Топола

  • 3 988
  • 22
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 Резервирахме си една къща въ въпросното село заедно с още едни приятели. Аз обаче никога не съм ходила толкова нагоре по черноморието и освен, че знам къде се намира - друго не ми е ясно грам. Къщата даже не е и в самото село, а в т.нар. вилна зона(каквото и да значи това). Та , идеята ми е, ако някой е ходил скоро да ми разкаже нещо .

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ех, там съм ходила много години подред с компании разни......но не беше скоро.......Само мили спомени.......На плажа излиза една тръба с топла минерална вода, където се къпехме и перяхме и сребърните ни обеци почерняваха .......селската кръчма беше супер....редовно ни черпеха по бутилка ракия......отивахме почти без пари, за по бира...а си тръгвахме яли салати, пили ракия и весели- весели.......Пожелавам ти весело изкарване

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 840
Това варненското село Топола ли е?
А топлата вода не е ли тръба от ТЕЦ Варна или аз пак се бъркам нещо,
но само за Езерово и тази Топола се сещам.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ех, там съм ходила много години подред с компании разни......но не беше скоро.......Само мили спомени.......На плажа излиза една тръба с топла минерална вода, където се къпехме и перяхме и сребърните ни обеци почерняваха .......селската кръчма беше супер....редовно ни черпеха по бутилка ракия......отивахме почти без пари, за по бира...а си тръгвахме яли салати, пили ракия и весели- весели.......Пожелавам ти весело изкарване

Сърдечно ти благодаря.  Hug

Да, за варненската Топола става дума.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това варненското село Топола ли е?
А топлата вода не е ли тръба от ТЕЦ Варна или аз пак се бъркам нещо,
но само за Езерово и тази Топола се сещам.

Варненското Топола е преди Каварна, нали ?
Мисля, че тръбата е от нефтен сондаж, който е открил минерален извор......или нещо си там, че преди нефта има минерални води.......не мисля, че е от ТЕЦ, освен ако не изпускат серни води....дано да не е Praynig

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 840
Тази, за която аз си мисля не е преди Каварна, а преди самия град Варна. Влака минава от там след Белослав -Варна.
Уф съвсем се опетлах, че и вас обърках Embarassed, сега като се замисля, май е Тополи или пък Топола беше.
А неможе да е преди Каварна, понеже там са вече област Добирч.

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Топола е след Балчик и е в Добричка област.  Mr. Green Много е красиво, сега строят голфигрище и комплекси там, та незнам как е плажът. Преди беше приказно място с малки уединени заливчета, плитки, чисти води и минерални извори. наблизо Балчик, Калиакра и фермата за миди Дълбока, където не препоръчвам да ходите, че е гадна скъпотия с неприятно обслужване, гъч и така

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 840
Е най -после загрях Grinning!
Благодарности на Франзела Калина   Hug!

# 8
Това варненското село Топола ли е?
А топлата вода не е ли тръба от ТЕЦ Варна или аз пак се бъркам нещо,
но само за Езерово и тази Топола се сещам.

ВАрненското село е Тополи, а не Топола.

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 840
А усетих се аз, още във втория ми пост.
Уф съвсем се опетлах, че и вас обърках Embarassed, сега като се замисля, май е Тополи или пък Топола беше.

Прощавайте за офф-а.

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Топола е след Балчик и е в Добричка област.  Mr. Green Много е красиво, сега строят голфигрище и комплекси там, та незнам как е плажът. Преди беше приказно място с малки уединени заливчета, плитки, чисти води и минерални извори. наблизо Балчик, Калиакра и фермата за миди Дълбока, където не препоръчвам да ходите, че е гадна скъпотия с неприятно обслужване, гъч и така


Леле, че се потиснах - много ми се щеше да я видя таз ферма, ама понеже не съм фен на неприятното обслужване и гъчканицата може и да си я спестя. Да му се не види. Освен голф да се науча да играя....Поне Калиакра ще видя, че никога не съм ходила Laughing

Франзела , благодарско Hug

# 11
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Адашке, не ми обръщай внимание, аз съм мърморана. Преди Дълбока беше едно диво място и пуста, а сега като направиха път, стана съвсем друго, наистина са надути цените, но мидите са евтини  Mr. Green (сравнително) и е интересно, има нещо като каменен плаж и става за къпане, има две заведения и така, групи германски туристи чат-пат.
След Калиакра е село Тюленово, което много красиво и интересно място-там е нефтът, има прекрасни скали, плажът на Крапец е хубав, а в Балчик много харесвам едно кафене-Деветте лули ли беше, някакъв брой лули-има прекрасна тераса и страхотна гледка към морето и пристанището.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 1 606
'ма аз просто си ни представям как с два бяса на по 3 години , вилнеещи като н'ам си какви хали ще седим и на миди и на какво ли не. Хайде дано, поне съм се въоръжила с фотоапаратус и ще снима, снимааам.
 

# 13
  • Мнения: 6 039
мога да пусна снимки от това място, вчера дори ги прави, там имам 4 обекта, доста се развива района заради Голф игрището на Гари Плейър. Има невероятна гледка, но е далеч от морето и много на високо, но все пак доста красиво и спокойно.

# 14
  • Мнения: 6 039
ето няколко снимки





Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 10:04 от Malenna

Общи условия

Активация на акаунт