Басеини в София

  • 38 191
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 651
Тъп въпрос -  Embarassed с какъв градски транспорт се стига до там и каво може да похапнем там...разрешават ли шнорхели, плавници и т.н аксесоари, че сме много запалени по тях. А температурата на водата?

# 31
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Тъп въпрос -  Embarassed с какъв градски транспорт се стига до там и каво може да похапнем там...разрешават ли шнорхели, плавници и т.н аксесоари, че сме много запалени по тях. А температурата на водата?
ако питаш за люлин бийч - намира се близо до кооперативния в люлин - от едната страна минава тролей 7, рейс 111, а от др. страна /ама малко се ходи повече , около 7-8 мин. /, метрото, слизаш на станция Люлин/. Минават и маршрутки - 6,1 , а от страната на метрото 35...
не пише нищо за шнорхели  и плавници , и аз лично не съм виждала хора с такива джаджи, температурата на водата я пише отвън на едно табло , ама не помня каква беше Confused, ....не е студена , щото щерката не излиза от водата , а не посинява Mr. Green
не се внася храна - проверяват на входа чантите/ ама не много старателно, ако все пак решиш/, вътре има сандвичи , скара , картофки,сладолед, биричка, безалкохолно, кво ти душа иска...

# 32
  • Мнения: 1 005
на белчин бани е супер аз ходих преди две седмици и басейна е екстра не е много гъч, за дечица пък е супер, а кръчмата също става-кашкавала пане и барбекюто със сигурност.В банкя ходихме на Банке палас, но нямаше шезлонзи и освен това входа е 10 лева и не си заслужава

# 33
  • София
  • Мнения: 6 954
А на комплекс „Карибите” до Панчарево ходил ли е някой скоро?Какви са впечатленията оттам?

# 34
  • Мнения: 651
Пресни впечатления от люлин бийййч:
чисто е; места имаше /в понеделник  Mr. Green/; водата малко студена ни се видя ама .. Thinking пак ще идем;
има си детски кът - пързалки, люлки;
цените  newsm78
през делничен ден:
4 лв. възрастен, 3 лв. дете до 12 г., под 5 г. безплатно, шезлонг с чадър 2 лв.
през уикенда:
5 лв. възрастен, 5 лв. дете до 12 ....
пица на парче 1,50....мин.вода, кола, сладолед - като на морето....
ааа - има и пясък в единия край за любителите на плажния волейбол и за всички онези, които са се затъжили за пясъка в гащите и поскърцването м/у зъбите  Tired

# 35
Някой има ли отзиви за "Варадеро"?
В момента Криси е там с една приятелка,като се върнат ще ги разпитам подробно.
Доколкото знам входа за големи е 5 лв. за деца 3 лв.Не знам дали чадър и шезлонг се включват във входа.Събота и неделя е лудница,но през седмицата е поносимо.Не разрешават да се внасят вода,солети,бисквити - нищо за ядене и пиене.По-късно ще се включа с цените.


Аз ходих миналата седмица на Варадеро...Цената за деца до 13 години вкл. е по 3 лв а за възрастни по 5лв. Вярно е че не разрешават да се внасят вода,солети,бисквити,но ако решиш да пренебрегнеш правилата трябва да ги сложиш в кърпата или някъде,където не могат да я напипат,защото нямат право да ти ровт в личния багаж  Grinning

# 36
  • Мнения: 515
Аз ходих в неделя на плаж на Варадево и беше суууууууууупер претъпкано, но то къде ли не беше. Вход - 5 лв, шезлонг - 2лв.
Иначе много обичам да ходя на плаж на Кубратово - на няколко км от София, след Орландовци също и на Рударци  Peace

# 37
  • Мнения: 651
... беше суууууууууупер претъпкано...
Мерси  smile3516 мразя да се излежавам и някой непознат да е толкова близо до мен, че да може да преброи колко косъмчета е пропуснал епилатора ми.
... Кубратово - на няколко км от София, след Орландовци също и на Рударци  Peace
Дай малко повече инфо  Praynig

А къде в Сф човек може да се попече на спокойствие без горнище?

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... А къде в Сф човек може да се попече на спокойствие без горнище?

на собствената си тераса.  Laughing

# 39
  • Мнения: 2 197
Навсякъде събота и неделя е претъпкано! Ние се разходихме до Рударци и само хвърлих един поглед от входа, за да видя, че няма място изобщо, шезлонгите бяха свършили, чадърите също. Вярно, че ние стигнахме към 13.00 ама не беше честно така да се изсипат всички точно там!

# 40
  • Мнения: 1 288
А на комплекс „Карибите” до Панчарево ходил ли е някой скоро?Какви са впечатленията оттам?
може би става въпрос за Коралите  Grinning
по принцип хубав басейн, хубав изглед към езерото, хубаво място. ноооо претъпкано ужасно, пълно с деца, които ти скачат по главата. кошмарно е дори и през седмицата. водата съответно не много чиста. ако пускаха по-малко хора, щеше да е супер просто. но в такава тъпканица удоволствието направо се превръща в ад от това да се пазиш да не те удари някой, докато плуваш.

# 41
  • Мнения: 2 401
А Мария Луиза защо е затворен - някой знае ли?  Thinking
Мария Луиза е вече частен клуб.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 954
А на комплекс „Карибите” до Панчарево ходил ли е някой скоро?Какви са впечатленията оттам?
може би става въпрос за Коралите  Grinning


Може и така да беше  Laughing ,значи не става там -жалко  Confused

# 43
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А някой ходил ли е тук?
MAXI Воден Свят

  Ходехме преди да го направят безбожно скъпо.в момента входа за възрастни е 20 лв,за деца /независимо от възрастта,може и бебе да е/ 10 лв.  Crazy.За моето семейство само входа изилиза 60 лв,така че пропускаме.Иначе е хубаво,водата е много чиста. Peace

# 44
  • Мнения: 832
Миналата седмица бяхме на Варадеро, цената беше 5 лв. за възрастен, за племениците ми, които са на 8 и 4 г. взеха по 4 лв. и по 2 лв. шезлонг. За моето синче беше безплатно. Вярно не дават да се внася нищо отвън, но пък в заведенията там не е толкова скъпо. Наливна бира 1.50 лв. пържени картофки със сирене 2.00 лв, хот - дог - 1.50. за това знам. Иначе плажа е много хубав, детското басейнче е плитко, на сина ми който е 92 см му беше до раменете, водата е чиста.

Общи условия

Активация на акаунт