Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
ako priqtelq mi ne se izpraznil, a az sam dewstwene i dewstwenata cipa ne e razkasana  , a samo q  e natiskal imali weroqtnost za zabremenqwane. trqbwa li da se pie postinor?
Цитирай

София

ako priqtelq mi ne se izpraznil, a az sam dewstwene i dewstwenata cipa ne e razkasana  , a samo q  e natiskal imali weroqtnost za zabremenqwane. trqbwa li da se pie postinor?
АМАН ОТ ТИЙНЕЙДЖЪРСКИ ГЛУПОСТИ.
Влез си в необходимия форум и попитай. ooooh!
Цитирай
v koi forum?
Цитирай

Of the present and into the future

Аман от простотия по форумите,ей! #Cussing out #2gunfire
Цитирай

Ама че сте, не я хокайте така де  Laughing

Да, възможно е забременяване ако сперма попадне дори на вътрешната страна на бедрата. Това, че не се е изпразнил не е гаранция, че няма предварително семеизпразване. Вероятността е малка да си бременна. Ти си прецени дали да пиеш Постинор. 
Цитирай

Пловдив

Я не се излагай Laughing
Нищо ти няма.
Цитирай

Някъде там...........

ooooh! По-добре си направи тест!  Thinking
Цитирай

на село

Ама че сте, не я хокайте така де  Laughing

Да, възможно е забременяване ако сперма попадне дори на вътрешната страна на бедрата.

Ами как да не я хокаме като самото питане е пълна глупост.
Я виж в началото какво пише -ако приятеля ми не  се е изпразнил и с ципа била и кво било и накрая постинор.
Цитирай

Пловдив

Ти ако видиш в тийн форумите какви въпроси се задават..."Забременява ли се от свирка" Rolling Eyes
Цитирай

София

Я не се излагай Laughing
Нищо ти няма.
Цитирай

Sofia

Crazy smile3537 doh smile3502
Цитирай

София

Според мен нищо ти няма. Ако отидеш на гинеколог и кажеш същото, което си написала тук най-вероятно ще те изгони от кабинета.
Цитирай

какъв е проблема тогава?
Цитирай

Пловдив

Ти ако видиш в тийн форумите какви въпроси се задават..."Забременява ли се от свирка" Rolling Eyes

Аз пък съм чувала за случаи, когато се забременява. Не е нужно тук да дискутираме КАК точно става, нали? Всеки се досеща. Възможно е.
Цитирай

Пловдив

Не е необходимо изпразване за забременяване, защото сперматозоиди се съдържат и в смазващата течност, която идва от мъжа. Идва от т.н. Каупърови жлези.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора