Какво ядете....

  • 3 455
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
...когато не сте си вкъщи?интересно ми е когато сте навън с деца или приятелки/и какво и къде ядете?аз когато съм навън почти не ям-ако ям то това ще е пица или kfc или нещо такова

# 1
  • Мнения: 5 622

 Макдоналдс, или сядам на пицария. Такива във Варна бол

# 2
  • Мнения: 27 524
Пици, Макдоналдс, ресторантчета с бири и салатки, пържени картофки, абе все вкусотии  Grinning

# 3
  • Мнения: 4 371
Или си купувам някой сандвич, или сядам в заведение, обикновено пицария newsm78

# 4
  • Мнения: 1 465
В някое заведение поръчвам нещо или си купувам сандвич, но между закуската, обяда и вечерята не ям нищо. Тук се счита за много лош и нездравословен навик. То затова и рядко можете да видите на кино да се ядът пуканки.

# 5
  • Мнения: 2 821
То пък Макдоналдс една вкусотия Crazy....изкуствена храна
аз обичам да седна на заведение, където се предлага скара и традиционни БГ ястия...и салатки с ракийки Mr. Green

# 6
  • Мнения: 220
е да но ако бързате?аз питам защото сега само обикалям по цял ден и не мога да отделя 30-45 мин да седна на заведение да се храня като хората,и често забърсвам едно парче пица,сандвич или нещо което може да се яде в движение

# 7
  • Мнения: 27 524
То пък Макдоналдс една вкусотия Crazy....изкуствена храна

Много ясно  Peace Ти от ирония и емотикончета не разбираш ли  Grinning

# 8
  • Мнения: 5 539
Дюнери, хамбургери, пица на парче - всичко, що може да се яде на крак и в движение Laughing Обикновено това ми е обядът.

# 9
  • Мнения: 1 107
Всичко ям, сядаме в най-различни заведения.

# 10
  • Мнения: 5 370
Аз си имам две любими бистра в близост до мене-та там ям или поръчвам директно за у дома готвена храна. Много е вкусно и не е никак скъпо. Peace

# 11
  • Мнения: 6 155
Шоколад  Crazy

# 12
  • Мнения: 3 537
Почти нищо не ям, обикновенно хрупам неща за убиване на глада като солетки и подобни.

# 13
  • Мнения: 3 457
Дюнери, хамбургери, пица на парче - всичко, що може да се яде на крак и в движение Laughing Обикновено това ми е обядът.
и аз съм така и добавка мляко за пиене Peace

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Почти нищо не ям, обикновенно хрупам неща за убиване на глада като солетки и подобни.

И аз така. Много рядко сядаме някъде да обядваме.

Общи условия

Активация на акаунт