореографиран и определено наистина въздействащ. Ще се играе чак другия сезон, ако има желаещи, можем да го гледаме заедно / аз пак бих го гледала/.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 067
Фъстъчка, как си могла да си продадеш билетите!!! Аз не бих го направила за нищо на света- мисля, че повече бих навредила на бебчо, ако седя в къщи и се ядосвам, ч ен есъм на концерта както всички около мен-по- добре за него е мама да е щастлива и да слуша хубава музика Simple Smile
Недей, че ми е болна тема... Ама с моя мъж на глава не се излиза...Като рече че няма да ходим и толкова...
А и моите билети бяха за сектора дето ще е най-голяма блъсканица... Така е като ги купихме толкова ранно, хич не предполагах че бебчето ще стане веднага.
Но пък поне минимизирам риска така, щото и без това бремеността ми не е никак лека.

А аз в понеделник се връщам на работа. Дано се справя, че още съм голяма сънла...но поне работя само по 6 часа. 

Общи условия

Активация на акаунт