УСПЯЛ ли е мъжът до вас?

  • 4 238
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Ми мога да кажа,че е успял, придвижва се бавно,но славно.Но има още доста лебец да яде Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 555
това, че една друга тема в този подфорум, 100 пъти вече я чета като "уСпял", а не "уДрял".  Embarassed
Хахаха, какво съвпадение. И аз по този начин четях заглавието на онази тема Simple Smile
Иначе моят го смятам за много успял. В никакъв случай не е кариерист, аз такива не ги понасям. Работи това, което е хобито му и което най-много обича да прави. Много е щастлив от работата си, а и аз съм много щастлива от нея, защото е сравнително прилична откъм доходи  Embarassed
Е, хора с неговата професия понякога взимат двойно повече, но аз съм доволна, че той не би се подлъгал по печабарството и не би заменил любимата си работа с нещо скучно. Обичам човек да може да оцени вкуса на живота, не само да гони парите.

# 17
  • Мнения: 4 726
Успял е, да.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Моя мъж не е успял въпреки, че е професионалист в работата си. Понякога ми е малко тъжно, но пък е най-добрия мъж и баща на света с мааааалки изключения Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Независимо, че е голям професионалист, не е успял в работата си, но за сметка на това е успял да бъде най - добрия човек, най - добрия баща, най - добрия съпруг!
Какво повече мога да искам - това е най - важното за мен! Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 3 371
Да, определено е успял човек. В професионален и в семеен аспект.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 244
Ами даааа! А откакто има жена си до себе си все повече успява!
Май се явявам некво вдъхновение Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 343
В някой отношения няма равен на себе си. Амбициозен е доста и доста неща направи но знам че иска много повече .. Опитвам се да му давам подкрепа поне морална ... Гордея се с това което направи и това което се опитва да направи в професионално отношение ... За семейното все още се борим и аз и той. Но не искам друг до мен успял или неуспял.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, но може още да се желае.

# 24
  • Мнения: 5 468
Не ви омръзна да си хвалите мъжете...тцтцтц... злааатни! Heart Eyes
Поне им пишете и телефоните Crazy

# 25
  • Мнения: 6 167
в сферата в която е едва ли може да успее повече.
не го хваля. и телефон не давам)))) щото аз го вдигам)))

# 26
  • Мнения: 306
Рано е да се каже!когато му дойде времето ще споделя! Grinning

# 27
  • Мнения: 52
Определено мога да кажа,че е успял Mr. GreenВ семейството и професията си Simple Smile
За мен е най-добрия баща,съпруг и приятел.Заедно сме от 10 години и за миг не съжалявам,че избрах НЕГО Hug

# 28
  • Мнения: 5 647
А вие нали знаете, че има една приказка:
"До всеки успял мъж стои една умна жена."
Определено мога да кажа и за моя мъж, че е успял. Има семейство, жена, едно прекрасно дете и престижна професия, но най-важното е, че той самия казва, че никога не е бил по-щастлив. Гордея се с него.  Hug

# 29
  • Мнения: 631
А вие нали знаете, че има една приказка:
"До всеки успял мъж стои една умна жена."
 Hug

Точно така е. Какво да правя сега умна съм си. Laughing Laughing
На сериозно : Смятам мъж си за успял в две сериозни отношения - семейство и кариера  - и за двете има какво още да се направи, ноооооо, винаги трябва да си поставяш цели, които можеш да постигнеш.
Не го хваля, гледам да съм обективна и се гордея с него.

Общи условия

Активация на акаунт