при заместване на хранене, коя гърда се дава на следващото

  • 413
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 288
от няколко дни замествам храненето на обяд. при кърмене редувам двете гърди. на следващото кърмене коя гърда трябва да дам- тази, на която си е ред или тази от обедното хранене. аз пробвах няколко дни и дясната гърда, която давах на обяд, после я давах чак за храненето в 7, но доста се препълва и ме е страх да не направя някой проблем. от друга страна, храненето в 4 вече е смесено- каша и кърмене, т.е. след известно време ще заместя и него и за мен е по-логично лека полека и лявата гърда да намаля количеството.
ох, много объркано го обясних, но и аз самата доста се обърквам. само да кажа, че напълно й стига храненето от едната гърда, затова не предлагам и втората на всяко кърмене, а ги редувам.
благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 1 559
   Редувай гърдите така както ти е удобно и така,че да не се препълват - няма строги правила по въпроса Grinning
   Малко офф: с каква цел заместваш хранене? До годинката не трябва да има заместено млечно хранене, т.е. ако целта ти е да се отбиете около годинката, давай ам преди/след твърдата храна или в нея, но недей изцяло да заместваш млечно хранене.
    Как ти звучи идеята да предлагаш дясната гърда (която иначе се препълва до 7ч)  час преди твърдата храна?

# 2
  • Мнения: 3 760
И аз не разбирам защо замествате хранене  newsm78
Иначе редувай както ти е удобно. Логично е на следващото хранене да предложиш гърдата, от която по-отдавна не е сукано.

# 3
  • Мнения: 8 917
   Редувай гърдите така както ти е удобно и така,че да не се препълват - няма строги правила по въпроса Grinning
 
Peace

Общи условия

Активация на акаунт