Нещо тъжно, което ни кара да се замислим...

  • 3 598
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
 Confused

http://sonic200.com/others/tuongphan.htm

За разбиращите английски!

# 1
  • Мнения: 5 647
Наистина е тъжно. А и снимките са потресаващи....

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, Боже...Ужасно е. Тъжно, много тъжно...
Нека си мислим и за тях, когато целуваме пухкавите бузки на децата си...

# 3
  • Мнения: 819
В такива моменти се замислям за нещата, от които се оплаквам, за "проблемите",които "си мисля",че имам....и ми става съвестно  Confused  И за какво съм се ядосвала- че детето не е искало да яде, или да заспива...много често не оценяваме това,което имаме и чак когато видим нещо подобно  Cry ......не, не мога да продължа...надявам се,че ме разбрахте... Cry

# 4
  • Мнения: 3 376
Би трябвало да се замислим повече...И да сме благодарни за това,което имаме... Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 860
 Само ще допълня че не е нужно да знаеш английски. Снимките говорят повече. Praynig

# 6
  • Мнения: 814
Господи...........много тъжно ми стана Cry за дечицата. Направо нямам думи Cry.

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Cry Cry Cry Cry Cry Това ми е болна тема. Често си мисля за гладните деца в Африка. Те са милиони. Страшно много деца умират от глад и болести на мизерията. А заслужават нормален живот не по-малко от другите деца. Защо ние- цивилизованите го допускаме?!? Това е нечовешко!!! Винаги съм си мислела, че богатите нации, и в частност богатите хора носят отговорност за тях и е непростимо да си затварят очите! Смъртта на тези деца би трябвало да тежи на тяхната съвест... Много се разстроих  Sad

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
А който го е видял на живо като мен например е още по-силно.

# 9
  • Мнения: 4 633
Винаги е имало по-заможни страни и по-бедни...защо от едните не се преливат средства в другите е друга тема на разговор Sad За дечицата от Третия свят ми е най-тъжно

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не мога изобщо да си го представя......това, че може да пролея някоя сълза за тях, едва ли ще им помогне.....Само си мисля, че е ужасно  да живееш като бездомно куче и на никой в глупавия свят да не му пука за теб........да не му пука повече от ... просто да стане тъжен като си помисли за това

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Най-гадното е чувството на безсилие при такива картинки! Имаше и филм на тази тема с Анджелина Джоли.... Уви, гадостите по света няма да свършат! Тъжно е!

# 12
  • Мнения: 22 369
Понякога се благодаря на Бог,че съм роден в България,а не някъде там,на снимките...

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Не мога изобщо да си го представя......

не е никак приятна гледката, и жегата те смазва още повече, убива те.

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не мога изобщо да си го представя......

не е никак приятна гледката, и жегата те смазва още повече, убива те.


.........Това Сомалия ли е?

Общи условия

Активация на акаунт