Идеи за хоби

  • 12 835
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
  Идеи за детски занимавки - напр. в аблумче за снимки на всяка страничка различно животно или цвете - изрязани от списания и един ден като го учиш на кое казва па-па и му-му да го разглеждате заедно.  Laughing

# 16
  • Мнения: X

Също имам много идеи за майсторене на играчки за малкия и бъдещото бебе.


Еййййй, сподели някоя идея, моля .........

Да,моля те сподели! Wink

Преди доста време бях пускала подобна тема, така че за да не се повтарям, ето я :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74566.0

А последната ми измишльотина, която смятам скоро да спретна е следната (идеята откраднах от един немски сайт):
Кубче от дунапрен, облечено в разноцветни парчета плат. Големина на страната проблизително 20 см. На всяка от страните има по някаква част свързана с облеклото :
Пришит едър цип, който се отваря и затваря, копчета големи класически заедно с едър илик за да се закопчава и откопчава лесно, копчета тик-так, лепки, връзки, джобче, катарама... На всяка от страните нещо различно. Като се направи по-шаренко и весело става много красиво. Полезно и занимателно е за деца след годинка, година и половина, а и помага за уменията за самостоятелно обличане.

# 17
  • Мнения: 3 334
аз ходех до последно на работа и не съм имала време за хоби.Когато ми оставаше време скитах из магазините,кафетата и си почивах.Познавам доста майки,които са шиели гоблени по време на бременноста,а аз определено каквато съм неврозна не мога да се справям с гоблените,та добре,че работех.

# 18
  • Мнения: 631
Аз учех английски - идваше учителка в нас. Бях болнични от първия месец, не защото трябваше да лежа, а защото работата ми се води рискова (тежък физически и психически труд) - ходех из целия град, по изложения, изложби, при приятелки, на кино, интернет, книги.
Ами като се замисля най - хубавото време беше докато бях бременна. Опитай се да си създадеш удоволствия и спокойствие, а за хоби .......ще го имаш по - късно Laughing

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Също имам много идеи за майсторене на играчки за малкия и бъдещото бебе.


Еййййй, сподели някоя идея, моля .........

Да,моля те сподели! Wink

Преди доста време бях пускала подобна тема, така че за да не се повтарям, ето я :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74566.0

А последната ми измишльотина, която смятам скоро да спретна е следната (идеята откраднах от един немски сайт):
Кубче от дунапрен, облечено в разноцветни парчета плат. Големина на страната проблизително 20 см. На всяка от страните има по някаква част свързана с облеклото :
Пришит едър цип, който се отваря и затваря, копчета големи класически заедно с едър илик за да се закопчава и откопчава лесно, копчета тик-так, лепки, връзки, джобче, катарама... На всяка от страните нещо различно. Като се направи по-шаренко и весело става много красиво. Полезно и занимателно е за деца след годинка, година и половина, а и помага за уменията за самостоятелно обличане.



Готина тема   bouquet

# 20
  • Мнения: 5 647
Четях книги, гледах филми и се разхождах. Любимо ми беше да обикалям по бебешките магазини и да пазарувам за бебка.

# 21
  • Мнения: 7 914
форума , малко ли е? Crazy Joy

чети повече книги
 разходки
пробваи да си направиш нещо красиво от мъниста...
 гоблени
и тн

# 22
  • Мнения: 10
Моето хоби са гоблените.
Пробвайте, ще ви хареса  Peace

Общи условия

Активация на акаунт