Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Много искам бебе ,но ми откриха гъбички ,които трябва да лекувам със силни лекарства .Според вас мога ли да се опитвам да забременявам или е противопоказно .Лекарствата трябва да ги пия 3месеца.
Цитирай

Някъде там...

Според мен изчакай да се излекуваш и тогава пробвайте.  Peace
1/ Все пак не е желателно да се пият лекарства по време на бременност.
2/ Бременнността може да задълбочи проблема с гъбичките - бременните и без това са податливи към такива инфекции.
Цитирай

Far away from here...

Мисля,че Жабчето е права,по-добре е да изчакаш.Когато всичко се оправи и нещата са наред,ще си по-спокойна и ще можеш да се съсредоточиш върху най-важното! Very Happy А решаването на проблема ти изисква много упоритост и постоянство, желая ти успех!
Цитирай

UK

А как стоят нещата с Кандидата??? Преди време имах и последните ми изследвания ми бяха добри но все пак искам да знам
Цитирай

То всъщност гъбички и Кандида е едно и също Wink

ЧЧ, след като лекарството е силно и ще го пиеш 3 месеца, предполагам е Микомакс или... имаше още едно, но не се сещам за името му (пак Мико-нещо си май беше newsm78) и на упътването пише да не се приема по време на бременност. Абе идеята ми е да правите секс с презерватив по време на лечението.
Цитирай

BG

аз от мойта кандида така и не успявам да се отърва вече 10-ина години  Mad какво ли не опитвах, по какви ли не лекари ходих - няма отърване  Mad
и реших, че  ако чакам да почнем бебеправенето като се излекувам, може само с чакането да си остана.
четох, че кандидата не пречи на забременяването, надявам се да не окаже някакво отрицателно влияние при бременност  Praynig
Цитирай
 Hug  Здравейте! поподнах в този форум съвсем по други причини, но тъй като аз имах подобен проблем, мога да Ви посъветвам да разгледате www.sibvaleo.com
Сайта е на руски език, но вътре има много интересна инф. за тези и още куп други здравословни проблеми
Сега нямам нито гъбички, нито бяло течение, а де ни говорим за други гинекологични проблеми.
Цитирай

UK

Хей... момичета някой разбира ли Руски  Embarassed  Понеже аз не разбирам а много искам да разбера какво съдържа сайта който ни даде Гостенката (за което сам и благодарна)...
Цитирай

Hug  Здравейте! поподнах в този форум съвсем по други причини, но тъй като аз имах подобен проблем, мога да Ви посъветвам да разгледате www.sibvaleo.com
Сайта е на руски език, но вътре има много интересна инф. за тези и още куп други здравословни проблеми
Сега нямам нито гъбички, нито бяло течение, а де ни говорим за други гинекологични проблеми.

Идеята е да си поръчаме продукти ли? Outta Joint newsm78
Цитирай
Радвам се, че все пак се погелднали сайта!
ако това може да помогне на някой, защо да не се поръчат!!!
аз лично съм доволна, а други хора около мен със същите проблеми!!!
Моят гинеколог също е доволен от резултатите! Smile
Цитирай

UK

Радвам се, че все пак се погелднали сайта!
ако това може да помогне на някой, защо да не се поръчат!!!
аз лично съм доволна, а други хора около мен със същите проблеми!!!
Моят гинеколог също е доволен от резултатите! Smile

Еми то хубаво ама като не знам Руски аз какво да правя...
Цитирай

Бургас

И аз не можах да разбера за какво става въпрос... newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.