Детско колело на Walt Disney

  • 1 758
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 105
Някой знае ли къде в София мога да намеря детско колело / за около годинка/ на Walt Disney ? Тук навсякъде има масово само на Чиполино. Въпросното колело го харесах при наши приятели от Силистра, но тук никъде не мога да намеря, а рожденият ни ден наближава  -  ПОМАГАЙТЕ!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Количките Walt Disney са на Бертони/Хаук така че би трябвало и колелетата да са техни
вносителя е Дидис - Шумен, в Дружба имат склад пусни търсачка за адреса (нещо бл. 82-83 ми се върти, имам една бензиностанция Шел някъде зад нея - по пътя за летището този дето е успореден на Брюксел) има и телефони там, питай тях.

# 2
  • София
  • Мнения: 105
Благодаря за инфото - оказа се, че това, което търся е на Чиполино, модел Мики Маус, Куче или Мечо Пух. Звънях на производителя в Пловдив и ми казаха, че доставката се е изчерпала и няма да има друга  Cry Ако в някой магазин има още останали количества, да потърся там - е звънях, но никъде няма. Ще търся нещо друго.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
Благодаря за инфото - оказа се, че това, което търся е на Чиполино, модел Мики Маус, Куче или Мечо Пух. Звънях на производителя в Пловдив и ми казаха, че доставката се е изчерпала и няма да има друга  Cry Ако в някой магазин има още останали количества, да потърся там - е звънях, но никъде няма. Ще търся нещо друго.

на Илиенци имат склад (на Макском), адреса и телефоните, както и на магазините които предлагат продуктите има информация на страницата на Чиполино

Общи условия

Активация на акаунт