Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора

Анкета

Приспивате ли на гърда кърмачето си?

Въведи твоя глас

София

Да започна първа. Моят отговор е Да. Рядко се е случвало да заспи в колата, докато се движим, или пък от умора по време на хранене /с твърда храна/. Вие сте..
Цитирай

някъде ... тук ...

Гласувах понякога, защото така приспивам Гого само вечер и през нощта.
От както се е родил, в 90% от случаите е будувал след ядене и заспивал час-час и половина преди ядене. Като се събуди - значи е от глад Smile
Цитирай

Карлово

Все още се приспиваме така. Embarassed Изключение е когато е в количката или в колата.
Цитирай

София

Да, винаги Laughing  Като беше по-мъничък се е случавало и да заспива в количката, в кенгуруто или в слинга, но вече единственият ефективен и безотказен начин е на гърда
Цитирай

Да, винаги SmileСамо когато е в количката заспива сам
Цитирай

да,90% от случаите
Цитирай

София, Младост 2

Да - гърдата винаги е включена в заспиването. Понякога (много рядко) е заспивала в количката на връщане от някъде, или в столчето за кола, в слинга също заспива дори само от носене (но най-често и суче), а напоследък я забелязвам, че се учи самичка да си заспива вечер - суче, суче и после се настанява на възглавницата си, дупи се и въздиша известно време, протяга се да ме пипне дали съм там и се унася. Но никога не съм правила съзнателно опит да я приспивам без циците - по-лесно ми беше да знам, че има нещо, което действа безотказно винаги Laughing
Цитирай

София

Да-вечер задължително!
През деня както дойде.
Цитирай

София

До 6-ия месец само така го приспивах, но сега се случва много рядко.
Цитирай

София

даааааа  Mr. Green
понякога заспива и сам, но това е толвоа рядко, че и аз се очудвам  35
Цитирай

Stara Zagora, BG Sindelfingen, DE

това си е безотказен начин...
Цитирай

гр.София

Да, заспива, вечер задължително, а и понякога и през деня, но много рядко (то оно през деня не спи, щтураче) Smile)
Цитирай

Sofia

да.така заспиваме особено вечер.много сме трудни с това спане.
Цитирай

София

понякога - не винаги заспива докато суче, колкото повече ръсте, толкова по-малко всъщност Wink
Цитирай

София

Да, това ми е последният "коз". Дори и да се е нахранила, когато виждам, че е много изморена и не може да заспи я слагам на гърда, за сега действа. Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора