Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 68 отговора
Здравейте,

Моля да ми кажете според вас, коя е най-добрата марка кафе. Ужасно много обичам кафе, но все попадам на гадни марки. Цената няма значение.

Очаквам вашия отговор.
Чао
Цитирай

София

И аз много обичам,всеки път различно купувам и да ти кажа за мен Лавацата си е най-хубаво.Лаваца Росса Hug
Цитирай
И аз много обичам,всеки път различно купувам и да ти кажа за мен Лавацата си е най-хубаво.Лаваца Росса Hug

А Лавацата дали е подходяща за машина с кана?
Цитирай

София

Ами то има специално за шварц кафе ако не се лъжа. Peace
Цитирай

Карлово

Лаваца и Спетема
Цитирай

Стара Загора

Якобс /кафявата опаковка/ Peace
Цитирай

Душата ми е там, сърцето ми тук!

Якобс /кафявата опаковка/ Peace

Peace
Цитирай

Illy Hug
Цитирай

София - Бояна

Якобс-зелена опаковка, Лаваца Peace
Цитирай

Пловдив

Якобс.
Цитирай

Пз

chefПробвала съм най  различни ,но си оставаме почитатели на старото ''Нова Бразилия'',а и какъв каймак пуска на кафе машината............
Цитирай

Щом няма значение цената, май Илли засега запазва качеството. На мен ми е скъпичко. Пробвам всяка нова марка - в началото обикновено са добри. Сега съм на Чибо, но и те май олабиха нещата.

Хубаво е да си го мелиш сама преди употреба.
Цитирай

Аз си харесвам "Нова Бразилия", а също така и "Елит - класико" - червената опаковка  Peace
Цитирай

То е въпрос на вкус, но според мен най-хубаво е ILLY, скъпичко е, но си заслужава цената. От време на време се глезя с него. Иначе харесвам МОКА еспресо на Flaminco, комбинация от арабика и робуста. Има мек вкус, допада ми, а и цената е доста ниска.
Цитирай

Варна

За мен Лавацата е номер едно, но ми идва малко скъпичка, така че купувам Дау Егбъртс Mr. Green
Но зависи какво кафе предпочиташ. Аз харесвам мекоSmile затова и купувам тази марка

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 68 отговора