Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гласим се ние за моренце, ама като гледам какво е времето... #Crazy Първата година, когато отидохме с малкия на море, случихме на много дъждове. От цяла седмица успяхме точно ден и половина да се попечем на плажа. А сега като гледам как е почнало... Та мисълта ми е как/къде в инетренет/ може да се провери предварително прогнозата за времето да кажем за две седмици напред. Знам, че на сайта на би ти ви има подобна прогноза, но тя е доста обща и не дава инфо конкретно за морето. Не искам пак да ходя на море и да седя по цял ден в квартирата, щото зверски вали. #Cussing out
« Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 13:31 от svetlana_78 »
Цитирай

София

Ще следя темата, защото и аз съм в подобно положение. Знам обаче,че по принцип прогнози за времето се правят мах. до 2 седмици напред, а и не винаги са точни.
Цитирай

А къде могат да се намерят тези прогнози за две седмици напред? Защото в гугъла ми излизат до три дена или седмица най-много, но когато е за седмица - показва само темепературите, но не и валежите!
Цитирай

Аз ползвам това за инфо
  ето примерно времето във Варна за 5 дни напред
Не съм търсила ,но може и да има за повече от 5 дни
Цитирай

София

Мисля,че беше сайт или на БТА или на някоя телевизия. Ще потърся и ще пиша.
Цитирай

София

На повечето сайтове за прогноза за времето за жалостнедаватпрогнозаповече от две седмици.

Аз също живо се интересувам от прогнозата за края на юли до средата на август, южно черноморие Smile, така че ако някой намери инфо, да казва.
Цитирай

Виж тук:
http://met.hit.bg/pro/pro.htm
Цитирай

tsveti7 , благодаря!  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.