СЛЪНЧЕВА АЛЕРГИЯ-ПОМОЩ

  • 25 525
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 468
На мен ми се "образува" тази година алергия към слънце - отврат е. За сега крем-гела на Юсерин за слънчеви алергии /25 фактор/ спасява положението - не ме сърби. Но мажа на 1 час като съм навън.

# 16
Мисля да се запася с всички възможни мазила за които сте писали , пък да видим  Joy"няма да и се дадем на тази сл. алергия.

# 17
Оф,2 години се измъчих и аз с тази слънчева алергия-ставах цялата на ситни ужасно сърбящи пъпчици.До 20 мин. след като се покажех на слънце.
Пиех Кларитин,мажех се с какви ли не мазила,но само едно ми помогна.Забъркват го в аптеките-няма име.Бяло е като вар и остава следи по кожата и докато не се изтъркаш хубаво не може да се махне.Но на мен само това ми помогна.Попитай в някоя аптека-сигурно го знаят.
При мен алергията премина от само себе си Wink

Ками ,да не би това лекарство да е дето го изписват на децата при шарка

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
Оф,2 години се измъчих и аз с тази слънчева алергия-ставах цялата на ситни ужасно сърбящи пъпчици.До 20 мин. след като се покажех на слънце.
Пиех Кларитин,мажех се с какви ли не мазила,но само едно ми помогна.Забъркват го в аптеките-няма име.Бяло е като вар и остава следи по кожата и докато не се изтъркаш хубаво не може да се махне.Но на мен само това ми помогна.Попитай в някоя аптека-сигурно го знаят.
При мен алергията премина от само себе си Wink

Ками ,да не би това лекарство да е дето го изписват на децата при шарка

Не знам newsm78.Но освен,че облекчава сърбежите от него много бързо завяхват пъпките.Като се мажех вечерта на сутринта повечето бяха завехнали,а след 2-3 дена ги нямаше.До скоро си пазех последното шишенце,но съм го изхвърлила.На него пишеше какво съдържа,но не мога да се сетя Thinking

# 19
Още утре отивам в аптеката да питам

# 20
  • Мнения: 1 107
Ами аз просто не ходя на плаж, така се предпазвам от моята алергия.  Tired  Можеш да пробваш със слънцезащитно мляко с много висок фактор. Има един на Eucerin за алергя, аз не съм го пробвала.

Мъжът ми е с алергия, въпросният Eucerin му помогна Peace

# 21
  • Мнения: 612
Беше нещо от рода... ЛЕВОКОРТ!
Това кортизоново ли е ?  Confused

Ами аз просто не ходя на плаж, така се предпазвам от моята алергия.  Tired  Можеш да пробваш със слънцезащитно мляко с много висок фактор. Има един на Eucerin за алергя, аз не съм го пробвала.

Мъжът ми е с алергия, въпросният Eucerin му помогна Peace
Значи ще го взема за тази година да го пробвам.  Hug

# 22
Мъжът ми е с алергия, въпросният Eucerin му помогна Peace
[/quote]


Биляна*  изчезна му алергията на супругът ти от  Eucerin ли??? Как го ползва той?

# 23
  • Мнения: 20
Аз съм със същата алергия. Пия калций, преди море правя тен с автобронзант и солариум. По време на почивката се мажа с акселератор и се пека малко да хвана тен, след 20/30 минути печене от двете страни се мажа с крем с висок фактор и под чадъра. Пазя си деколтето, корема и ръцете, а краката и гърба си ги пека без проблеми.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Не знам моето дали е алергия, но от известно време (откакто попекна слънцето) и аз се изприщих - по челото, бузите, чак и на вртата ми избиха ситни пъпчици, като пипнеш с ръка и стои едно грапаво...

# 25
  • Мнения: 612
Мъжът ми е с алергия, въпросният Eucerin му помогна Peace


Биляна*  изчезна му алергията на супругът ти от  Eucerin ли??? Как го ползва той?
[/quote]
Не, на моя , на Челси.  Wink  Аз ще пробвам тази година и ще видим.
А моите обриви са на  деколтето на ръцете и на краката под коляното.
Ще добавя и един линк пак за слънцепредпазването , който иска да прочете.  http://biotrade-bg.com/index.php?p=7&l=1&id=3 . А някой ползвал ли е на Биотрейд слънцезащитен крем?

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 17:04 от Биляна*

Общи условия

Активация на акаунт