Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Такаааа.... по принцип ползвам епилатор, но откакто прочетох тук в една тема, че черните точици и врастналите косми са от това, че не маха горния слой клетки реших да си направя кола маска. Та сама, в къщи, лепих и дърпах, лепих и дърпах... ама нещо не ми се получава май. В смисъл, че не се изчистиха целите крака, тук таме остава по някое островче или по някой самотен косъм. Та въпроса ми е аз ли нещо не се справям или при всички положения после пак играе епилатора/бръснача?
Цитирай

Белгия/София

Ами и аз опитвах преди години един два пъти с кола маска и винаги остава по някое косъмче и се довършвах с пинсета. Но ми е болезнено и гадно това с колата. Ползвам епилатор и много съм доволна.
Цитирай
Тези "черни точки" са адски неприятни.Аз не мога да си отговоря на въпроса,после космите които се намират под тях,израстват ли?Защо се получава тази 'Коричка' която ги "запушва"?!
Цитирай

София

И при мен така се получава винаги,когато си правя кола маска.Затова предпочитам епилатора.Наистина при него голяма част от космите поникват подкожно,но реших този проблем с ползването на ексфолиращи душ-гелове и обтриване със пемза или по-груба гъба Peace
Цитирай

София

Кола маска вкъщи си е направо убийствено SickЕпилаторчето е моето добро другарче LoveЕксфолирай се редовно и няма да имаш проблем с махането на горния слой кожа Flutter
Цитирай

у дома

За мен колата маска е за предпочитане, но направена от козметик, а не в домашни условия. Дори "оплешивяваш". newsm10 Единственото неудобство е, че трябва да изчакаш косъмчетата да са на подходяща дължина за махане. А и с епилатора ме боли newsm45 и не поникват равномерно, дори и по няколко (2-3 косъмчета) в корена. 
Цитирай

Ами може причините да са много, за да ти останат косъмчета.
Зависи от вида на колата, от сръчността ти, от това да не ти е била влажна кожата и други подобни.
И наче кола маската при козметик за мен лично е оптималният вариант, но и вкъщи се справям.
Цитирай

аз отдавна не си правя кола-маска . епилаторът ми е много удобен и бързо се справям с него . нямам подкожни косъмчета и черни точици .
Цитирай

РусЙе

Ами може причините да са много, за да ти останат косъмчета.
Зависи от вида на колата, от сръчността ти, от това да не ти е била влажна кожата и други подобни.
.
Ахааам. Ако не си сръчна с колата хич и не се мъчи сама.  Peace
Цитирай

София

И при мен се е получавало, после довършвам с пинцета. Скоро не съм си правила кола маска в домашна обстановка.
Цитирай

Онзи ден си взех една кола маска,и утре ще се пробвам сама...кой знае какъв майтап ще пада..но си я взех преди да видя темата,така,4е ще се щавя..няма начин.Има ли нещо специално,което трябва да не допусна,като си я правя сама в къщи?Я споделете,как става по бързо и лесно..?Питам,защото видях,4е все пак има и доволни мами... Rolling Eyes
Цитирай

София

А всъщност се пише колО-маска!
Цитирай

Е,щом не си си помислила ,че си говорим за Кока Кола,пак добре си се ориентирала....Много важно,че се пише КОЛО....винаги се допускат грешки,и с кредора дори като го ползваме,или пишеш бързо...случва се..какво толкова се е случило? Каквато и грешка да допусне някоя от нас,другите я разбират...нали? И никой не се сърди или възмущава.
Цитирай

София

Ти явно се разсърди, а аз просто исках да споделя информацията. Човек цял живот се учи! Laughing
Цитирай

Неее,не съм се разсърдила,дано аз не съм те засегнала...права си за това как се пише,знаеме го всички,но виж,че не се задълбочаваме 4ак в такива детайли...всичките мами така сме писали...кола маска.., и на мене ми стана интересно,че си се впечатлила..За правописа,Да така е..извинявам се за отклонението от тамата ..Нищо лично не влагам,не се сърди...всичк си е Ок.  bouquet  стискай ми палци аз днес как ще се щавя...че ако се опарля хубавичко...съвсем ще забравя и за кола и за коло...и за всякакви маски,ами пак ще се подкарам със  самобръсначката....та и компресчета ще има....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора