Нещо тъжно, което ни кара да се замислим...

  • 3 600
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Не мога изобщо да си го представя......

не е никак приятна гледката, и жегата те смазва още повече, убива те.


.........Това Сомалия ли е?

Дали е Сомалия или Буркина Фасо, за която аз споменавам, няма голяма разлика. Confused

# 16
  • Мнения: 1 100
Мили моми4ета,

На мен съЩо ми се къса сърцето, не само като видя неЩо подобно, а само като си помисля. Не слу4айно един ден бих осиновила детенце, като тези, в беда.
 За съжаление ние сме безсилни. За оЩе по-голямо съжаление силните икономи4еки държави спекулират със световния глад.

Ако Г 8 ( Canada, France, Germany, Italy, Japan, Russia, the UK and the USA-the 'Group of Eight') пожелаят, могат да реШат проблема и да спасят милиони деца от смърт за няколко дена.

Но не е в техен интерес, те предпо4итат войната и масовите безредици, заЩото така стмулират производството на оръжия във фабриките си. За тях разруШението и самъртта на невинни води до пе4алба.

Ръка подават само артисти, с мероприятия като Live 8, организирани от Боб Гендолф и куп световноизвестни певци. Дано те променят неЩо!

# 17
  • Мнения: 2 099
Не мога изобщо да си го представя......

не е никак приятна гледката, и жегата те смазва още повече, убива те.


.........Това Сомалия ли е?

Дали е Сомалия или Буркина Фасо, за която аз споменавам, няма голяма разлика. Confused
А мен ме обхваща неистов бяс когато видя по Енимъл планет сериали от рода на зоополицаи в Хюстън или някъде другаде си(малката обожава филми с животинки) и видя как "западняците"се грижат за животните ,а хич не им пука как много човешки същества в същото време умират от глад,болести и мизерия,как обясняват екзалтирано как било възможно едно куче да не се хранело здравословно и рационално,а аз се сетя как и в Бг много хора немогат изобщо да се нахранят,да не говорим да се нахранят здравословно.И изобщо за какво си говорим,надали на повечето им пука за гладните хора по света,те са по-склонни да нахранят гладно куче отколкото гладно дете Sick

# 18
  • Мнения: 7 914
Колко тъжно и истинско! smile3518

# 19
  • Мнения: 2 099

Ако Г 8 ( Canada, France, Germany, Italy, Japan, Russia, the UK and the USA-the 'Group of Eight') пожелаят, могат да реШат проблема и да спасят милиони деца от смърт за няколко дена.

Но не е в техен интерес, те предпо4итат войната и масовите безредици, заЩото така стмулират производството на оръжия във фабриките си. За тях разруШението и самъртта на невинни води до пе4алба.

Ръка подават само артисти, с мероприятия като Live 8, организирани от Боб Гендолф и куп световноизвестни певци. Дано те променят неЩо!
Именно,що не отделят половината си пари от фондове за животни и не ги дадът на гладни хора а?Щото така им изнася и така си мислят че са много хуманни Sick

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За мен съдбата на тези деца е доказателство, че Бог НЕ съществува!

# 21
# 22
  • Мнения: 229
още плача..... толкова много ме разчувства.... нямам думи  Cry  Cry  Cry

# 23
  • Мнения: 1 113
Ужасно е!

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мили моми4ета,

На мен съЩо ми се къса сърцето, не само като видя неЩо подобно, а само като си помисля. Не слу4айно един ден бих осиновила детенце, като тези, в беда.
 За съжаление ние сме безсилни. За оЩе по-голямо съжаление силните икономи4еки държави спекулират със световния глад.

Ако Г 8 ( Canada, France, Germany, Italy, Japan, Russia, the UK and the USA-the 'Group of Eight') пожелаят, могат да реШат проблема и да спасят милиони деца от смърт за няколко дена.

Но не е в техен интерес, те предпо4итат войната и масовите безредици, заЩото така стмулират производството на оръжия във фабриките си. За тях разруШението и самъртта на невинни води до пе4алба.

Ръка подават само артисти, с мероприятия като Live 8, организирани от Боб Гендолф и куп световноизвестни певци. Дано те променят неЩо!


Абсолютно си права.....
И голямата ирония , че на само в Щатите на ден се изхвърлят милиони тонове храна.......

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Няма емотикон, който да съответства на чувствата ми в момента. Лошото е, че "кучетата си лаят, керванът си върви".Това трябва да се види от всички тинейджъри, че дори и такива като дъщеря ми, дето все не може да им се угоди. Но не само да се види, а и да се направи нещо. Просто не може така да живеят, не е честно. В такива моменти наистина оценявам, че в БГ си е екстра и съм благодарна, че имам толкова много.....

# 26
  • София
  • Мнения: 932
За такива гледки и събития от живота рядко мога да намеря подходящие думи, според мен не могат да се опишат, защото това са милиони човешки трагдеии..Много много тъжно  Cry

# 27
 Много мъчно ми стана. Няма нужда да знаеш анл. и снимките говорят. Толкова мизерия, толкова невинни дечица

как "западняците"се грижат за животните ,как обясняват екзалтирано как било възможно едно куче да не се хранело здравословно и рационално.И изобщо за какво си говорим,надали на повечето им пука за гладните хора по света,те са по-склонни да нахранят гладно куче отколкото гладно дете Sick
[/quote]

 Ами парите които се харчат за затворите за разни убийци, педофили и тн. Даже вчера даваха по новините за някакви в затвора заради убийство колко били възмутени от храната там. А има толкова деца по сиропиталища където изнемогват.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 788
Такива снимки съм виждала още като малка. Има такива неща по света. Лошото е, че това продължава твърде дълго. А там нямат кой знае какъв избор.

# 29
  • Мнения: 7 474
 Praynig  Трагедия!  Praynig В такива моменти се радвам,че съм се родила тук и има какво да ям ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт