Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

русе

ot koga e nai yda4no da se davat plodovite sokove.drazniat li stomaha.predizvikvat li koliki?
Цитирай

София

ами аз още не съм давала! Предпочитам да дам настъргана ябълка, бабан или диня, много ги обича!
Цитирай

София

Виж и тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106911.msg0#new
Цитирай

Бургас

аз започнах да давам от 30-ят ден по лъжичка посме по две и към 50-тия ден давах по 40-50 грама сокове от изцедени ябълки и моркови, но беба повърна много жестоко от сока от моркови  ooooh!и педиатъра ми каза че  от сока от моркови няма ефект освен че бебетата по оранжевявали а даа не говорим за съдържанието на нитрати Sick. Така че аз приключих със соковете за около три седмици и сеге взех да давам по малко от готовите сокове от ябълка на Ганчев.
Цитирай

София

7ми месец... Wink
Цитирай

София

След годинка.
Цитирай

София

аз започнах да давам от 30-ят ден по лъжичка посме по две и към 50-тия ден давах по 40-50 грама сокове от изцедени ябълки и моркови, но беба повърна много жестоко от сока от моркови  ooooh!и педиатъра ми каза че  от сока от моркови няма ефект освен че бебетата по оранжевявали а даа не говорим за съдържанието на нитрати Sick. Така че аз приключих със соковете за около три седмици и сеге взех да давам по малко от готовите сокове от ябълка на Ганчев.

Тенерифе, моля те разкажи защо реши да дадеш сок толкова рано. Педиатърът ли те посъветва, твои лични убеждения ли? Много ми е интересно!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.