Раждане при д-р Милкана Щерева в "Св. София"

  • 10 455
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте!

Някой може ли да сподели мнение за д-р Милкана Щерева, която изражда в "Св. София". Раждали ли сте при нея?

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 98
И мен ме интересува същото:) На мен ми предстои през юли.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 235
И аз искам да чуя отзиви за д-р Щерева, защотот тя е наблюдаващия ме гинеколог и се чудя дали да я наема за раждането? В смисъл, не се съмнявам в професионалните й качества, тъй като хода при нея от 2-3 години, но съм все още в морална дилема дали трябва да платя една не малка сума за раждането.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 227
Дано не съм закъсняла с информация, ето тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145054.0

Сега втората си бременност следя пак при нея, за раждане, не знам, има време ...
Първият път реших дилемата на КатиМ (т.е. тя сама се реши, защото тогава Щерева израждаше само в частна болница, а сумата беше непосилна за мен): отидох и родих в Окръжна Болница ("Св. Анна") без уговорка при дежурния екип. Всичко мина като по вода, но все ми се струва, че бих била по - спокойна ако Щерева беше на смяна... Затова сега не казвам нищо, твърде вероятно е при нея да родя.
Всичките ми познати дето са се следили при нея, все при нея са раждали, няма недоволни.

А цената е 500 лв. (официалната за избор на екип), нали така? Или нещо съм недочула? Мога да я питам де, ама за мен е още мнооого рано ....

# 4
  • Мнения: 22
Не съм чувала хубави неща а и е много алчна!

# 5
  • Мнения: 7 414
   Всички  са алчни сега.Стига поне  добре да вършат работа!

# 6
  • София
  • Мнения: 6 235
Не съм чувала хубави неща а и е много алчна!

Jagi , би ле се конкретизирала, моля. От къде какво си чула. Това е важно за нас все пак. Благодаря ти.

# 7
  • Мнения: 22
Права си не бях конкретна! Значи при нас имаше профилактични прегледи на работното място и АГ беше тя. Каза ми че въпреки че нямям течение има инфекция, която е напълно безсимптомна и да отида в кабинета и да ме прегледа по-обстойно. Оказа се че на всички казва така, дори колежка, коята няма гадже от година и половина разбрала от нея че има прясна полова инфекция от тия дни! Това си е чиста манипулация- нямам против да плащам за свършена работа, но не желая да ме лъжат! Тези които отишли при нея беще ги прекарала през всякакви изследвания и накрая казала, че всичко е ок.

# 8
А някой все пак знае ли по-точна информация относно цените за раждане - нормално и секцио при д-р Щерева?

# 9
  • Мнения: 98
Права си не бях конкретна! Значи при нас имаше профилактични прегледи на работното място и АГ беше тя. Каза ми че въпреки че нямям течение има инфекция, която е напълно безсимптомна и да отида в кабинета и да ме прегледа по-обстойно. Оказа се че на всички казва така, дори колежка, коята няма гадже от година и половина разбрала от нея че има прясна полова инфекция от тия дни! Това си е чиста манипулация- нямам против да плащам за свършена работа, но не желая да ме лъжат! Тези които отишли при нея беще ги прекарала през всякакви изследвания и накрая казала, че всичко е ок.

Извинявам се за директния тон, но това за мен са глупости! Ходя при Щерева от 5 години, защото след като 2ма други независими "експерти" ми казаха, че едва ли не имам рак на шийката, тя беше единствената, която заподозря ХПВ инфекция и ме прати на съответните изследвания и приложи адекватно лечение. Последното, което мога да кажа за нея е, че е алчна. При нея ходят толкова много хора, които наистина са доволни (поне аз познавам около 10 такива!!), че няма нужда да изнудва по такъв глупав начин пациентите си. Освен това работи със ЗК, така че може да се ходи при нея и с направление.
Иначе аз съм в трепетно очакване и ще раждам при нея, така че после ще пиша повече (надявам се все добри неща:)). Цената е официалната, обявена на сайта на "Св. София" - 500 лв, независимо от това дали е секцио или нормално.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 235
Въпреки че тя наистина има много пациенти, хич не обича направления и ЗК. Спрях посещенията при нея, защото ми беше писнало да слушам при всеки преглед темата за здравната каса и как на нея й се плаща едва ли не стотинки за моето посещение като бременна.И постоянно ме пращаше на всякакви платени прегледи и изследвания.


Не казвам, че е лош лекар, но отношението й не ми допадаше.

zorreto , интересно ми е какво адекватно лечение ти приложи за ХПВ инфекцията?

# 11
  • Мнения: 98
За ЗК - моите впечатления определено не са такива. Даже напротив - тя ми повтаряше през цялото време да съм си вземела направления, за да ми пусне каквито изследвания има възможност през ЗК.
catty m: Относно ХПВ, както вероятно знаеш, това е вирус, който както и другите вируси на практика не подлежи на третиране (например с антибиотик или нещо такова). Под адекватно лечение в случая имам предвид, че го диагностицира правилно и то веднага (както писах вече, преди това бях ходила при няколко други лекари, които изобщо не споменаха ХПВ), след което направи необходимите манипулации, а като лечение приложи разни имуностимулатори. Резултатът е, че вече 2 г. цитонамазките ми не показват никакви проблеми.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 235
За ЗК - моите впечатления определено не са такива. Даже напротив - тя ми повтаряше през цялото време да съм си вземела направления, за да ми пусне каквито изследвания има възможност през ЗК.
catty m: Относно ХПВ, както вероятно знаеш, това е вирус, който както и другите вируси на практика не подлежи на третиране (например с антибиотик или нещо такова). Под адекватно лечение в случая имам предвид, че го диагностицира правилно и то веднага (както писах вече, преди това бях ходила при няколко други лекари, които изобщо не споменаха ХПВ), след което направи необходимите манипулации, а като лечение приложи разни имуностимулатори. Резултатът е, че вече 2 г. цитонамазките ми не показват никакви проблеми.

Ами явно при мен е решила, че имам възможност да си плащам, защото постоянно ми повтаряше, че не може д ами пусне изследвания през ЗК. Както и да е.

Иначе, да знам какво е ХПВ и за това попитах какво е адекватното лечение. И аз го имам. Но освен имуностомулатор за 50 лв., с който ходех като надрусана, друго не ме лекува адекватно. А и, след като ме наплаши в началото с рак на матката и т.н., изчетох разни неща и след 2 години тя все пак ми каза, че не е задължително като имаш ХПВ да ти се получи раничка или не дай си боже рак.

Медалът винаги има две лица. Просто исках да изясним, че както има много доволни, така има и други. Пак казвам, не твърдя, че е лош професионалист, просто отношението й към т.нар. материална страна на нещата не ми допада.

Общи условия

Активация на акаунт