Seks i bremennost s bliznaci

  • 8 327
  • 11
  •   1
Отговори
zdrawejte, mili byde6ti blizna6ki mami. iskam da polu4a info ot was dali seksyt e bezopasen prez pyrwoto trimese4ie na bremennostta s bliznaci, z6toto az se strahuwam, 4e dokato nqmat plazenta da fi za6titawa, seksut moje da powredi na plodowete i da predizwika padane na ediniq. kakwi sa wa6iite opit i mnenie po problema?

# 1
  • Мнения: 826
Защо да нямат плацента? newsm78
Ина4е по въпроса-секса ми беше разрешен до края на 6м. -след това не. Naughty

# 2
  • Мнения: 4 965
А на мен ми беше забранен през цялата бременност, заради ниска плацента, лошо закрепване на шушулките, контракции и кървене.
Всъщност, първият триместър е рисков, защото децата още не са се закрепили и трябва да се внимава, но (ако си добре и бременността ти върви леко) няма проблеми.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 110
Защо да нямат плацента? newsm78
Ина4е по въпроса-секса ми беше разрешен до края на 6м. -след това не. Naughty

И на мен така.......

# 4
  • Мнения: 2 839
Защо да нямат плацента? newsm78
Ина4е по въпроса-секса ми беше разрешен до края на 6м. -след това не. Naughty

И на мен така.......
Тоже  Wink
Аз обаче наруших заръките и си отпуснах 1/2 месец повече  Whistling

# 5
  • Мнения: 355
Тъй като до петия месец не знаех, че съм с близнаци, изобщо не съм поставяла въпроса на лекаря си. Но правихме секс по-внимателно с мъжа ми, заради самата бременност, въпреки че нямах никакви проблеми, освен, че ми беше лошо и повръщах доста.
След 6 м. получих разкритие и сексът ми беше забранен.
Мисля, че само лекар може да ти отговори правилно на този въпрос. Пък и ако си притеснена - по-добре се въздържай, с такива мисли и притеснения едва ли ще можеш да му се насладиш подобаващо.

# 6
  • Мнения: 137
На нас докторката ни забрани секс до 4-ти месец, но аз и по-нататък и досега не смея да правя. Страх ме е, защото се предизвикват контракции на матката и не е приятно, пък и може да се окаже лошо за бебетата. Така че аз реших - въздържание 9 месеца! Децата са ни по-важни! Да се родят само живи и здрави! Сексът няма да избяга, пък и казват, че след това бил още по-хубав и сладък от преди. Simple Smile Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 7 640
ако имаш чувствителна матка, кървене, разкритеи и пр., на е препоръчетелно да правите секс.
Иначе- няма причина за  забрана, какво като са блезнаци newsm78.
Плацентата пък няма нищо общо, освен ако не е ниско закрепена, примерно.
Действайте с удоволствие и мярка Wink

# 8
  • Мнения: 440
Подкрепям PolarFox. Моя доктор (наш приятел с подобаващо чуство за хумор)беше казал на мъжа ми, че не е хубаво да се прави в първите 3 месеца. После насаме ми каза, че ако имам желание няма проблем, това било застрахователна версия за пред мъж ми. Ако нямаш проблем и го искаш дерзай. Wink

# 9
здравейте,аз все още не съм раждала и незнам какво е чувството,но знам че може да се прави секс,но не е много желателно.ако ще го правите по добре в началото и после към края но как то се казва на задна прашка.защото ако го правите иначе първо че на вас ще вие дискомфортно второ че ще ви пречи корема и трето като пораснат ве4е бебетата ще го побутвате по главичките затова най добре се въздаржайте. Grinning Two Hearts.Пожелавам ви много радости с вашите бебчета. newsm32

# 10
  • Мнения: 655
Аз лично имах много повишено либидо по време на първата ми бременност, а и сега е така. Но към 5тия месец спряхме защото се иморявах лесно, а и коремчето ми пречеще, обаче в края на барменността пак го правехме, защото ми трябваше начин да се разтоварвамм. Според лекаря ми доста бременни са така, защото е повишен броя на хормоните.

# 11
  • Мнения: 166
През цялата ми бременност сме правили секс, докторите бяха забранили но ние не ги послушахме  ,родиха ни се едни прекрасни деца.

Общи условия

Активация на акаунт