Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Говорихме за страха от смъртта,нека сега поговорим за страстта към живота.Случва ли ви се понякога,както си седите или пътувате за някъде,да ви връхлети това трепетно усещане,да се почувствате безкрайно щастливи просто защото ви има на този свят?Всички живеем живота си,но дали всички го усещаме?замисляте ли се колко необикновени неща ни заобикалят и какво чудо е самият живот.
В едн момент на вдъхновениенаписах това,надявам се да прозвучи оптимистично и да ви накара да се замислите за всичко хубаво,което ви заобикаля,да се почувствате благодарни,че го имате:

Предчувстам,че нещо хубаво е на път да се случи.Светлината прониква в цялото ми тяло.Аз съм копнеж и мечта за криле.Оглеждам се в синева.Немея.Мълча.С думите на сърцето отправям тиха молитва...Молитва за живот!
Цитирай

Да, случва ми се много често. Цар съм на безпричинно щастливите състояния.
Цитирай

В сините очи на децата ми

Да, случва ми се много често. Цар съм на безпричинно щастливите състояния.

Аз съм неотлъчно до теб - царицатаnewsm10
Цитирай

USA

И на мен ми се случва. Напоследък като, че ли все по-често  Love
Цитирай

Варна

За мен са характерни такива благосъстояния, понеже съм на моменти всякакви.
Ту в тремор, ту във въздишка, ту в къртича дупка, ту почесвам мишка,
рядко знам какво искам и неразумно живота си стискам.
Потъвам и в блато, в метличина, в сняг, пък после наяждам се с чер шоколад,
живея си странно, безбрежно, мълчаливо, все ще ми се, да се разхвърля малко по-диво... Crazy
Цитирай

Plovdiv

това чувство е много хубаво и неможе да се опише.Но трябва и да благодарим за тези моменти.и да се молим те да са повече.
Цитирай

Пловдив

При мен са много чести моментите на такова безметежно щастие. Аз обичам живота и се старая с пълни шепи да греба от него. Умея да се радвам на малките неща. Абе живота е хубав! Винаги съм го казвала.
Цитирай

както писах и в другата тема - обичам живота. Радват ме и най-дребните неща. Не че не изпадам понякога в черни дупки, но по принцип съм много весел човек и за мен важи с пълна сила израза "Колко му на трябва на човак, за да е щастлив"
Цитирай

Пловдив

Да! Според мен това значи човек да ОСЪЗНАВА щастието, че живее Smile
Цитирай

Небесна  ,ако кажеш сега,че и чувство за хумор нямаш,ще повярвам,че не си това,за което те мислим...

Детето кашля сякаш е препило с ледена бира-->Изтегнахме се навън да препичаме заголени части и да събираме хормоните на щастието  grinning039
Пак детето скъса кабела на сателитната и нямаме ТВ-->Още по-добре,имахме време да се поплацикаме в басейна навън/Като заспи ще се отдам на форума и телефонни разговори  sport027
На колата и се спука гърнето-->Какво по-приятно от разходката около близкия гьол с патки.Намерих си поредната четирилистна  Clover
Свива ме един зъб.Зъболекарят ми е чак в Джърмънито на световното-->Ще гладуваме за здраве... running
При тези трагични обстоятелства и на мен ми минават мисли да се самонараня,но зная че ще зарадвам много хора-->Защо трябва да доставям такова удоволствие на другите... Mr. GreenЩе си нахраня   animal044,ще си взема    bath1,ще се обадя на мама spoko и ще си гушна  smile3540
Моля се,да бъда предпазена от моменти,когато животът ми няма да зависи от моето желание и моето решение...Повече се страхувам от това.А смисъл да продължа почти винаги намирам.Дано да е така и занапред! Praynig
Цитирай

Пловдив

Забелязвам, че такива моменти имам след лоши преживявания. След отърсването от тях  идва такъв момент, в който оценявам хубавото. Иначе малко позабравям да му се радвам. Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.