Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 юни 2006, 14:13 ч.

Seks i bremennost s bliznaci

• 7 936
  • 11
  •   1
Отговори
zdrawejte, mili byde6ti blizna6ki mami. iskam da polu4a info ot was dali seksyt e bezopasen prez pyrwoto trimese4ie na bremennostta s bliznaci, z6toto az se strahuwam, 4e dokato nqmat plazenta da fi za6titawa, seksut moje da powredi na plodowete i da predizwika padane na ediniq. kakwi sa wa6iite opit i mnenie po problema?

# 1
  • Of the present and into the future
Защо да нямат плацента? newsm78
Ина4е по въпроса-секса ми беше разрешен до края на 6м. -след това не. Naughty

# 2
А на мен ми беше забранен през цялата бременност, заради ниска плацента, лошо закрепване на шушулките, контракции и кървене.
Всъщност, първият триместър е рисков, защото децата още не са се закрепили и трябва да се внимава, но (ако си добре и бременността ти върви леко) няма проблеми.

# 3
  • София

И на мен така.......

# 4
  • Варна

И на мен така.......
Тоже  Wink
Аз обаче наруших заръките и си отпуснах 1/2 месец повече  Whistling

# 5
  • Plovdiv
Тъй като до петия месец не знаех, че съм с близнаци, изобщо не съм поставяла въпроса на лекаря си. Но правихме секс по-внимателно с мъжа ми, заради самата бременност, въпреки че нямах никакви проблеми, освен, че ми беше лошо и повръщах доста.
След 6 м. получих разкритие и сексът ми беше забранен.
Мисля, че само лекар може да ти отговори правилно на този въпрос. Пък и ако си притеснена - по-добре се въздържай, с такива мисли и притеснения едва ли ще можеш да му се насладиш подобаващо.

# 6
  • София
На нас докторката ни забрани секс до 4-ти месец, но аз и по-нататък и досега не смея да правя. Страх ме е, защото се предизвикват контракции на матката и не е приятно, пък и може да се окаже лошо за бебетата. Така че аз реших - въздържание 9 месеца! Децата са ни по-важни! Да се родят само живи и здрави! Сексът няма да избяга, пък и казват, че след това бил още по-хубав и сладък от преди. Simple Smile Heart Eyes

# 7
  • софия
ако имаш чувствителна матка, кървене, разкритеи и пр., на е препоръчетелно да правите секс.
Иначе- няма причина за  забрана, какво като са блезнаци newsm78.
Плацентата пък няма нищо общо, освен ако не е ниско закрепена, примерно.
Действайте с удоволствие и мярка Wink

# 8
  • София
Подкрепям PolarFox. Моя доктор (наш приятел с подобаващо чуство за хумор)беше казал на мъжа ми, че не е хубаво да се прави в първите 3 месеца. После насаме ми каза, че ако имам желание няма проблем, това било застрахователна версия за пред мъж ми. Ако нямаш проблем и го искаш дерзай. Wink

# 9
здравейте,аз все още не съм раждала и незнам какво е чувството,но знам че може да се прави секс,но не е много желателно.ако ще го правите по добре в началото и после към края но как то се казва на задна прашка.защото ако го правите иначе първо че на вас ще вие дискомфортно второ че ще ви пречи корема и трето като пораснат ве4е бебетата ще го побутвате по главичките затова най добре се въздаржайте. Grinning Two Hearts.Пожелавам ви много радости с вашите бебчета. newsm32

# 10
  • London (Sofia&Paris occasionally)
Аз лично имах много повишено либидо по време на първата ми бременност, а и сега е така. Но към 5тия месец спряхме защото се иморявах лесно, а и коремчето ми пречеще, обаче в края на барменността пак го правехме, защото ми трябваше начин да се разтоварвамм. Според лекаря ми доста бременни са така, защото е повишен броя на хормоните.

# 11
  • гр.Полски Тръмбеш
През цялата ми бременност сме правили секс, докторите бяха забранили но ние не ги послушахме  ,родиха ни се едни прекрасни деца.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт