Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

London, Sofia

Здравейте!
Имаме идея утре ако е хубаво времето да си направим разходка/пикник някъде - вариантите са Искъра, Рилски манастир /опасявам се, че там ще е фраш/, Копривщица, някой манастир който си заслужава да се види и въобще всичко , което ви е харесало и където може да се отиде с дете на 1.7. Идеята е да има какво да се види или просто да сменим обстановката. Аз ще се поразровя така илииначе във форума, но ще се радвам на всички ваши предложения  bouquet
Цитирай

London, Sofia

Мдааа, благодаря за всички отзовали се Wink Явно ще разчитам на собствено виждане Mr. Green
Цитирай

София

Търсачкатаааа Mr. Green
Имаше такава тема неотдавна
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88762.0
Аз лично съм фенка на Клисурския манастир до Банкя Peace
Цитирай

София

По Искъра има страхотни места за пикник.Миналата година ходихме с 2 дечица на годинка и на годинка и половина.Много се забавляваха,много спаха на чист въздух,рекичката на мястото,където бяхме,беше плитка и чиста.

Има и едно вълшебно място на Златните мостове-извън навалицата.Много тихо и закътано,наоколо има няколко зелени полянки и малка рекичка.За пикник е супер.

Ние преди няколко седмици ходихме с малкия на разходка до Копривщица.И там е приятно,но в неделя всичко е затворило,да знаете.Трябват запаси Laughing Само заведенията са отворени/че как иначе Laughing/
Цитирай
bankiq
Цитирай

London, Sofia

Търсачкатаааа Mr. Green
Имаше такава тема неотдавна
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88762.0
Аз лично съм фенка на Клисурския манастир до Банкя Peace
Благодаря , Dona - там един уикенд вече ходихме - много приятно местенце Peace
vesna22, благодаря и на теб - и там стигнахме. беше страхотно да се върна по "пътеките" от детството ми - преди 17-18 години поне 5 години ходехме със семейството ми редовно там за 2 седмици. Беше много мило да се сетя особено за имгове свързани с татенцето ми /мир на праха му Crying or Very sad/....изкарвахме си страхотно...много естранно да се върнеш на места, на които си бил като дете...
Цитирай

London, Sofia

По Искъра има страхотни места за пикник.Миналата година ходихме с 2 дечица на годинка и на годинка и половина.Много се забавляваха,много спаха на чист въздух,рекичката на мястото,където бяхме,беше плитка и чиста.

Има и едно вълшебно място на Златните мостове-извън навалицата.Много тихо и закътано,наоколо има няколко зелени полянки и малка рекичка.За пикник е супер.

Ние преди няколко седмици ходихме с малкия на разходка до Копривщица.И там е приятно,но в неделя всичко е затворило,да знаете.Трябват запаси Laughing Само заведенията са отворени/че как иначе Laughing/
Благодаря, Ками  bouquet И ние се запътихме към Искъра /за Копривщица закъсняхме Rolling Eyes/, но на 40-я километър приблизително, явно от завоите на Гери и стана зле, повърна и определено нямаше начин да продължим нататък. Наблизо бе някакъв ресторантн "Стената" - имаше хамак, детски люлки - изкарахме си добре, но храната беше под всякаква критика - това да го знаят наминаващите оттам Peace
Цитирай
Виж това:

РУДАРЦИ

Курортът се намира на 7 км от Перник и на 25 км от София в югозападните склонове на Витоша. Разположен е на 730 м н.в. В Рударци функционират плувни басейни с минерална вода, около които е построен изкуствен плаж.
(076) 670002, 603571
web: roudartsi.domino.bg
Цени: апартамент - 18 лв.
Стая с 2 легла - 14 лв
Цитирай

Между Бистрица и Железница има много подходящи за пикник поляни, рекички и т.н. Ако не държиш да има нещо  специално за разглеждане, е подходящо.
Цитирай

London, Sofia

Благодаря, Бени-Ди и Фукла  bouquet За Рударци знам, че имат доста вили артистите ни, но какво има за разглеждане? А Железница в коя посока от Бистрица е? харесва ми идеята за пикник някъде насред зеленинката Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.