Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора
Искам да попитам мъжете- страх ли ви е и ако да -защо?
Променя ли пописа нещо според вас? Thinking
На мен ми се струва, че е по-уютно да се наречем семейство,особено ако има бебе.
Цитирай

Страх ги е да прочетат темата, а ти отговори ще чакаш Laughing Това в кръга на шегата, жена съм, но съм разсъждавала по въпроса... мисля, че пола е без значение...едва ли има човек,който да не се страхува поне малко от новото и неизвестното
Цитирай

Мен не ме е страх, свикнал съм от малък Smile Първия път се ожених на 20 години.
Цитирай

Аз не съм мъж, но мен ме е страх. Не знам защо... Много го обичам и съм убедена, че не бих могла да обичам друг мъж (вариантът, че не съм сигурна в чувствата си отпада)... Някак не искам да гледа на мен като на своя собственост; искам да ме възприема като гадже, а не като законна съпруга (и да разчита, че съм му вързана в кърпа)- мъжете все имат нужда да покоряват нови върхове... Така го чувствам...  И не изпитвам нужда да се подпишем някъде, че се вземаме... Иначе ние пак се наричаме семейство и се възприемаме като такова. Бебе нямаме, имаме 2 деца Love
Цитирай

Пловдив

Не мисля че нещата задължително опират до страх, особено в случаите когато има и бебе. Да решиш да имаш дете си е в пъте по отговорно и обвързващо решение. Струва ми се че понякога е въпрос на инерция - ако си щастлив така защо да променяш нещо? Smile
Цитирай

има и много жени,които ги е страх от брака. smile3521Когато мина свадбата ми,за една секунда като че ли и аз се поизплаших.Казах си "Край!Това беше.Вече съм омъжена." Но в следващия миг започнах да мисля за други неща и чак сега,когато прочетох тази тема,се сетих за този момент. Big Grin
Цитирай
Аз съм за брака и според мен е както си го направиш Wink! Отговорности - ДА, но това не значи да се заробваш вкъщи и да забравиш за света!
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Аз съм за брака и според мен е както си го направиш Wink! Отговорности - ДА, но това не значи да се заробваш вкъщи и да забравиш за света!
smile3501 smile3521
Цитирай

София

Глупости са това, че мъжете ги е страх.
С доста мъже съм говорила и на всичките отговора е "Намерими някоя, която си заслужава и не е курва и отивам да подпиша"
Нямам наблюдение да ги е страх, по-скоро не им се занимава със сватби и шума около тях.
Цитирай

Варна

Страхът идва от сериозността на начинанието. Все пак да се подпишеш не е шега работа. Да създадеш семейство е най-отговорната стъпка в живота на човек. Ние си живеем от 2 години заедно, но мислим вече да се подпишем, защото смятаме да си правим бебе. Може би го правим най-вече заради детето, защото иначе то ще се води, че е извънбрачно. Peace
« Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 14:32 от svetla_p »
Цитирай

Тъкмо реших да покажа, че съм смела bowuu... Викам вчера на мъжО- дай да ходим да се разписваме. А той ми отговаря- знаеш ли, че това струва 104 лв.?... Демек- той се интересувал!... Ама му се свиди да се бръкне в джоба за единия брак Laughing... Нямало нужда, ние сме си знаели, че сме женени Laughing
Цитирай
Да подпииисва, да подпииисва, да подписва без да се стиииска Hug

Сори ама съм на футболна вълна... Smile
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Страхът идва от сериозността на начинанието. Все пак да се подпишеш не е шега работа. Да създадеш семейство е най-отговорната стъпка в живота на човек. Ние си живеем от 2 години заедно, но мислим вече да се подпишем, защото смятаме да си правим бебе. Може би го правим най-вече заради детето, защото иначе то ще се води, че е извънбрачно. Peace

И какво, като се води извънбрачно? С мъжът ми сме заедно 7-ма година, имаме дъщеря на 4,6г. и не се чувстваме нито ние, нито дъщеря ни по-различни от семейните. Не ни е страх, даже ми е предлагал, но и двамата не го искаме, защото не виждаме с какво ще се промени животът ни. Не съм против, но не съм и твърдо за.
Един мъж да се навие на дете е много по-смела постъпка, отколкото да се навие на подпис в съвета.
Цитирай

Montreal, Quebec, Canada

Мен не ме е страх, свикнал съм от малък Smile Първия път се ожених на 20 години.

Извън темата:
kondev явно си чешит - хареса ми още докато беше гост!!! smile3533
Радвам се, че и ти се регистрира.  smile3508

А по темата, че то май мАже не пишат: не ме е било страх, а след като "подписахме" се убедих, че не е и имало за какво. Ссъс съпругата ми се познаваме от XII 1987, аз се "бракувах" VII 1999, децата се вижда кое кога са родени. Ам чи това е.
Цитирай

Montreal, Quebec, Canada

... не се чувстваме нито ние, нито дъщеря ни по-различни от семейните. Не ни е страх, даже ми е предлагал, но и двамата не го искаме, защото не виждаме с какво ще се промени животът ни. Не съм против, но не съм и твърдо за.
Един мъж да се навие на дете е много по-смела постъпка, отколкото да се навие на подпис в съвета.
newsm10 smile3501 smile3525

Като уточнение към предния ми пост: ние подписахме на кръщането на Александра.
А като куриоз, т.к. съпругата ми не си смени фамилията, като ходим някъде на почивка си носим и брачното свидетелство, особено при излизане зад граница smile3533
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора