И мечка да не си...

  • 993
  • 10
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вижте на какво попаднах:
http://news.netinfo.bg/txtphoto.phtml?iid=157386

И по този повод се сетих за предишния ни котарак Томи, който така беше наплашил една немска овчарка, че само като му се мернеше пред погледа и той /кучето, де/ се напикаваше Joy.

Разкажете и вие куриози с домашните си любимци...

# 1
  • Мнения: 6 868
Е то 7 кила си е бая котка Laughing
Иначе ние имахме котка и голямо куче - Сан Бернар преди и кучето заобикаляше котката от възможно най-голяма дистанция, просто си личеше кой е господарят в къщи.

# 2
  • Мнения: 4 806


тук съм сложила една снимка на нашите кученца... понеже досега не съм слагала снимки, може да има и гаф, ама се надявам да успеете да ги видите.
всъщност, пробвах преди малко с такова слагане на снимка и трябваше да кликна върху нея, за да се появи цялата в нормален размер

# 3
  • Мнения: 4 806
моля ви, ако някой е видял снимката - дайте сигнал, че не мога да разбера, дали се вижда...

иначе тогава, когато се правеше снимката, живееха заедно тези мили същества, които са там, заедно с техните родители, две котки с няколко малки котенца, две кокошки. Падаше голяма веселба...

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В webshots аз не я отварям, а тук е много дребна.

# 5
  • Мнения: 6 868
На мен ми се отвори, много са сладички Grinning

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз я отворих. Ама как сладко си спят...

# 7
  • Мнения: 4 806
благодаря ви, много - ето днес усвоих нещо ново, от което съм супер доволна
ДЕ ВАня, извинявай, че така в твоята тема се поупражнявах,,,  Hug

# 8
  • Майничка
  • Мнения: 12 482
Преди години разхождаме със сестра ми кучето ни (мелез м/у коли и немска овчарка, тогава на 2г.), зад нас някакви младежи се кикотят и по едно време единия пита:"Извинете девойчета, каква порода ви е кучето?". Сестра ми, подразнена от "девойчета", отговаря без да се обръща:"Унгарска овчарка". Отзад се чува:"И нашето е радка порода - пиренейски вълк!"
Естествено и двете моментално се обръщаме да го видим тоя вълк. Виждаме младежа, в ръката му каишка, поглеждаме на нивото на коленете му, там каишката продължава надолу и на 10-15см от земята завършва с едно морско свинче. Ние се захилваме, кучето идва да го подуши и в този момент младежът вика:"Джеки,дръж!". Това свинче се изстреля с летящ старт право към нашия пес, той само квикна и скочи встрани с подвита опашка. Толкова стреснато куче не съм виждала през живота си!

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

 Joy Joy Joy
Това с "пиринейския вълк" ми напомни за кучето на наша приятелка, което пък беше "пустинна лисица" - измислено някакво , ама беше удивително лошо...

# 10
  • Мнения: 52
И аз я отворих. Ама как сладко си спят...
Строхотни са Hug

Общи условия

Активация на акаунт