Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Направо вече не ми издържат нервите

Мойто свеки днеска пак ми вдигна адреналина, не стига че от 8 часа кисне в нас а ми и днес трябваше да си взема майчинството от работа, помолих я да гледа малката и тя се съгласи като каза че първо отива до тях да сготви и после ще дойде вкъщи да може с мъжа ми да отидем да си взема парите
Тя живее през 2 блока от нас, много наблизко /за съжаление май/
И да дойде и да дойде ццццц няма я
По едно време звъни ИДВАМ
След 30 мин мъжа ми звъни- Хайде да тръгваме, хубаво викам аз ама майка ти я няма още, звъня у тях никой няма, викам си значи е тръгнала
И да дойде и да дойде, няма я
След 1,30 мин пристига, и докато бях в тоалетната какво е надрънкала на мъжи ме незнам, но като тръгнахме той ми вика "Майка ми не е виновна, ти си виновна защото не си се разбрала с нея както трябва"
На всичкото отгоре докато ни нямаше, разместила всички чекмеджета в кухнята, и ми завряла праха и омекотителя на м...а си в ..... да не казвам къде, и разгледала всичко че и по добре от мен знае кое къде стои
А аз крия от нея какво си купувам, че един път за една чаша на беба, цяла седмица иронични заблежеки и подмятания, как съм могла да купя такава скъпа чаша, да не говори сега за праха за пране че и омекотител, чак ме осведоми че сме имали 58,43 лв ТОК
Как можело през лятото толкова много ток
Само дето не следи колко пъти праим секс с мъжа ми ама от къде да знам може и тва да знае

Офффф

# 1
От колко време си омъжена?Аз моята, я търпя вече 9 год.,но вече въобще не я слушам какви ги дрънка, от едното влязло от другото излязло.Правиш се че я няма ,бъди непукист, както са и те нашитeмили свекървища.Важно е мъжът ти да е на твоя страна.

# 2
  • Pyce
Не и се връзвай много,много....Гледай да те"няма" у вас,когато идва,просто избягвай контактите си с нея.Кажи и че си и благодарна,че ти помага в домакинството,но след като подрежда тя ти е трудно да си намираш нещата и я помоли повече да не се "затормозява".

Стискай зъби,знаеш че няма как просто да #2gunfire ...това си остава недостижима мечта все още Rolling Eyes

Успех,стискам ти палци  bouquet

# 3
  • Въпрос на гледна точка...
Важно е мъжът ти да е на твоя страна.
[/quote]

# 4
да,добре е да я игнорираш,но моя мъж например мре за майка си,и въпреки че е на моя страна,знам колко му е болно и как иска да сме в добри отношения с нея...ние не живеем заедно,но не минава ден без да се сетим за нея-но поводите са потресаващи...върха в момента е,че мъжа ми-нейния син ,е в болница,и му трябваха документи,които са при майка му,но тя не се мръдна да му ги занесе,или поне да го види или чуе,хич даже не знае в коя болница е,ми за да не ходя аз с децата,отиде той да си ги вземе  Rolling Eyes
изрично и се обадих,помолих я,но не-игнорирах я после едно хубаво #2gunfire,но това за мен не е човек просто,ама иначе той-ми аз ще ида да си ги взема,спокойно...ми викам-що не й изтупаш и килима бе мило,кво лежиш в тая болница ooooh!
а как ми ровчи в къщи #Cussing out,коментарите вече не ме впечатляват,но когато и от сина си не се интересува вече ставам  #Crazy

# 5
Леле ужас как ги търпите такива Twisted Evil

# 6
  • Sofia/ The Hague- Nl
Абе  какви са тези жени да ви ровят из къщата?Аз като съм на гости в къща, на която нямам постоянен адрес нищо не пипам,даже и при майка ми.Ако свеки ми направо този номер просто ще я изхвърля.А да ми прави коментари какво съм си купила може само и единствено, ако парите за купеното за нейни.

