Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

София

Приятелка търси такава количка но вносителя има само жълто засега.Ако някой знае къде има друг цвят или не използва вече своята да ми пише на лични.
Цитирай
kaji na priqtelkata ti da ne si dava parite.az si kupih predi tri meseca speedy sx i o6te syjalqvam!!!!!!!dva pyti be6e na remont o6te pyrviq mesec,a az ne sym ot sofia.
Цитирай

София

има толкова изписано за този модел, защо постоянно някой трябва да плюе - количката е страхотна. Единственият й недостатък е, че е скъпа. Ами така е, обикновено хубавите, качествени стоки са скъпи Whistling
Цитирай

има толкова изписано за този модел, защо постоянно някой трябва да плюе - количката е страхотна. Единственият й недостатък е, че е скъпа. Ами така е, обикновено хубавите, качествени стоки са скъпи Whistling

Тя дори не плюе тази модел #2gunfire #2gunfire #2gunfire 35
Цитирай

София

Аз ползвам Speedi и съм доволна.А за да няма цветове и от двата модела,сигурно доста се купува.
Аз лично не мога да си я позволя.Моята е взета от кумата ми и въпреки,че е ползвана около година нямам забележки.Незнам защо е това отрицателно отношение към тези колички от някои майки.
Цитирай

Варна

Няма отрицателно отношение, просто явно се чупят малък процент Rolling Eyes...

п.с. много ми харесват и мога да си ги позволя Peace
Цитирай

София

Мисля, че има избор на цветове в магазина на БейбиНова на ул.Пушкин / точно под околовръстното /. Продавачките там са малко нахални, но избор има и ми се с трува ,че казаха, че имат червено синьо и нещо още. Дочух последно, като една бъдеща мама си избираше.
Цитирай

София

В момента нямат нито един Buzz.
Цитирай

Варна

А ти при вносителите ли питаш или в магазините които зареждат. Не ми се вярва в цяла София да няма нито един Бъз.Тук във Варнаи ма, ако се наложи мога да проверя какви цветоове. Аз навремето моята си я купих от София, обадих се по телефона във всички магазини и накрая намерих червена и без дори да съм я виждала/тогава във Варна още нямаше/ си я купих и дори Неделчеви ми я докараха /имаха път към Варна/. Така че съветът ми е да потърсиш. Неделчеви като ги внесат ги разпределят по магазините. Знам, че най-добре е зареден този в Палово след кръговото на ул.Пушкин.
« Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 09:32 от Malenna »
Цитирай

София

В този в Павлово намат нито една количка.В другия в Лозенец имат само жълто.В склада ми казаха,че чакат тир да дойде до месец и щяло да има.Ако наистина има във Варна,мъжът и може да се разходи до морето.
Цитирай

Варна

http://www.nn-bg.com/bg/shops.html
тук са адресите и телефоните на всички магазини, с които работят.В София са доста, така ,че направо звънни на телефоните и ги питай.
П.П. Ако си свършила вече тази работа, извинявай за настоятелните съвети. Rolling Eyes
Цитирай

София

Мисля, че има избор на цветове в магазина на БейбиНова на ул.Пушкин / точно под околовръстното /. Продавачките там са малко нахални, но избор има и ми се с трува ,че казаха, че имат червено синьо и нещо още. Дочух последно, като една бъдеща мама си избираше.
Кажи ми точно за какво иде реч-по отношение на нахалните продавачки-може и на ЛС. Много моля!!!  Praynig
Цитирай

Sofia

Скоро гледах този модел в магазин от А-Я в люлин, а и те имат повечето неща на склад, обади се и попитай- Адрес: гр.София ж.к.Люлин-5 бл.549вх.Е
Телефон : 02-9286000
GSM: 0898602122
надявам се да имат Laughing
Цитирай

София

Кажи ми точно за какво иде реч-по отношение на нахалните продавачки-може и на ЛС. Много моля!!!  Praynig
И аз съм отрицателно настроена към продавачките в Бейби нова #2gunfireНагли, груби, злобни #Cussing out,  Работят в реномиран магазин уж, а се държат като продавачки в супер, по соц време Crazy
Цитирай

на сянката Земя

Стана въпрос за цветовете и аз да питам, но за Speedy- дали сте виждали някъде различни от стандартните- в сайта видях едни резидаво зелени и др интересни цветове, а по магазините ми казват че нямало да има скоро доставки и само това били цветовете.
Аз се колебаех за Buzz, но приятелка има и ме посъветва Спийди, заради голямата предна гума- по улиците тук и било малко трудничко с малките колелца на buzz.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора