Някой има ли отзиви за новата "антикомарна" серия на Чико?

  • 2 201
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 548
Това ми е питането. Гледам, че продуктите са нови, но някой вече може да ги е ползвал и да има впечатления.
Става въпрос за това: http://shop.danet.bg/index.php?cPath=77&osCsid=ca3cf443d3473 … e5a6eee203545f6e4

# 1
  • Мнения: 8 505
Местя темата напред,че и на мен ми е интересно.

# 2
  • Мнения: 3 116
И мен ме интересува този въпрос  Thinking
И особено за бебчовци които непрекъснато си пъхат ръцете и краката в устата  newsm78

# 3
  • Мнения: 601
 Взех си занза но устройството и съм много доволна Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз пък искам да си купя спрея...
А наистина лапането на ръце и крака,може да се окаже проблем.. Thinking

# 5
  • Мнения: 1 666
Впечатления нямам, но днес си поръчах електрическото устройство и спрея. Проблема с лапането на ръче и крака смятам да го реша като пръскам ръчичките само до китката и краката до глеезена.

# 6
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз се вкючвам към чакащите отзиви. Иначе по аптеките имало и на други фирми, но още събирам мнения

# 7
  • София
  • Мнения: 949
И аз се чудя дали да го купим, но вече започват да се появяват комарите и трябва нещо да се направи по въпроса.
Хайде, ползващите вече устройството или спрея да кажат доволни ли са, моля!

# 8
  • Мнения: 3 116
Мамчета, вчера моя приятелка е говорила с педиатърката за тази серия. Лекарката и е казала че откакто е пусната на пазара, т.е. около седмица, вече има няколко случая на деца с проявена алергия към нея  Confused

# 9
  • Мнения: 381
Аз купих гелчето.ще пиша като го пробвам.А относно реакцията към продуктите ,ми че то всяко дете си е различно.Едно може да даде алергия към един продукт, а друго към друг.Не е казано че всички ще направят реакция ConfusedДано да се случва рядко Praynig

# 10
  • Мнения: 379
Ще следя темета, и аз разпитвам в аптеките, но отзиви още нямат. А  и не зная наистина с това лапане на ръчичките #Crazy! Аз все още не мога да откиря подходящ продукт за бебо, защото има атопичен дерматит и нямам представа как ще му подейства

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,За алергиите си е индивидуално.
Една педиатърка ни каза да не купуваме Бюбхен,че страшно много деца проявявали алергии към продуктите.Но ние не сме от тях,както и още много други...

# 12
  • Мнения: 4 915

Една идея:

Четох, че ароматът на лавандула, освен молците, гони и комарите.
Вчера си купих две ароматизаторчета с лавандула и ги сложих на перваза на прозореца. Нямаше комари, но може да е случайност, от една нощ не мога да съдя.

Мисля, за по-силен аромат да намеря етерично масло на лавандула и да напръскам някакво парцалче или нещо подобно и да поставя пак на прозореца и до леглото. Или пък да купя едни висящи ароматизатори с малки пликчета течна лавандула на Baygon май бяха против молци - но ще ги пробвам срещу комарите.

# 13
  • Мнения: 346
имало и мокри кърпички с които мажеш детето - пак против комари, пак на Чико...някой да ги е виждал да се продават някъде  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Да но етеричните масла не се препоръчват за бебета.Даже за противопоказни.Говоря за по-малките бебета...

Общи условия

Активация на акаунт