Кажи на мъжа си да поукроти майка си.Да не трябва ти да я укротяваш.

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
Не бих го допуснала, така мразя някой да ми рови във вещите  Rolling Eyes, а пък да ми пренарежда-съвсем. Ъф, трябва да си поговорите-нали твоят дом е твоята крепост

# 8
Е, аз моята я виждам 2пъти в месеца,но вярвайте това ми стига(държи ми влага доста). #Cussing out

# 9
оффф моята с колко подобни изцепки ми е вдигала адреналина,просто не е истина #2gunfire #Cussing out #2gunfire,но бързо я вкарах в релси Wink.Не я допускам в дома си и до себе си.Когато идва неканена,взимам детето с предтекст,че излизаме на гости и тя си тръгва.Опитай и ти този метод,а относно това кое колко струва,да не ти прави сметка,а да ти даде пари.

# 10
Трябва твърдо и непоколебимо да заиявиш мнението си!
Моята например ме сравняваше с бившата си снаха. "Тя и Весето така..."
Един ден бяхме на вилата сутринта и аз все още се разхождах по гащи и потник и тя ми казва, "ами облечи се де, в нашата къща никой не си е позволявал да ходи така,нито Весето..."
аз както пчиствах нещо от теракота, така блъснах дръжката на подочистачката о пода, че тя подскочи. И и казах " Можеш да ми казваш каквото поискаш, нещо, което не ти харесва, но ще престанеш да ме сравняваш с "нея"!
От тогава наистина престана!
Е, пак казва на децата от първия мубрак "Нашите не са правили така"!
Сякаш тези двете ги донесох от майка си:)
Но вече изобщо не и обръщам внимание. Отнасям се към нея с обич и уважение.
Оценявам мнението и, макар, че не винаги изпълнявам съветите и.
А тя ства все по- добра към мен.
Мъжът ми ме обича и е на моя страна!Това  е най-важното!
Ако се постигне, няма проблем!

# 11
Честно казано те разбирам.Моята е същата.Обаждам и се да ми гледа детето и като се връщам-тя седнала на един стол до кревата и го гледа!Ама ГЛЕДА в буквалния смисъл. Shocked Shocked ShockedПитам я какво правиш?А тя-ГЛЕДАМ го. Mr. GreenНаправо удар щях получа с тая жена.Да не говорим,че всеки път ми сервира някоя простотия.Аман от нея! #2gunfireЗатуй вече викам приятелка,че поне и вярвам и не ми вдига кръвното.

# 12
От колко време си омъжена?Аз моята, я търпя вече 9 год.,но вече въобще не я слушам какви ги дрънка, от едното влязло от другото излязло.Правиш се че я няма ,бъди непукист, както са и те нашитeмили свекървища.Важно е мъжът ти да е на твоя страна.
Peace Peace Peace само че от 6 г.

# 13
  • Cтраната на лалетата...
Честно казано те разбирам.Моята е същата.Обаждам и се да ми гледа детето и като се връщам-тя седнала на един стол до кревата и го гледа!Ама ГЛЕДА в буквалния смисъл. Shocked Shocked ShockedПитам я какво правиш?А тя-ГЛЕДАМ го. Mr. Green

newsm62

с глас се смея, въпреки, че на теб едва ли ти е смешно! ужас...

# 14
  • Алпите
И моята е същата... Ама толкова съм се оплаквала вече от нея тук...   Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Сега се сетих като купих столчето за хранене на първото (с тенденция да го ползва и второ) и то някакво за 50 лв!... Като взе да мърмори тая жена ooooh!... Какви били тия излишни разходи! Толкова ли ще ми пречи да взема детето в скута си  Shocked ooooh! Close
Аз също всеки месец слушам мърморене какви сметки за телефон и ток съм натрупала (АЗ)!... Абе нямам думи просто!
Трябва да си перде, иначе може да ти отрови живота такова същество Whistling

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт