Питане за времето и почивката на море!

  • 6 960
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
Гласим се ние за моренце, ама като гледам какво е времето... #Crazy Първата година, когато отидохме с малкия на море, случихме на много дъждове. От цяла седмица успяхме точно ден и половина да се попечем на плажа. А сега като гледам как е почнало... Та мисълта ми е как/къде в инетренет/ може да се провери предварително прогнозата за времето да кажем за две седмици напред. Знам, че на сайта на би ти ви има подобна прогноза, но тя е доста обща и не дава инфо конкретно за морето. Не искам пак да ходя на море и да седя по цял ден в квартирата, щото зверски вали. #Cussing out

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 13:31 от svetlana_78

# 1
  • Мнения: 1 021
Ще следя темата, защото и аз съм в подобно положение. Знам обаче,че по принцип прогнози за времето се правят мах. до 2 седмици напред, а и не винаги са точни.

# 2
  • Мнения: 3 166
А къде могат да се намерят тези прогнози за две седмици напред? Защото в гугъла ми излизат до три дена или седмица най-много, но когато е за седмица - показва само темепературите, но не и валежите!

# 3
  • Мнения: 2 663
Аз ползвам това за инфо
  ето примерно времето във Варна за 5 дни напред
Не съм търсила ,но може и да има за повече от 5 дни

# 4
  • Мнения: 1 021
Мисля,че беше сайт или на БТА или на някоя телевизия. Ще потърся и ще пиша.

# 5
  • Мнения: 3 379
На повечето сайтове за прогноза за времето за жалостнедаватпрогнозаповече от две седмици.

Аз също живо се интересувам от прогнозата за края на юли до средата на август, южно черноморие Simple Smile, така че ако някой намери инфо, да казва.

# 6
# 7
  • Мнения: 3 166
tsveti7 , благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт