В колко часа си лягат децата ви?

  • 6 352
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 823
 Другото странно ми е как ние като си тръгваме от София ленд в 12, другите деца тогава пристигат.   Не трябва ли да обядват, да спят и прочие...

И на мен това ми е много странно... newsm78

# 31
  • Мнения: 35 961
каката - до 21.30 е в леглото, с беба е по-трудно, защото каката вдига патардия и на практика си лягат заедно
заспиването е една друга тема Simple Smile

# 32
  • Мнения: 135
Ние си създадохме лош навик да заспива в 22ч.Към 21 започвам да я оправям и когато и да я сложа,заспива в 22ч.Мъча се да изтегля часът напред,но не се получава.

# 33
  • Мнения: 509
Дъщеря ми заспива не по-рано от 23.00ч.Почти нищо не е в състояние да я накара да си легне преди това.А и аз не настоявам.Разликата в нуждата от сън може да бъде много голяма.Ако едно дете на нейната възраст има нужда от 8 часа сън,друго има от 17.Не мисля,че часовникът е доказателство,че сънят е достатъчен или пък пълноценен.И не,че дъщеря ми си няма режим.Просто нейният е такъв.

# 34
  • Мнения: 1 860
8 - 8.30/Е, тя е мъник още/  и смятам така да продължи. Дано да прилича на баща си, а не на мен, аз не мога да заспивам рано - нощна птица съм от дете. Слагаха ме за лягам в 8, но заспивах поне в 10.. играех си тайно под завивките..
И аз така, но отварях леко вратата на хола и гледах "Студио Х".  Grinning Иначе диването сега си ляга в 8 - 9 и сутрин по първи петли ме надига. ooooh!

# 35
  • Мнения: 7 430
В 21 часа е в леглото с млякото  Mr. Green е, понякога се случва като имаме гости или ние като ходим малко да променим графика, но на следващия ден - отново в 9 е в леглото  Peace

# 36
  • Мнения: 641
Лягаме си в 21.30-22.00, но рядко заспива веднага. За сметка на това сутрин спи до 9.00 Mr. Green.

# 37
  • Мнения: 6 039
доста рано, едвам я удържаме до 19.30, спокоино може да заспива към 19ч. Гледам по това време да я къпя и да печеля минути, иначе става доста нервна.

# 38
  • Мнения: 229
Слагам малката да спи в 22 и след около 15-20мин вече е заспала. Сама си изгради режима и така си върви. Когато беше по малка заспиваше около 21 часа. Сега става сутрин около 7-7,30 и спи на обед 2-3 часа. Hug

# 39
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Руми вечеря към 21,00,следва баня,после докато я облека и й изсуша косата и то станало 22,00 ч.Ляга си и след около 5 мин. е заспала.

# 40
  • София
  • Мнения: 15 219
Не знам вече.....
Иво вече не спи следобяд и за режим лягане/ставане изобщо не мога да говоря.
Имаше един случай, когато заспа в 20,30ч.-един единствен. Два-три пъти е заспивал в 21,30ч. Но обикноветно е не по-рано от 23,30ч. Снощи-в 24,04ч. Не иска да легне и това си е. Сутрин спи до 8,30-9ч. И цял ден тича и беснее. Откъде я вади тази енергия-не знам.

# 41
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ляга си рано-20:)00 и рано става. Денем спи 2 пъти. Аз съм сама с нея по цял ден и ако си лягаше по- късно сигурно щях да откача. Така имам 2-3 часа за себе си и се чувствам много добре. Проблема със светлината навън се решава лесно- със щори.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 320
8-8:30 часа е в леглото. Понякога прави номера и се кокори до 10 ч.

# 43
  • Мнения: 5 299
Режима на Викториа се смени 3 пъти за 2 месеца. Вече не мога да контролирам положението Confused До скоро я слагах  всяка ве4ер в 20 ч, и сутрин ставаше в 7. А от около месец не мога по никакъв начин да я преспя по-рано от 23 ч. Сменяхме обстановката 3 пъти за това време, и може и това да е причината. Tired

# 44
  • Мнения: 3 367
не приспивам никого.Ния си има в леглото книги ,пъзели и пр ,забавлява се и заспива когато прецени( там не и се бьркаме,не вика,не е недоволна,играе си и си говори), но в 8.30 е в леглото си;спи по около 2 1аса следобед;
бебето си заспива 1е каталясва от контактите със сестра си:)но и него не приспивам,оставяме го с мляко и той се кротва..
децата,както и ние,имат рали1на нужда от сън,но аз съм за споко заниманията след 8;като видя дете заспало в коли1ката за пазаруване тук в 11пм и много се ядосвам..

Общи условия

Активация на акаунт