Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 юни 2006, 21:46 ч.

Някой може ли да ми даде съвет?

• 316
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
Сигурно някои от вас си спомнят предните два пъти когато Вики беше с висока Т, като първия път беше и с кашлица, спряхме втория АБ в понеделник и си ходи цяла седмица на ясла без проблеми, снощи беше на гости у свеки и днес след следобедния сън пак вдигнала Т, взех я веднага, а междудругото от снощи кихаше малко и й течеше носа, и продължава де, следобед беше с 39.0, звъннах на педрото, която ми каза "честно казано вече незнам какво може да е", (при предните боледувания правихме снимка на белите дробове и кръв+урина, но всичко беше ок), заведохме я при частния док, който я прегледа и според него: гърди чисти, зачервено гърло, ушите са й ок, изписа ни еуреспал, капки за нос и изопринозин, според него не е за АБ, от яслата е, да не се притесняваме и т.н., по принцип му имам доверие, но вече и аз незнам newsm78
та кажете според вас от какво може да е и към какъв специалист да се обърнем, вече се побърках от доктори и диагнози, по принцип на долните два кътника са избили само връхчетата, и до там, а и ето до днес на обед всичко е било ок, и хоп Т 39
приемам всичко, дори и критики, само и само душичката ми да се оправи Praynig

# 1
  • Бг-мама
Ох мила как иксам да ти кажа какво е но незнам ние сме на същия хал една седмица две е добре и айде температура до 40 градуса антибиотици 10 дни  и пак 1-2 семици и всичко отначало побъркала съм се къде да го заведа и какъв стимулатор да му купя и зпили сме всички стимулатори на света и пак нищо не ходим на градина така че не е и от това . Ах как знам как ти е свита душичката сега и чак ми се плачи  желая на теб и на детенцето бързо и скорошно оздравяване и дано ноща да е спокойна .

# 2
  • Там някъде
Най-вероятно е вирус. Ако имаш възможност спри я за по-дълго време от ясла, така ще дадеш възможност на организма й да се закрепи и възстанови. За твое успокоение може да поискаш да й пуснат един гърлен секрет.
Изопренозинът е противовирусен препарат, така че щом го е изписал лекар, го давай.
Бързо оздравяване!  Hug
Ако имаш салвия, направи чай на Вики, той има много добро действие при зачервено гърло.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт