Глупав въпрос относно покана РД

  • 1 452
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 164
и аз смятам,че ще разбереш на място как е по-добре - аз до сега съм присъствала, но то е защото с майките на децата сме приятелки и за това Hug а подаръка е около 10-15лв.

# 16
  • Мнения: 17 401
 Ми щом е у тях, би трябвало и родителите да са предвидени. Поне това показва моят опит с РД. Според мен не се обаждай, заведи детето и ще стане ясно на място Peace

# 17
  • Мнения: 8 917
Ами... няма ли как да се обадиш на майката на рожденика или на други поканени? Практиките май са различни.
За подаръка - купувам нещо за двайсетина лева, като се водя от любимите играчки на детето. Има сума ти хубави книжки и играчки на тази цена, че и по-ниска, докъм петнайсет.

 Peace
Най-добре разбери, ако има начин разбира се Peace

# 18
  • Мнения: 603
На домашните рожденни дни, на които сме ходили има стая за деца и стая за родители. Но ние сме още мънички и нямаме толкова опит Laughing
Щом нямаш връзка с родителите се подготви и за двата варианта, пък ще решиш на място. Peace

За подаръка, мисля че е съвсем добре. Ние обикновено харчим макс. 10 лв.  Wink /както и познатите ни/.

# 19
  • София
  • Мнения: 469
На нашите рожденни дни, които сме правили и на тези, на които сме присъствали родителите винаги остават на празненството.
Другият вариант не ми се струва приемлив.

# 20
  • Мнения: 1 492
Ние със сина ми скоро ходихме на Р.Д. Заведох го до вратата и попитах майката как процедират другите родители, няма нищо срамно. Тя отговори, че има 2-3 майки останали, а другите са оставили децата, аз да си преценявам дали да оставам. Влязох за 5 мин. да видя къде го оставям и си тръгнах. Взех си го след 2 часа.

Общи условия

Активация на акаунт